Προς το περιεχόμενο

[E-SHOP] Genesis M12 Maxi 9.90€


tselehub

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, gregdel είπε

Η μυρωδια δε φευγει και δεν αντέχεται

Πρότεινε κάποιο στα ίδια λεφτά με άρωμα κεράσι τότε. 

Χωρίς πλάκα μυρίζει στην αρχή και είναι λoγικό λόγω υλικού και κλειστής συσκευασίας, αλλα όχι και δε φεύγει. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το γράφω σημαίνει ότι για εμένα ήταν κάτι εξαιρετικά ενοχλητικό.

Προσπάθησα... το εβγαλα μπαλκονι για μερες, το αέρισα... τπτ

Η μυρωδιά πραγματικά δεν μπορούσα να την αντέξω... τώρα το έχω κάπου στην αποθήκη

BTW... το έπλυνε κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το εχω ενα χρόνο. θελω να πάρω και δεύτερο για να το αλλάζω οταν πλένω το ενα. ειναι παρα πολυ ποιοτικό και ειναι όντως παραπάνω απο vfm

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, radiohead είπε

εγώ ναί γιατί καπνίζω και το είχα γεμίσει ασπρίλες :lol:

Η σωστή διατύπωση:

εγώ ναι, γιατί δεν έχω κοπέλα, οπότε καπνίζω και το είχα γεμίσει ασπρίλες :D

.

.

Εντελώς φιλικά και με διάθεση χιούμορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, THD είπε

Ρε παιδια, για τα ποτηρια υπαρχουν και τα σουβερ

Ας μελετήσουμε την περίπτωση σουβέρ:

Case 1: Το σουβέρ πάνω στο mouse pad. Μειμώνεη σταθερότητα του ποτηρίου καθώς πλέον στηρίζεται στο μαλακό mouse pad και μετά πάνω στο μαλακό ή σκληρό σουβέρ, το οποίο με τη σειρά του πατάει πάνω στο μαλακό mouse pad. Πιθανότητα να πέσει το ποτήρι ενώ πας να τινάξεις την στάχτη από το τσιγάρο: 20 τσιγάρα τη μέρα από 4 τινάγματα 80. Με πιθανότητα πτώσης 1/2000 τινάγματα, 4%. Ας πούμε χονδρικά μια φορά τον μήνα θα μου πέφτει το ποτήρι. 

Case Denied.

 

Case 2: Το σουβέρ εκατέρωθεν ή πάνω από το mouse pad. Η ιδανική διαρρύθμιση είναι: τασάκι δεξιά, ποτήρι αριστερά ώστε να μην σε εμποδίζει το ποτήρι να ρίξεις την στάχτη (σε περίπτωση που ήταν από την ίδια πλευρά) αλλά να έχεις και την επιλογή αν θες να πάρεις μια τζούρα καφέ χωρίς να πρέπει να αφήσεις το τσιγάρο (πάλι σε περίπτωση που είναι στην ίδια πλευρά). Το πρόβλημα εδώ είναι ότι αν βάλεις το ποτήρι πάνω από την πάνω αριστερή γωνιά του mousepad πρέπει να τεντωθείς για να το πιάσεις γιατί είναι "ψηλό", ενώ αν το βάλεις παράλληλα στο αρίστερό άκρο θα πρέπει να γυρνάς την καρέκλα μια από δω και μια από κει ώστε να μπορείς να πιάνεις μια το τσιγάρο και μια τον καφέ. 

Case not viable.

 

I rest my case.

 

Επεξ/σία από Μακιαβέλλι
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ κι εγώ για την ενημέρωση.Έψαχνα εδώ και καιρό για ένα μεγάλο mousepad αλλά δεν είχα καταλήξει.Κυρίως φοβόμουν πώς θα τα έπλενα γιατί ειλικρινά δεν μπορώ να βλέπω τόσο μεγάλης επιφάνειας pad να είναι βρώμικο και πόσο θα άντεχαν.Έπειτα τα πιο πολλά μου έμοιαζαν υπερβολικά για τα γούστα μου, ήθελα κάτι πιο λιτό σχεδιαστικά.

Οπότε με αυτά που διάβασα εδώ περί αντοχής το αποφάσισα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...