Προς το περιεχόμενο

[E-SHOP] Genesis M12 Maxi 9.90€


tselehub

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Όσοι αγοράζουν κάτι σε προσφορά για να τα πουλήσουν σε αγγελίες πώς είπαμε λέγονται; :P 

Ξύπνιοι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα υπάρχει κανείς που δν το θέλει και θα μου το δώσει ας με ενημερώσει!

Το είχα παραγγείλει και στο eshop μου έριξαν άκυρο γιατί άργησα να παραλάβω και το έστειλαν πίσω χωρίς καμία ειδοποίηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, 4four είπε

Άμα υπάρχει κανείς που δν το θέλει και θα μου το δώσει ας με ενημερώσει!

Το είχα παραγγείλει και στο eshop μου έριξαν άκυρο γιατί άργησα να παραλάβω και το έστειλαν πίσω χωρίς καμία ειδοποίηση

Προφανώς και το έστειλαν πίσω . Σου δίνουν εξαρχής διορία κάποιες ημέρες για να το παραλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μένει στο κατάστημα 5 μέρες και την τρίτη μέρα έρχεται ειδοποίηση στο κινητό πως είναι εκεί και σε περιμένει.

Επίσης όταν πάει στο κατάστημα έρχεται πάλι ειδοποίηση με SMS.

Μήπως είχες δώσει λάθος (ή καθόλου) κινητό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ηρθε μηνημα στο κινητο την δευτερα 
Ε-Shop.gr - Καταστημα Θεσσαλονικης -Χαριλαου η παραγγελια σας ειναι ετοιμη μπορειτε να περασετε να την παραλαβετε!
Πηγα σημερα απογευμα και μου ειπαν εχει φυγει την γυρισαν πισω επειδη καθηστερησατε την παραλαβη.. Του λεω την Δευτερα μου ηρθε το μνμα και του το εδειξα , ειπε δεν ειναι δικια του αρμοδιοτητα αυτη και οτι δεν φταιει αλλα μπορω να το ξαναπαραγγειλω (αλλα σε κανονικη τιμη) και προφανως σηκωθηκα και εφυγα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ, πολύ καλή ποιότητα για τα χρήματα του. Για όσους λένε ότι έχει έντονη μυρωδιά, ισχύει, προσωπικά το έριξα ένα πλύσιμο και μυρίζει ελάχιστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι δεν την προλαβαν την προσφορα η οποια ηταν παρα πολυ καλη για αυτο το προιον και θελω αλλο εν κομματι θα την ξαναβαλει το e-shop μου το ειπαν οταν πηγα να το παραλαβω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, saltjon said:

Οσοι δεν την προλαβαν την προσφορα η οποια ηταν παρα πολυ καλη για αυτο το προιον και θελω αλλο εν κομματι θα την ξαναβαλει το e-shop μου το ειπαν οταν πηγα να το παραλαβω.

Το βάζουν συνέχεια. Μην αγχώνεστε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/3/2018 στις 5:15 ΠΜ, hpdra είπε

Αυτό το topic με έχει τρομάξει περισσότερο απ' όλα ως προς τον ασυγκράτητο καταναλωτισμό που εμπνέει. Δεκάδες άνθρωποι αγοράζουν κάτι (καλό, δε λέω) που πραγματικά δεν τους χρειάζεται, ούτε ποτέ θα τους χρειαστεί, ούτε μπορούν να μεταπωλήσουν... :huh:

Και το μεταπωλουν και τους χρειαζεται και το δευτερο καβατζα εννοειται καποια στιγμη θα τους χρειαστει.

Ασε μας να παρουμε τραπεζομαντηλα και πανε πουλα παραμυθα περι καταναλωτισμου στη γυναικα μου και στη γυναικα σου σε παρακαλω. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω 2 στο κατάστημα Χαρίλαου που περιμένουν σε ξεχωριστά πακέτα, ήταν να τα πάρουμε με έναν φίλο αλλά τελικά αγόρασε ο κολλητός μου 2 της corsair και πήρα εκείνο. Όποιος δεν πρόλαβε την προσφορά μου λέει να του στείλω τα στοιχεία να πάει να τα παραλάβει, το ένα είναι να γυρίσει σήμερα πίσω και το άλλο αύριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...