Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οταν βγαζει προσφορες η χολιστερ μετα απο 1-2 βδομαδες βγαζει και η abercrobie. Αγοραζω πολυ συχνά και απο τα δύο

Επεξ/σία από kokyriakidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Τι να προλαβεις, τιποτα δεν βλεπω να εχει ... 10 λεπτα που κοιταζω για να ειμαι ακριβης, 7-8 πραγματα που σαν τιμη δεν ειναι αλμυρα, μονο για μεση 60-75cm υπαρχουν, XS και S ...

google hollister, πρωτο αποτελεσμα.

Ερωτηση για οποιον εχει αγορασει και απο αυτους και απο mango, αξιζει σαν ποιοτητα κατασκευης το x3 - x4 που ειναι οι τιμες τους (με υπολογισμενη την προσφορα)  σε σχεση με τις καλες προσφορες που βαζει κατα καιρους το mango;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που ειμαι μελος μου ερχεται μαιλ πριν βγαλουν τις προσφορες τους σε φβ κτλ και παντα προλαβαινω τα XL που φοράω. Σε ποιοτητα ειναι φοβερά. Πολύ καλή πλέξη. Ο πατέρας μου έφτιαχνε ρούχα και το επιβεβαιώνει. Για τα Mango δεν γνωρίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Τι να προλαβεις, τιποτα δεν βλεπω να εχει ... 10 λεπτα που κοιταζω για να ειμαι ακριβης, 7-8 πραγματα που σαν τιμη δεν ειναι αλμυρα, μονο για μεση 60-75cm υπαρχουν, XS και S ...

google hollister, πρωτο αποτελεσμα.

Ερωτηση για οποιον εχει αγορασει και απο αυτους και απο mango, αξιζει σαν ποιοτητα κατασκευης το x3 - x4 που ειναι οι τιμες τους (με υπολογισμενη την προσφορα)  σε σχεση με τις καλες προσφορες που βαζει κατα καιρους το mango;

Εκπτώσεις δεν σταματάει ποτέ να έχει. Όταν το έγραψα ήταν όταν ξανά έγινε η ανανέωση στα μεγέθη, και όταν το έγραψα ει χε σε όλα μεγέθη όπως είπαν και από πάνω. Ποιότητα δεν ξέρω από mango αλλά είναι πάρα πολύ καλή.

Επίσης είναι και ότι φοράς μάρκα, αν ενδιαφέρεται κάποιος για αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Ερωτηση για οποιον εχει αγορασει και απο αυτους και απο mango, αξιζει σαν ποιοτητα κατασκευης το x3 - x4 που ειναι οι τιμες τους (με υπολογισμενη την προσφορα)  σε σχεση με τις καλες προσφορες που βαζει κατα καιρους το mango;

Την ιδια απορια εχω και εγω. Εκανα παραγγελια χθες (μπλουζες και ενα πουλοβερ, ολα σε L),  θα γραψω εδω συμπερασματα σε σχεση με το Mango.

Παντως απο τα ρουχα του τελευταιου εχω μεινει φουλ ικανοποιημενος και απο τις 2 παραγγελιες.  Σαν καινουρια ολα και ας εχουν μπει πλυντηριο αρκετες φορες μερικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Τι να προλαβεις, τιποτα δεν βλεπω να εχει ... 10 λεπτα που κοιταζω για να ειμαι ακριβης, 7-8 πραγματα που σαν τιμη δεν ειναι αλμυρα, μονο για μεση 60-75cm υπαρχουν, XS και S ...

google hollister, πρωτο αποτελεσμα.

Ερωτηση για οποιον εχει αγορασει και απο αυτους και απο mango, αξιζει σαν ποιοτητα κατασκευης το x3 - x4 που ειναι οι τιμες τους (με υπολογισμενη την προσφορα)  σε σχεση με τις καλες προσφορες που βαζει κατα καιρους το mango;

για το Hollister δεν ξέρω. Για το A&F σίγουρα αξίζει το premium της τιμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για τα holister παιδια. εγω προσωπικα βρηκα αρκετα πραγματακια σε M μπλουζες και L βερμουδα. περα απο τις μειωμενες εκπτωσεις πληρωσα 53ε και επωφεληθηκα απο δωρεαν μεταφορικα και -10ε κουπονι που εκανα εγγραφη στο Holister club . Πολυ καλες τιμες γενικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Fabricated είπε

Είναι η ίδια εταιρία πάνω κάτω (αν μπεις στο site της Abercrombie λέει our other brands Hollister )

Δεν ξέρω για τι προϊόντα λες αλλά εδώ και κάνα 4μηνο που παρακολουθώ ούτε καν πλησιάζει την Hollister 

Μπλουζακια πριν λιγους μηνες τα ειχε 70% κατω, επαιρνες φοβερη ποιοτητα με 7-12ε.

Κοιταξα χθες στην Hollister και ειχαν ιδιες και παραπανω τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Μπλουζακια πριν λιγους μηνες τα ειχε 70% κατω, επαιρνες φοβερη ποιοτητα με 7-12ε.

Κοιταξα χθες στην Hollister και ειχαν ιδιες και παραπανω τιμες.

Δεν εχει ιδιαιτερες εκπτωσεις τωρα. Κατι 20-30% δεν τα θεωρω εκπτώσεις για να αγοράσει κανείς απο μια ακριβή σχετικά μάρκα. Οταν ειχε τα 70% τα πηρα ολα σβαρνα :P

 

Επεξ/σία από kokyriakidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/6/2018 στις 10:05 ΜΜ, Questioner είπε

Έχουμε και λέμε για Hollister:

 40% έκπτωση + extra 20% έκπτωση + 10€ έκπτωση με την εγγραφή στο site (ή 10% με την εγγραφή στο newsletter) + δωρεάν μεταφορικά από 50€ και πάνω

3 σορτσάκια και 2 μπλούζες = 60€ και σε 2 εργάσιμες σπίτι μου.

Το μόνο που μένει είναι να έχω πετύχει τα νούμερα (1,76 - 75kg > small σε μπλούζες | medium στα σορτσάκια), αλλιώς δωρεάν επιστροφή με paypal.

Ευχαριστώ τον @Fabricated

Τα νέα από το μέτωπο:

Παρέλαβα σήμερα ταχύτατα (2 εργάσιμες) με UPS.

Τα νούμερα έκατσαν ΚΟΥΤΙ. Ποιοτικά είναι αρκετά επίπεδα πιο πάνω από ρούχα που έχω πάρει κατά το παρελθόν από το Sportsdirect και κόστιζαν το ίδιο ή και ακριβότερα. Ειδικά το σορτσάκια έχουν εξαιρετική ποιότητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα (αποστολή χθες το απόγευμα παρακαλώ). 

5 μπλουζάκια 52 ευρώ, κάτι παραπάνω από ευχαριστημένος. Ποιοτικά είναι εξαιρετικές οι μπλούζες, άνετες και ωραίο ύφασμα. Γενικά το πείραμα μόνο επιτυχημένο μπορώ να το πω, θα το έχω στο νου μου και για μελλοντικές αγορές. 

 

Μόνο θέμα ότι οι μπλούζες μυρίζουν θανατιλα και ούτε να τις δοκιμάσεις σαν άνθρωπος δεν μπορείς 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, teotsi21 είπε

Παρέλαβα σήμερα (αποστολή χθες το απόγευμα παρακαλώ). 

5 μπλουζάκια 52 ευρώ, κάτι παραπάνω από ευχαριστημένος. Ποιοτικά είναι εξαιρετικές οι μπλούζες, άνετες και ωραίο ύφασμα. Γενικά το πείραμα μόνο επιτυχημένο μπορώ να το πω, θα το έχω στο νου μου και για μελλοντικές αγορές. 

Μόνο θέμα ότι οι μπλούζες μυρίζουν θανατιλα και ούτε να τις δοκιμάσεις σαν άνθρωπος δεν μπορείς 😛

Φίλε η μυρωδιά είναι σαν καμμένα λάδια αυτοκινήτου; ένα μπουφάν που είχα πάρει A&F δεν έφευγε με τίποτα αυτή η μυρωδιά και τους το επέστρεψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, ChrisN.S. είπε

Φίλε η μυρωδιά είναι σαν καμμένα λάδια αυτοκινήτου; ένα μπουφάν που είχα πάρει A&F δεν έφευγε με τίποτα αυτή η μυρωδιά και τους το επέστρεψα.

 

1 ώρα πριν, iakoboss7 είπε

αν μυριζουν θανατιλα πως ειναι ποιοτικες? τα καλα υφασματα δεν μυριζουν χωρις λογο.

για να μην γινονται παρεξηγησεις, τα κοντομανικα ειναι 60 βαμβακι 40 πολυεστερας, λογικο να μυριζουν. Δεν νομιζω οτι θα υπαρχει θεμα μετα το πλυσιμο, αν παρ'ολα αυτα συνεχισει θα το γραψω εδω. Παντως η αισθηση που σου αφηνει ειναι εξαιρετικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...