Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To ebay προσφέρει (μέχρι 31/08) κουπόνι έκπτωσης 3$ για αγορές άνω των 5$. Για να το αποκτήσετε (έχει οδηγίες και εδώ), διαλέγετε προϊόν από πωλητή που δέχεται πληρωμή με paypal, το βάζετε στο καλάθι και όταν φτάσετε στο ταμείο, επιλέγετε πληρωμή με paypal, κάνετε σύνδεση στο λογαριασμό σας (paypal) και στο "add coupon" γράφετε PJU3USDOFF. Όρους και προϋποθέσεις για τη χρήση του κουπονιού θα βρείτε αναλυτικά εδώ. Αν και γράφει "new on ebay", το δοκίμασα χωρίς να ολοκληρώσω τη συναλλαγή σε παλιό λογαριασμό και το δέχτηκε κανονικά (μαλλον εννοεί πρώτη συναλλαγή ebay με paypal λογαριασμό),

Επεξ/σία από FKLDS
  • Like 15
  • Thanks 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Hondos Center έχουν τα ξυραφάκια gillette μιας χρήσης 3 λεπίδων, 1+1 δώρο.

Οι τιμές βέβαια είναι τσιμπημένες σε σχέση με skroutz, αλλά με το 1+1 βγαίνει το πακέτο φτηνότερα.  Το 1+1 ισχύει και για διαφορετικά είδη.

π.χ. τα sensor 3 (4+2 τμχ) τα έχει €6.23.  Οπότε το ένα στα 12 τμχ βγαίνει 52 λεπτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.public.gr/search/public/searchResultsSN.jsp?sn.q=Hawaiian+Tropic

Προσφορά Αντιηλιακών Hawaiian Tropic -40%

μέσω της ιστοσελίδας των Public

D831D4F3-0BC8-4F3D-A176-E6E77E209AAA.jpeg.497ab02940dbc01d6824161be415fb94.jpeg

Επεξ/σία από GKPapageorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, FKLDS είπε

To ebay προσφέρει (μέχρι 31/08) κουπόνι έκπτωσης 3$ για αγορές άνω των 5$. Για να το αποκτήσετε (έχει οδηγίες και εδώ), διαλέγετε προϊόν από πωλητή που δέχεται πληρωμή με paypal, το βάζετε στο καλάθι και όταν φτάσετε στο ταμείο, επιλέγετε πληρωμή με paypal, κάνετε σύνδεση στο λογαριασμό σας (paypal) και στο "add coupon" γράφετε PJU3USDOFF. Όρους και προϋποθέσεις για τη χρήση του κουπονιού θα βρείτε αναλυτικά εδώ. Αν και γράφει "new on ebay", το δοκίμασα χωρίς να ολοκληρώσω τη συναλλαγή σε παλιό λογαριασμό και το δέχτηκε κανονικά (μαλλον εννοεί πρώτη συναλλαγή ebay με paypal λογαριασμό),

 

aaa.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν κατάλαβα καλά, δεν δέχεται το κουπόνι. Επελεξες paypal, συνδεθηκες και δεν σου δέχεται το κουπόνι; Γιατί απο το screenshot φαίνεται πως δεν έχεις επιλέξει ως μέθοδο πληρωμής το paypal (γι'αυτό και γράφει με κόκκινη γραμματοσειρά "select a payment option").

Επεξ/σία από FKLDS
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, FKLDS είπε

Αν κατάλαβα καλά, δεν δέχεται το κουπόνι. Επελεξες paypal, συνδεθηκες και δεν σου δέχεται το κουπόνι; Γιατί απο το screenshot φαίνεται πως δεν έχεις επιλέξει ως μέθοδο πληρωμής το paypal (γι'αυτό και γράφει με κόκκινη γραμματοσειρά "select a payment option").

Είχες δίκιο φίλε. Είχα παραλείψει να επιλέξω πρώτα το PayPal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, FKLDS είπε

To ebay προσφέρει (μέχρι 31/08) κουπόνι έκπτωσης 3$ για αγορές άνω των 5$. Για να το αποκτήσετε (έχει οδηγίες και εδώ), διαλέγετε προϊόν από πωλητή που δέχεται πληρωμή με paypal, το βάζετε στο καλάθι και όταν φτάσετε στο ταμείο, επιλέγετε πληρωμή με paypal, κάνετε σύνδεση στο λογαριασμό σας (paypal) και στο "add coupon" γράφετε PJU3USDOFF. Όρους και προϋποθέσεις για τη χρήση του κουπονιού θα βρείτε αναλυτικά εδώ. Αν και γράφει "new on ebay", το δοκίμασα χωρίς να ολοκληρώσω τη συναλλαγή σε παλιό λογαριασμό και το δέχτηκε κανονικά (μαλλον εννοεί πρώτη συναλλαγή ebay με paypal λογαριασμό),

Ευχαριστω. Δουλεψε απρόσκοπτα! Αλλαξα και την επιλογή για να κάνει η τράπεζα μου τη μετατροπή συναλλάγματος αντι του PP για να μη μας φανε το κουπονι οι ασυμφοροι συντελεστες μετατροπης τους.

Επεξ/σία από SpirtouLisS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, FKLDS είπε

To ebay προσφέρει (μέχρι 31/08) κουπόνι έκπτωσης 3$ για αγορές άνω των 5$. Για να το αποκτήσετε (έχει οδηγίες και εδώ), διαλέγετε προϊόν από πωλητή που δέχεται πληρωμή με paypal, το βάζετε στο καλάθι και όταν φτάσετε στο ταμείο, επιλέγετε πληρωμή με paypal, κάνετε σύνδεση στο λογαριασμό σας (paypal) και στο "add coupon" γράφετε PJU3USDOFF. Όρους και προϋποθέσεις για τη χρήση του κουπονιού θα βρείτε αναλυτικά εδώ. Αν και γράφει "new on ebay", το δοκίμασα χωρίς να ολοκληρώσω τη συναλλαγή σε παλιό λογαριασμό και το δέχτηκε κανονικά (μαλλον εννοεί πρώτη συναλλαγή ebay με paypal λογαριασμό),

Λειτουργεί κανονικά αρκεί να μην κάνεις αντιγραφή του κουπονιού από εδώ και επικόλληση, αλλά να το γράψεις με το πληκτρολόγιο. Το επισημάνω γιατί προσπάθησα αρχικα με αντιγραφη και επικόλληση και δεν...μην το κάνει και άλλος και πιστέψει ότι δεν ισχύει.

Ευχαριστώ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, FKLDS είπε

To ebay προσφέρει (μέχρι 31/08) κουπόνι έκπτωσης 3$ για αγορές άνω των 5$. Για να το αποκτήσετε (έχει οδηγίες και εδώ), διαλέγετε προϊόν από πωλητή που δέχεται πληρωμή με paypal, το βάζετε στο καλάθι και όταν φτάσετε στο ταμείο, επιλέγετε πληρωμή με paypal, κάνετε σύνδεση στο λογαριασμό σας (paypal) και στο "add coupon" γράφετε PJU3USDOFF. Όρους και προϋποθέσεις για τη χρήση του κουπονιού θα βρείτε αναλυτικά εδώ. Αν και γράφει "new on ebay", το δοκίμασα χωρίς να ολοκληρώσω τη συναλλαγή σε παλιό λογαριασμό και το δέχτηκε κανονικά (μαλλον εννοεί πρώτη συναλλαγή ebay με paypal λογαριασμό),

Και σε εμένα το δέχτηκε αν και έχω ξανακάνει αγορές μέσω PayPal στο ebay.Τσίμπησα μια επώνυμη SD card 32gb στα 4ευρω και κάτι ψιλά νάσαι καλά φίλε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, FKLDS είπε

To ebay προσφέρει (μέχρι 31/08) κουπόνι έκπτωσης €2.59 () για αγορές άνω των €4.32 (). Για να το αποκτήσετε (έχει οδηγίες και εδώ), διαλέγετε προϊόν από πωλητή που δέχεται πληρωμή με paypal, το βάζετε στο καλάθι και όταν φτάσετε στο ταμείο, επιλέγετε πληρωμή με paypal, κάνετε σύνδεση στο λογαριασμό σας (paypal) και στο "add coupon" γράφετε PJU€2.59 ()OFF. Όρους και προϋποθέσεις για τη χρήση του κουπονιού θα βρείτε αναλυτικά εδώ. Αν και γράφει "new on ebay", το δοκίμασα χωρίς να ολοκληρώσω τη συναλλαγή σε παλιό λογαριασμό και το δέχτηκε κανονικά (μαλλον εννοεί πρώτη συναλλαγή ebay με paypal λογαριασμό),

Αυτή τη στιγμή, έχοντας κάνει όλα τα βήματα προσεκτικά:

image.png.0b5765a91a58d9e175999419b588b32b.png

Είστε σίγουροι όσοι σας πέρασε, ότι δε χρησιμοποιείτε για πρώτη φορά το συγκεκριμένο account είτε του ebay, είτε του Paypal;

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάει μακριά το μπλα μπλα με το ebay?

Κάθε λίγο μας έρχεται μαιλ ότι έγινε νέο ποστ στο "Προσφορές εκτός τεχνολογίας" και αντί να δούμε κάποια προσφορά βλέπουμε... εμένα μου μπήκε το κουπόνι - εμένα δεν μου μπαίνει το κουπόνι!!!

Σεβαστείτε λίγο και αυτούς που παρακολουθούν, μη θέλετε συνέχεια τον αστυνόμο πάνω από το κεφάλι σας⚠️

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Confused 6
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

O,τι αφορα αμεσα την καθε προσφορα, οπως προβληματα και αναφορες μη λειτουργιας, ειναι απολυτα ΟΝτοπικ

Οποτε δεν υπαρχει λογος για γκρινια επι του παροντος, ολα ειναι οπως πρεπει.

Συνεχιζουμε.

  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, DownUNDERground είπε

Αυτή τη στιγμή, έχοντας κάνει όλα τα βήματα προσεκτικά

Είστε σίγουροι όσοι σας πέρασε, ότι δε χρησιμοποιείτε για πρώτη φορά το συγκεκριμένο account είτε του ebay, είτε του Paypal;

1000 % φίλε εγώ πάντως είμαι σίγουρος. Απλώς μην κάνεις copypaste τον κωδικό εγώ έτσι τον έβαλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...