Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, vgiozo είπε

Πέρασα χθες από το Intersport στα ΙΚΕΑ Θεσσαλονίκης και είδα ότι είχε μια καλή προσφορά στο ποδήλατο Cross Areal (ανδρικό) στα 209€...

...δυστυχώς ήταν μικρότερο μέγεθος από ότι θα ήθελα εγώ, αλλά μπορεί κάποιον άλλον να τον βολεύει...μου είπε ότι έχουν μείνει μόνο δύο κομμάτια στη Θεσσαλονίκη.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται, ας κάνει μια επίσκεψη, γιατί δεν περιλαμβάνεται στον κατάλογο της ιστοσελίδας τους το ποδήλατο.

(προφανώς η αρχική τιμή είναι φουσκωμένη, αλλά η τελική είναι χαμηλότερη απ' όσο θυμάμαι να το είχα δει ποτέ το συγκεκριμένο ποδήλατο)

IMG_20180710_182722.jpg

IMG_20180710_182729.jpg

και με κωδικο cosmote   -10€ και 1% με καρτα eurobank epistrofi

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

My Market                             12/7 - 14/7

-Φρέσκος χοιρινός λαιμός                 3,20€/κιλό

-50% στα κατεψυγμένα λαχανικά  Alterra (εξαιρούνται οι κατεψυγμένες μπάμιες Ροδόπης 450γρ)

-30% σε όλα τα προϊόντα  Fanta

-Μπίρα  Kaiser   κουτί  συσκευασία   4x500ml            4,80€

-40% στα κατεψυγμένα πιτάκια, κρουασάν και πίτσες  Χρυσή Ζύμη (εξαιρούνται οι προωθητικές συσκευασίες)

-30% στα παγωτά  Aloma    2 λίτρων (+800ml δώρο)

-Ουίσκι  Famous Grouse    700ml                 14,90€

-Απορρυπαντικά πλυντηρίου πιάτων  Finish All In One  27 τεμαχίων  ή  Quantum  22 τεμαχίων           3,99€

ΕΛΟΜΑΣ                      12/7 - 14/7

-40% στο σταρένιο ψωμί για τοστ, burger και sandwich   Κατσέλης

-35% στα προϊόντα  Kanaki (εξαιρούνται οι πίτσες 3 τεμαχίων)

-ΕΛΟΜΑΣ   λουκάνικα πουλερικών τύπου Φρανκφούρτης 140γρ               0,49€

-35% σε  Coca Cola, Fanta, Sprite, Schweppes  συσκευασία  4x500ml

-35% στο τσάι  Fuze   500ml

Μασούτης                              12/7 - 14/7

-Ελληνικά αχλάδια κοντούλες            2,39€/κιλό

-Ελληνική χοιρινή μπριζόλα με κόκκαλο     3,99€/κιλό

-Χύμα ημίσκληρο τυρί  Arla Samsoe   φρατζόλα               6,99€/κιλό

-Χύμα mozzarella   Arla   40% λιπαρά, φρατζόλα              5,99€/κιλό

-Σουρωτή  κουτί   330ml        1+1 δώρο

-35% σε όλα τα προϊόντα  Pizza Greca

-30% στην μπίρα  Amstel  κουτί  4x500ml και σε όλες τις μπίρες  Amstel Free  και  Radler

-50% στα καθαριστικά  Ajax Γιορτή Λουλουδιών, Fabuloso, Boost  1 λίτρου, spray αντλίες, Max Power, πολυκαθαριστικά gel και πανάκια (εξαιρούνται τα  Ajax τζαμιών)

-50% σε όλα τα υγρά πιάτων  Ava

-40% σε όλα τα   Sani pants και lady

-40% σε όλα τα μαλακτικά  Lenor  52/56μεζ  και  Unstoppables

Κρητικός                              12/7 - 14/7

-Βαρελίσια φέτα Ερυμάνθου               5,49€/κιλό

-Μπίρα  Ζύθος ΒΑΠ   lager κουτί 500ml     συσκευασία 4+2 δώρο            3,79€ 

-30% σε όλες τις κατεψυγμένες πίτσες

-50% σε όλα τα προϊόντα  Scotch-Brite

  • Like 6
  • Thanks 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βάζω και εδώ μιας και είναι εκτός τεχνολογίας και μπορεί να ενδιαφέρει κάποιον.  Έχει σε προσφορά το IKEA Κηφισού την MARKUS στα 125 ευρώ το vissle γκρι χρώμα και αν πάτε αύριο Πέμπτη (καθώς και κάθε Τρίτη) έχει άλλο ένα 10% μέσω deals for you της cosmote οπότε βγαίνει στα 112,5. Πάρα πολύ καλή τιμή για καρέκλα με φοβερές κριτικές σε γενικές γραμμές. Έχει λίγα κομμάτια αλλά απ' ότι είδα κάθε μέρα ανανεώνουν το stock. Νομίζω είναι από τις χαμηλότερες τιμές που έχει παίξει..  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, fanis1234 είπε

Το βάζω και εδώ μιας και είναι εκτός τεχνολογίας και μπορεί να ενδιαφέρει κάποιον.  Έχει σε προσφορά το IKEA Κηφισού την MARKUS στα 125 ευρώ το vissle γκρι χρώμα και αν πάτε αύριο Πέμπτη (καθώς και κάθε Τρίτη) έχει άλλο ένα 10% μέσω deals for you της cosmote οπότε βγαίνει στα 112,5. Πάρα πολύ καλή τιμή για καρέκλα με φοβερές κριτικές σε γενικές γραμμές. Έχει λίγα κομμάτια αλλά απ' ότι είδα κάθε μέρα ανανεώνουν το stock. Νομίζω είναι από τις χαμηλότερες τιμές που έχει παίξει..  

Την εχω, ενταξει μια καλη καρεκλα ειναι, δεν καταλαβαινω πως προκυπτουν οι φοβερες κριτικες. Μια καρεκλα που κοστιζει αρκετα ειναι, απλα.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, orck είπε

Την εχω, ενταξει μια καλη καρεκλα ειναι, δεν καταλαβαινω πως προκυπτουν οι φοβερες κριτικες. Μια καρεκλα που κοστιζει αρκετα ειναι, απλα.
 

 Προκύπτουν από μια απλή αναζήτηση στο google όπου βλέπεις ότι έχει φοβερές κριτικές. Δεν τις έχω γράψει εγώ, απλά αναφέρω ότι λένε καλά σχόλια,  όπως επίσης σε φόρουμ πολλοί την προτείνουν ως μια πολύ αξιόπιστη λύση σε σχέση με άλλες που μπορεί να φαίνονται πιο premium αλλά σε βάθος χρόνου δεν αντέχουν. Δεν έχω ιδία γνώμη καθώς χθες την πήρα αλλά σίγουρα δεν μπόρεσα να βρω κάποια άλλη που δεν κοστίζει αρκετά όπως λες.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκιμάστε το κουπόνι " deliveras12" για έκπτωση 3€ (κάρτα/παυπαλ) από το deliveras.gr

Μού ήρθε με email, αλλά δεν φαίνεται προσωπικό

άκυρο... το δοκίμασα με άλλο λογαριασμό/email και δεν περνάει...σόρρυ...

Επεξ/σία από vgiozo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, enterhere είπε

Το μιξερ του Nescafe στον Σκλαβενίτη:

Nescafe classic 2x200gr + δώρο το μίξερ 

15,16€-1,2€= 13,96€

Το ίδιο μιξερακι (με τα 2 200αρια κουτιά) το έχει από Δευτέρα το Lidl στα 14.95

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, enterhere said:

Το μιξερ του Nescafe στον Σκλαβενίτη:

Nescafe classic 2x200gr + δώρο το μίξερ 

15,16€-1,2€= 13,96€

Το είδα και στα ΑΒ στην ίδια τιμή. Πρέπει να είναι γενική προσφορά της εταιρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...