Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
17 ώρες πριν, orck είπε

Γυμναστηριο Planet fitness- Cosmote deals for you
Το καλύτερο Summer Deal για δύο! 2 ετήσιες συνδρομές στην τιμή της μίας, μόνο με €79 και δώρο οι εγγραφές! Αποκλειστικά για συνδρομητές COSMOTE. Προϋπόθεση η μία από τις συνδρομές να αφορά σε νέο μέλος. Ισχύει από 27 έως 30 Ιουλίου!

37878893-1789235977823342-7996644830685954048-o-36-1532778329.jpg

 

Οσοι ειναι του "αθληματος", ας αναφερουν τι δεν περιλαμβανουν συνηθως τετοιες προσφορες και διαβαζοντας τα παρακατω τι πιστευουν οτι ΔΕΝ περιλαμβανει η συγκεκριμενη. Γιατι χωρις αυτες τις πληροφοριες ειναι σαν να αφορα τα παντα οταν αναφερει "ετησιες συνδρομες" καποιος. Επισης λεει "προϋποθεση η μια απο τις δυο συνδρομες να αφορα νεο μελος", αρα θα πρεπει η μια να ειναι ηδη παλιο μελος; Θα επρεπε να λεει "τουλαχιστον η μια απο τις δυο να αφορα νεο μελος" διαφορετικα. 

Αντιγραφω απο το σαιτ τους, δεν ειναι δικα μου τα πιθανα ορθογραφικα.

...

Η συνδρομές περιλαμβάνουν πληθώρα ομαδικών προγραμμάτων, χρήση των καρδιαγγειακών μηχανημάτων και οργάνων ενδυνάμωσης με επίβλεψη από γυμναστή, προσωπικό πρόγραμμα που θα βγει κατόπιν συνεννόησης με τον ίδιο, αποδυτήρια με ντουλαπάκια και χρήση σάουνας στα club που διαθέτουν.

...

 

*Την Κυριακή 29/07 οι συναλλαγές πραγματοποιούνται μόνο on line, καθώς τα club μας είναι κλειστά λόγω του θερινού ωραρίου.
**Προϋπόθεση η μια από τις συνδρομές να αφορά νέο μέλος
***Οι παροχές δύναται να διαφοροποιούνται ανά club και για αυτό παρακαλούνται τα υποψήφια μέλη να ζητάνε αναλυτική ενημέρωση πριν την εγγραφή τους από του club που τους ενδιαφέρει.

 

 

Προσθηκη:

Επισης νομιζω οτι ειναι χρησιμα τα σχολια στο google maps, αρκετοι για παραδειγμα γραφουν οτι εχουν κανει παρα πολλες συνδρομες με τις προσφορες τους και ετσι αν δεν πας πρωινη ωρα δεν βρισκεις μηχανηματα λογω πολυ κοσμου. 

Διαβαζω οτι βαζουν  προσφορες οπως 80 ευρω για 2 χρονια κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, matrixxx είπε

Οσοι ειναι του "αθληματος", ας αναφερουν τι δεν περιλαμβανουν συνηθως τετοιες προσφορες και διαβαζοντας τα παρακατω τι πιστευουν οτι ΔΕΝ περιλαμβανει η συγκεκριμενη. Γιατι χωρις αυτες τις πληροφοριες ειναι σαν να αφορα τα παντα οταν αναφερει "ετησιες συνδρομες" καποιος. Επισης λεει "προϋποθεση η μια απο τις δυο συνδρομες να αφορα νεο μελος", αρα θα πρεπει η μια να ειναι ηδη παλιο μελος; Θα επρεπε να λεει "τουλαχιστον η μια απο τις δυο να αφορα νεο μελος" διαφορετικα. 

Αντιγραφω απο το σαιτ τους, δεν ειναι δικα μου τα πιθανα ορθογραφικα.

...

Η συνδρομές περιλαμβάνουν πληθώρα ομαδικών προγραμμάτων, χρήση των καρδιαγγειακών μηχανημάτων και οργάνων ενδυνάμωσης με επίβλεψη από γυμναστή, προσωπικό πρόγραμμα που θα βγει κατόπιν συνεννόησης με τον ίδιο, αποδυτήρια με ντουλαπάκια και χρήση σάουνας στα club που διαθέτουν.

...

*Την Κυριακή 29/07 οι συναλλαγές πραγματοποιούνται μόνο on line, καθώς τα club μας είναι κλειστά λόγω του θερινού ωραρίου.
**Προϋπόθεση η μια από τις συνδρομές να αφορά νέο μέλος
***Οι παροχές δύναται να διαφοροποιούνται ανά club και για αυτό παρακαλούνται τα υποψήφια μέλη να ζητάνε αναλυτική ενημέρωση πριν την εγγραφή τους από του club που τους ενδιαφέρει.

Φίλε Matrixxx don't overthink this!

"Η μία από τις δύο συνδρομές να αφορά νέο μέλος" είναι ισοδύναμο με το "τουλάχιστον η μία να αφορά νέο μέλος" και δεν είναι ισοδύναμο με το "θα πρέπει η μία να είναι ήδη παλιό μέλος".

Απλά τραγικοί στα ορθογραφικά σε επίσημη ανακοίνωση από franchise.

H συνδρομή περιλαμβάνει τη συνήθη χρήση γυμναστηρίου: βάρη-όργανα, να σου βγάλει πρόγραμμα ο γυμναστής, σάουνα, ομαδικά - εκτός από μερικά που είναι με extra πληρωμή τα οποία φαίνονται με αστερίσκο στο πρόγραμμα των ομαδικών και μπορείς να το ζητήσεις στην υποδοχή ή να το δεις στο site τους.

 

Όσο για το "Οι παροχές δύναται να διαφοροποιούνται ανά club και για αυτό παρακαλούνται τα υποψήφια μέλη να ζητάνε αναλυτική ενημέρωση πριν την εγγραφή τους από του club που τους ενδιαφέρει."

Αυτό σημαίνει ότι δεν είναι ίδια τα γυμναστήρια τους. Σε κάποια είχα δει ότι παρείχαν πιο πολλά ομαδικά χωρίς να είναι απαραίτητα αυτή η μοναδική τους διαφορά. Πρέπει φυσικά, όποιος ενδιαφέρεται να πάει να ρωτήσει-κοιτάξει τους χώρους και τα ομαδικά που προσφέρει στην περιοχή που τον ενδιαφέρει.

Επεξ/σία από Diinekis21
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει το Lidl από Δευτέρα 85 ταμπλέτες finish 10 ευρώ 

Σούπερ τιμή, εγώ θα τσιμπήσω δυο πακέτα 

Βγάζεις εύκολα κανα χρόνο με ένα εικοσάρικο...

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AristidisZ είπε

Έχει το Lidl από Δευτέρα 85 ταμπλέτες finish 10 ευρώ 

Σούπερ τιμή, εγώ θα τσιμπήσω δυο πακέτα 

Βγάζεις εύκολα κανα χρόνο με ένα εικοσάρικο...

Επιτελους και μια πραγματικα καλη τιμη απο το συγκεκριμενο καταστημα, αν και συμφωνω οτι ειναι υποδεεστερες οι finish απο τις fairy, νομιζω οτι αξιζει αυτο εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, orck είπε

 Επιτελους και μια πραγματικα καλη τιμη απο το συγκεκριμενο καταστημα, αν και συμφωνω οτι ειναι υποδεεστερες οι finish απο τις fairy, νομιζω οτι αξιζει αυτο εδω.

Προσωπικά πάντα Finish έπαιρνα επειδή τις έβρισκα πιο φτηνά, αν και έχω πάρει και κάποιες φορές Fairy

Δε βλέπω ιδιαίτερη διαφορά στο πλύσιμο (και έχω ένα ταπεινό Candy, όχι κάνα ακριβό πλυντήριο, αν και έχει αποδειχθεί δόξα τω Θεώ σκυλί μαύρο), οπότε με 12 λεπτά το τεμάχιο δε το σκέφτομαι καν :)

Επεξ/σία από AristidisZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ δεν έχω δει να λιώνουν πάντα οι ταμπλέτες Finish, σε αντίθεση με της Fairy που πάνε πολύ καλά, έχει δοκιμάσει κανείς τις ταμπλέτες του lidl; Νομίζω οτι έχει 2 ποιότητες. Και σε τι τιμή βγαίνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...

2) Σχετικά με τις ταμπλέτες πλυντηρίου πιάτων, επειδή κι εγώ είχα κακή εμπειρία με τις Finish, είχα διαβάσει ένα συγκριτικό (παραθέτω πίνακα στο τέλος) σε βρετανική σελίδα που έδινε καλές κριτικές στις ταμπλέτες W5 All in one του Lidl. Τις δοκίμασα και είμαι πολύ ευχαριστημένος ίσως και λίγο περισσότερο από τις κλασικές ταμπλέτες Fairy. Αν θυμάμαι κοστίζουν 4,69€ τα 40τμχ ~0,12€/ταμπλέτα (μας γδέρνουν βέβαια γιατί είχαν αρκετά φθηνότερα πριν 1-1,5 χρόνο και τις έχω δει πολύ πιο φθηνά πρόσφατα σε Lidl Γερμανίας και Γαλλίας).

Για μένα μόνο οι Fairy Platinum είναι καλύτερες οι οποίες όμως έχουν σε προσφορά 0,21-0,25€/τμχ δηλ. διπλάσια τιμή.

 

 

dishtab.png

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, garros είπε

2) Σχετικά με τις ταμπλέτες πλυντηρίου πιάτων, επειδή κι εγώ είχα κακή εμπειρία με τις Finish, είχα διαβάσει ένα συγκριτικό (παραθέτω πίνακα στο τέλος) σε βρετανική σελίδα που έδινε καλές κριτικές στις ταμπλέτες W5 All in one του Lidl. Τις δοκίμασα και είμαι πολύ ευχαριστημένος ίσως και λίγο περισσότερο από τις κλασικές ταμπλέτες Fairy. Αν θυμάμαι κοστίζουν 4,69€ τα 40τμχ ~0,12€/ταμπλέτα (μας γδέρνουν βέβαια γιατί είχαν αρκετά φθηνότερα πριν 1-1,5 χρόνο και τις έχω δει πολύ πιο φθηνά πρόσφατα σε Lidl Γερμανίας και Γαλλίας).

Για μένα μόνο οι Fairy Platinum είναι καλύτερες οι οποίες όμως έχουν σε προσφορά 0,21-0,25€/τμχ δηλ. διπλάσια τιμή.

dishtab.png

Στο δικό μας πλυντήριο Bosch 15ετιας, οι Fairy δεν διαλύονταν καν και τις βρίσκαμε κολλημένες πάνω στα πιάτα. Με τις "Τελειωμένες" aka Finish δεν έχουμε τέτοιο πρόβλημα.

Στην εικόνα που έβαλες τo Finish τα πάει καλύτερα απ'τις W5 σε όλους τους "καθαρούς" τομείς  (αστεράκια) και απλά πάσχει στην τιμή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, esertas είπε

Ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα με τις finish.  Πάντα πλύσιμο στους 70 C βαθμούς.

μια ζωη εβαζα στο eco 50c...ηθελα να δοκιμασω στους 65 και καταφερα και ελιωσα ενα παγουρι απο αμαζον..ντροπη στην ζανουση που ειχε κουμπακι 65  :p   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ενημερώσω για την προσφορά των planet ότι εάν κάνεις συνδρομή σε ένα club (γυμναστήριο) τους για να έχεις δικαίωμα να χρησιμοποιήσεις γυμναστήριο τους σε άλλη περιοχή από αυτό που έκανες την αρχική συνδρομή πρέπει να κάνεις δίκτυο (δική τους ορολογία) πληρώνοντας 30€ στο 2ο, ακόμα και εάν είσαι ήδη γραμμένος (από προηγούμενη συνδρομή) σε αυτό.

Εγώ αυτό το θεωρώ τουλάχιστον παράλογο.

Στην υποδοχή σε ένα γυμναστήριο τους, ένα παλικαράκι μου έλεγε (ενδεχομένως πονηρά) ότι θα πληρώσω εκ νέου την όποια κοστολόγηση θα είχαν στην συνδρομή τους τον καιρό που θα πήγαινα, ενώ σε επικοινωνία με άλλο γυμναστήριο τους μου εξήγησαν τα παραπάνω.

Επεξ/σία από Diinekis21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, esertas είπε

Ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα με τις finish.  Πάντα πλύσιμο στους 70 C βαθμούς.

Δεν μαμας τα παντα εκει μεσα στους 70; Εγω πανω απο 50 δεν βαζω ποτε πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Να ενημερώσω για την προσφορά των planet ότι εάν κάνεις συνδρομή σε ένα club (γυμναστήριο) τους για να έχεις δικαίωμα να χρησιμοποιήσεις γυμναστήριο τους σε άλλη περιοχή από αυτό που έκανες την αρχική συνδρομή πρέπει να κάνεις δίκτυο (δική τους ορολογία) πληρώνοντας 30€ στο 2ο, ακόμα και εάν είσαι ήδη γραμμένος (από προηγούμενη συνδρομή) σε αυτό.

Εγώ αυτό το θεωρώ τουλάχιστον παράλογο.

Και τα yava το ίδιο κάνουν.
θέλουν 50 ευρώ έξτρα της συνδρομής, αλλά μετά χρησιμοποιείς όποιο yava θέλεις.

Επεξ/σία από smpt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...