Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, matrixxx είπε

Οταν ενα τηγανι εχει αρχικη 80 ευρω και στο δινει 15 μετα απο κουπονια και 100ευρω ελαχιστο αγορων, θα το σχολιασεις - συγκρινεις με ενα των 80. Αρα ειναι ατοπο να ρωτας για την τιμη που στο δινει, γιατι ετσι αποδεχεσαι οτι ΔΕΝ ειναι προσφορα, αρα δεν θα επρεπε να μιλαμε γι αυτο. 

Προφανως λοιπον λεει οτι ειναι σαπακια για τα λεφτα τους, 60-80 κλπ που εχει το καθενα.

Ναι αλλά πως καθορίζουμε την όποια προσφορά?

Τα συγκεκριμένα «κινέζικα τηγάνια» πωλούνται κανονικά στην αγορά για να συγκρίνουμε αν η «φουσκωμένη» αρχική τιμή τους υπάρχει κανονικά ή είναι «κατασκευασμένη» για να γίνει ντόρος για την σουπερ έκπτωση;;;

Με μικρή αναζήτηση βρήκα αρκετούς δυσαρεστημένους κατόχους…

 

90.jpg

91.jpg

92.jpg

93.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 ώρες πριν, newnick είπε

 Λες να έχω ελπίδες?!?!?! Κρίμα και μου είχαν αρέσει....

Το είχα ξεχάσει ότι τα περιμένω αυτά. Δεν μου έχουν έρθει ούτε εμένα, τους έστειλα μόλις μνμ. Για να δούμε.

Έχω παραγγείλει πολλές φορές από stickermule αλλά πάντα βάζω tracked shipping, 1η φορά untracked (λόγω αξίας) αλλά μάλλον και τελευταία, κάποιος ταχυδρόμος έχει κολλήσει linux αυτοκολλητάκια στο μηχανάκι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Craven είπε

Ε καλά δεν είμαστε σε Ελληνική ταινία του 60! άκου πεζός :) 

Προφανώς είναι πεζός. Οι γειτονιές είναι χωρισμένες πεζές η μηχανοκίνητες.... Ελτα γαρ

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Craven είπε

Ε καλά δεν είμαστε σε Ελληνική ταινία του 60! άκου πεζός :) 

Γιατι οχι πεζος; Εαν πρεπει να μοιρασει φακελους απο σπιτι σε σπιτι τι θα παρει; Σκουτερ να δινει μιση γκαζια να κατεβαινει να αφηνει τους φακελους και ξανα το ιδιο για καθε 20-30 μετρα;
Η θα κανει το αμερικανικο κολπο με τις εφημεριδες, θα τα πεταει απο τον δρομο και οτι πετυχει;
 

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφού λέει ο καθένας ότι θέλει να πω κι εγώ τον πονο μου, να ανοίξετε το θρεντ του lidl μου λείπουν οι προσφορές του!!

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

A, εχει κλειδωσει βλεπω εδω και 10 μερες.

Ας κλειδωσουμε και το παρον λοιπον, δεν διορθωνονται τα πραγματα οπως βλεπουμε ΚΑΘΕ μερα.

  • Like 13
  • Thanks 6
  • Confused 7
  • Sad 30
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...