Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το Huawei P20 Lite, αρχές Απριλίου και στην Ελλάδα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραιο φενεται εξωτερικα αλα οπως ειπανε και αλοι ουτε χαρακτηρηστικα sd 660 τουλαχηστον για να πεις οτι ειναι κατι καινουργιο και να συμβηβαστεις καπως για τητιμη.Καμερες εγω πηστευω θαχει πολυ καλες γιαυτη τη τιμη οπως τις περησοτερες φορες η Huawei.. εχει κανει και σε ποιο φθηνες συσκευες.Εδω εγω εχω sd 652 adreno 510 , crtex a72 στα 1,8, στο ταπεινο Vodafone platinum7 και το πηρα καινουργιο με εξτρα εγγυηση 250ευρ και οθοναρα QHD AMOLED και αυτη η συσκευη με 360ευρ δε δικαιολογειται τουλαχηστον στην αρχη που θα κανει τοσο,αργοτερα αμα πεσει κατω απο 300 θα αξηζει περησοτερο.Παντος το καλο πλεον ειναι αποτι βλεπω γενικα υπαρχουν πολες αξιολογες συσκευες με ωραια χαρακτηρηστικα σε λιγοτερα λεφτα.π.χ ειχα το galaxys5 οταν ειχε προτοβγει και καμαρωνα καπως που εκανε τοσα λεφτα αλα η συσκευη ητανε απλα καλη σε καμερα και οθονη σε ολα ταλα εμπαζε απο παντου!!Λαγκαρε θανατου ζεστενοτανε πολυ και κατι bugs τρελα.Σε συγγρηση με τοτε σημερα ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα απο αποψη προωδου σε ολους τους τομεις που εχει μια συσκευη.Ειχα και lg g3 με qhd που ειχε προτοβγει αλα και κεινο μαπα βγηκε με ποσα προβληματα.Τα θυμαμαι και γυρνανε τα μυαλα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, frap73 είπε

Σας φαίνεται κι εσάς πως στο κινητό της φωτογραφίας η οθόνη καλύπτει πολύ περισσότερο από το 80,1% της επιφάνειας του κινητού;

Oh yes.

Πραγματικά έχει χαθεί η έννοια της λειτουργικότητας. Το notch εννοείται δίχως λόγο. Από κάτω δε, ενώ χωράνε hardware keys προτιμούν τα soft και μικραίνει ακόμη περισσότερο η οθόνη. Πραγματικά πρέπει να αναθεωρήσουν οι εταιρείες και για να τις βοηθήσουμε θα πρέπει να πάψουμε να αγοράζουμε μπούρδες ή αδικαιολόγητα ακριβές συσκευές.

Επεξ/σία από VChris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, odystam είπε

Αναλογία 19:9 γιατί το 18:9 ηταν πολύ τετραγωνισμενο... 

Καλύτερα να τα κάνουν 90:9 να μοιάζουν με φωτοσπαθα, θα τα βάζουμε και σε θήκες στην πλάτη μας :Ρ

Πρέπει να το πατεντάρεις αυτό. Take my money.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...