Προς το περιεχόμενο

Spotify: 2 εκατομμύρια χρήστες χρησιμοποιούσαν πειρατικά τις υπηρεσίες μας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, christos4 είπε

μπορείς να γράφεις και σε κασέτες για να παίζει το walkman και να μην καταναλώνεις την μπαταρία του mp3! :P

Πόσα τραγούδια χωράει μια κασέτα; Άσε που θέλει και αυτό μπαταρίες.

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, coffeex είπε

Πόσα τραγούδια χωράει μια κασέτα; Άσε που θέλει και αυτό μπαταρίες.

:lol:

 

ναι αλλά την κασέτα μπορείς να τη γυρίσεις από την αρχή χειροκίνητα με τη βοήθεια ενός στυλό Big και γλιτώνεις λίγη μπαταρία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, BorrowedTime είπε

Ασε μας ρε φιλε. Οταν εισαι κλεφτης εισαι κλεφτης. Καποτε διναμε 15 ευρω για 1 cd single με 1 τραγουδι. Πλεον δινεις 7 ψωροευρώ το μηνα και εχεις προσβαση σχεδον σε ολα τα τραγουδια που υπαρχουν και παλι διαμαρτυρεσαι; Λες και αν ηταν 2 ευρω θα τα εδινες. Και για να σε προλάβω. Ναι ειναι ψωροευρω. Γιατι αν δεν μπορείς να διαθεσεις 7 ευρω  καθε 30 μερες για την διασκεδασή σου τοτε εχεις πολυ σοβαροτερα θεματα για να ασχοληθεις με το spotify

? Δίνω ήδη... εγώ δε μίλησα για την πάρτη μου αλλά για τους υπόλοιπους που γουστάρουν τρελά την πειρατεία.. Και δεν με πρόλαβες γιατί αν σκεφτείς ότι υπάρχει το youtube που δίνει τα πάντα δωρεάν και με εικόνα η για αυτούς που θέλουν μόνο μουσική με ένα 4k downloader κάνεις άψογα την δουλειά σου κάποιοι τα σκέφτονται τα 7 "ψωροευρώ" που για σένα είναι τίποτε για την διασκέδαση σου. Και δεν διαμαρτυρήθηκα. Απλώς όταν μια υπηρεσία είναι καινούρια (καινούριο είναι το streaming της μουσικής σχετικά) πάντα βαράει και μετά ρίχνει τις τιμές της. 

Το amazon music σε προιόντα alexa διαθέτει το streaming με 3 ευρώ το μήνα να σε ενημερώσω. Και είμαι σίγουρος ότι βλέποντας τις εξελίξεις θα το κάνουν και στο κανονικό πακέτο. Και σιγά σιγά θα ακολουθήσουν και άλλοι.

Επεξ/σία από nectons
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Federer είπε

Χρησιμοποιώ συνδυαστικά napster, kazaa και limewire και κατεβάζω άνετος, ωραίος και δωρεάν όποιο mp3 θέλω! Δεν βρίσκω λογική στο να πληρώσω έστω και 1€ για κάτι που μπορώ να έχω τζάμπα!

limewire.jpg.3c911923116bd0561eca199ac80530b7.jpgnapster.jpg.19647cd3ac326208d29230b2ad4c2073.jpgkazaa.jpg.3e33a2e110a577287257b3feaa7e7da8.jpg

Κι εγώ μπαίνω σπίτι σου, σε κλέβω και δεν δουλεύω. 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Federer είπε

Χρησιμοποιώ συνδυαστικά napster, kazaa και limewire και κατεβάζω άνετος, ωραίος και δωρεάν όποιο mp3 θέλω! Δεν βρίσκω λογική στο να πληρώσω έστω και 1€ για κάτι που μπορώ να έχω τζάμπα!

limewire.jpg.3c911923116bd0561eca199ac80530b7.jpgnapster.jpg.19647cd3ac326208d29230b2ad4c2073.jpgkazaa.jpg.3e33a2e110a577287257b3feaa7e7da8.jpg

πες μου οτι τα παιζεις και σε winamp?

 

:) κανεις δεν επιασε το χιουμορ μαλλον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε ντροπή τους, οι αρκουδέηδες χρακερς!!  Τώρα μάλιστα που θέλουν να μπούνε και στο χρηματιστήριο! 

Από την άλλη βέβαια και όχι τόσο για το Spotify (αν και με την free έκδοση μαζεύει περισσότερα από σα δίνει)  για το Netflix ας πούμε ποιος κλέβει ποιον , που σου ζητάει να πληρώσεις κιόλας για να σε αποβλακωσει!  Φάση οι περισσότεροι, Α! Οχι εγώ δεν βλέπω τηλεόραση!!!  ,, Και είναι κολλημένοι σε ότι πασάρει η νετφλιά.

 

Υ.Γ. Guys, μην κλέβετε είναι κακό πράγμα! Κάντε τεχνικές για αλλεπάλληλα Free Trials! 😁

Επεξ/σία από ignome4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To spotify έχει υπαλλήλους που βρίσκουν μουσική και τη βάζουν σε λίστες για κάθε ώρα της ημέρας και διάθεση.

Σαν να έχεις ένα προσωπικό DJ. Αυτό από μόνο του αξίζει μια συνδρομή. Το Google music είναι καλύτερο σε αυτό τον τομέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...