Προς το περιεχόμενο

Ακόμη μία διαρροή χαρακτηριστικών για το OnePlus 6


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, MessatsuRoku είπε

λογικα 500+ και μετα κανενα 3 μηνο στα 400-450 αναλογα την εκδοση

Αυτό δεν έχει γίνει ποτέ...

499 τα 6/64 , 559 τα 8/128. 

 

Εκτος αν υπάρχει καθολική αύξηση ή πτώση 20-30 ευρώ.

Επεξ/σία από Dr.Tesla
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι κάτοχος OnePlus 3 OnePlus 5 OnePlus 5Τ μπορώ να πω ότι τα κινητά πηγαίνουν σφαίρα. Αυτο που μου αρέσει στην εταιρία είναι ότι έχουν γρήγορο service και συνεχόμενα update ακόμη και στο  oneplus 3 εχει πάρει android 8. To  oxygen os -"stok android" απλά υπέροχο. ( Πολύ καλή δουλειά έχουν κάνει).. Προσωπικά δε με ενδιαφέρει η αγορά του 6 ακόμη!! γιατί πέρα από την εγκοπή στην οθόνη και ο νεώτερος επεξεργαστής που προσθέτουν δεν υπερτερεί σε κατι από τους προκατόχους του (άντε να ανοίγουν λίγο ποιο γρήγορα η εφαρμογες) όταν με το καλό φτιάξουν καλύτερα την κάμερα και προσθέσουν σταθεροποίηση και το κάνουν αδιάβροχο τότε θα κάνω την αγορά του . Μην ξεχνάτε ότι το android 8 δεν υποστηρίζει ακόμη το notch. 

Επεξ/σία από BlacK_DrAgOn
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Επειδη ειχα το Oneplus 5t και μιλουσα με παρα πολλους κατοχους που το ειχαν/εχουν απο γειτονικα forum,ξερω πολυ καλα τι ειναι αυτα που ενδιαφερουν τους περισσοτερους που κοιτανε σε Oneplus κινητα.

Μπορει για εσενα πχ η ασυρματη φορτιση να μην ειναι χρησιμη επειδη δεν την χρησιμοποιεις,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι το ιδιο για ολους.

Το ιδιο και για την στερεο υλοποιηση.

Επισης για ποια ακριβως αποδοση καθομαστε και μιλαμε?Συσκευη με τον τελευταιο επεξεργαστη της αγορας και μπολικη ram+ψιλο stock android ειναι λογικο να πεταει στο κομματι αυτο(ακομα και το Oneplus3 πεταει)μιλαμε για 500+ευρω συσκευη οχι για 200 και 250.

Βλέπεις πουθενά να λέω ότι έχουν όλοι τις ίδιες ανάγκες από το τηλέφωνό τους; Το "για μένα" και "για σένα" δεν οδηγεί κάπου, ούτε νομίζω να βρεις πολλές εταιρείες να αναλύουν τι προτιμώ εγώ και τι εσύ. Η εμφάνιση σε ένα κινητό είναι κάτι που αντικειμενικά για τους περισσότερους παίζει ρόλο, γι αυτό και γίνεται τέτοιος χαμός με το notch που κοντεύει να γίνει το στάνταρ.

Για ποια απόδοση; Για αυτή που κάνει κάποιον να προτιμήσει OnePlus από το S9. Που μπορεί σε specs να βγαίνουν πάνω κάτω ίδια, αλλά στην πράξη το OnePlus δε χωλαίνει.

Και ακριβώς επειδή μιλάμε για συσκευή των 500+ ευρώ, είναι αδόκιμο να περιμένει κάποιος να έχει όλα τα χαρακτηριστικά των συσκευών των 1000+ ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πολυ δυσκολια να αποδεκτω την αποτομη αυξηση τιμης πηρα το 5 ,αναμενω αισιως και το 6 , ωστοσο αν ανεβασει και αλλο τιμη θα με χασει ολοκληρωτικα διοτι και η xiaomi μια χαρα συσκευες βγαζει και πολυ καλη υποστηριξη εχει πλεον....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απογοήτευση φαίνεται εμφανισιακά τουλάχιστον πίσω. Καλά εάν έχει και notch μπροστά τότε είναι κλάμα η κατάσταση. Ίδια χαρακτηριστικά κάμερας βλέπω για τις πίσω μόνο η μπροστά θα πάει στα 20 δλδ. (Καλά οποίοι λένε για το 5Τ οτι δεν έχει καλή κάμερα πίσω είναι απλά νυχτωμενοι και χτεσινοι.. εάν ξέρεις 2 πράγματα τα αποτέλεσμα την νύχτα είναι απλά εντυπωσιακά) Kανένα ενδιαφέρον δεν έχουμε για SD κάρτες δν υπάρχει λόγος να υπάρχουν με τόσο αποθήκευση άσε που είναι κ αργές σε σχέση με την εσωτερική μνήμη του κινητου. Από ότι φαίνεται το στολίδι μου (5Τ) θα μείνει για πολύ καιρό στα χέρια μου με τέτοιες εμφανίσεις όπως αυτή που βλέπω στο ποστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, alex_gkoumas7 είπε

(Καλά οποίοι λένε για το 5Τ οτι δεν έχει καλή κάμερα πίσω είναι απλά νυχτωμενοι και χτεσινοι..

Kανένα ενδιαφέρον δεν έχουμε για SD κάρτες δν υπάρχει λόγος να υπάρχουν με τόσο αποθήκευση

Παλι καλα που ηρθες εσυ με λογαριασμο πριν μιση ωρα να μας διδαξεις για το τι ενδιαφερει τον κοσμο και τι οχι :lol:

Για την νυχτερινη του καμερα(σε συνθηκες καλου φωτισμου ειναι μια χαρα) μπορεις να ψαξεις και σε γειτονικα forum που εχουν αναφερει τις επιδοσεις της σε σχεση με τις κορυφαιες καμερες της αγορας.Τι στο καλο ολοι χτεσινοι και νυχτωμενοι ειναι που την βρισκουν κατωτερη απο galaxy/htc και huawei?:lol:

Επισης ναι με την απιστευτα μεγαλη αποθηκευση των 64gb εχεις δικιο...

Τι να πρωτοχωρεσεις απο φωτογραφιες,updates,εφαρμογες,τραγουδια,video(ειδικα 4κ που πιανουν χωρο),παιχνιδια και παει λεγοντας σε βαθος χρονου...

Ετσι λεγανε παλια και για τα 32gb του S7 οτι ειναι μια χαρα και ξαφνικα οταν μπηκε η δυνατοτητα του 4κ video+των παιχνιδιων δεν εφτανε ουτε για αστειο.

Αν γινει σαν standard τα 128gb(οπως το Honor 10)τοτε τα ξαναλεμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία ομοιότητα εκτός από το κουφάρι. Μα είναι δυνατόν να συγκριθεί ο mediatek helios με τον snapdragon 845? Αχμ...

Κάμερες να υποθέσω ίδιες με του 5T εκτός της μπροστινής που μεγάλωσε? Μακάρι να έχει και ίδιο αισθητήρα η και καλύτερο.... Για την προσωρινή μνήμη το καλό που τους θέλω είναι να βγάλουν έκδοση με 8gb ... 

Όσο για τις κάμερες εκεί που τις έβαλες θα το ανεχτούμε. Ο αισθητήρας δαχτυλικού ευπρόσδεκτος και το notch a no-go απλά. Θα μου πεις αφού είσαι no-go γιατί το συζητάς...Σε κουβέντα να βρισκόμαστε  θα πω εγώ και θα κάνω υπομονή για το 6Τ και αν έχει και αυτό notch απλά θα σκυλοβαρεθώ με το 5Τ μου για λίγο καιρό ακόμη με το να το ρουτάρω να βγούμε λίγο από την καθημερινότητα και άλλες ρομ.

Βέβαια τα μυαλά αλλάζουν και μπορεί να έχει κάτι που να σε κάνει να αλλάξεις γνώμη και να φας τελικά το notch στην μάπα... αν και με τις εφαρμογές που υπάρχουν το εξαφανίζεις λόγο amoled αλλά λέμε τώρα...

Άντε άντε να δούμεεεεε...

1 ώρα πριν, xaratsi είπε

''8 GB RAM, 256 GB Storage Model May Cost $749''

Ξεφυγανε κι αυτοί. Νεξτ

256 storage και 8gb ram με τέτοιον επεξεργαστή και χαρακτηριστικά και σου φαίνονται πολλά τα 750? Για δώσε ένα παράδειγμα... next...

 

3 ώρες πριν, Fulgore είπε

Headphone jack θα εχει?

Θα ειναι αδιαβροχο?

Η καμερα του θα πλησιασει σε επιπεδα ναυαρχιδων σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου?

Θα εχει πλεον και αυτο στερεο υλοποιηση τυπου htc 10/galaxy s9

Θα ειναι η κατασκευη του απο γυαλι,και αν ναι θα υποστηριζει ασυρματη φορτιση?

Και φυσικα ποια θα ειναι η επισημη τιμη του σε σχεση με τα προηγουμενα Oneplus5 και 5.

Θα  υποστηριζει micro sd καρτα?

Αυτα ειναι τα πραγματα που ενδιαφερουν τους περισσοτερους υποψηφιους αγοραστες,και οχι αν θα εχει notch μπροστα ή αν θα ειναι η οθονη 6 ή 6.2 ιντσες.

Καμία σχέση σε ότι έγραψες εκτός του αδιάβροχου. Όσο για την κάμερα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ κινητό να το αγγίζει σε απόδοση σε χαμηλό φωτισμό

.

3 ώρες πριν, Cell_7 είπε

Σύμφωνα με τις διαρροές μέχρι στιγμής:

Θα έχει 3.5mm jack, αυτό είναι δεδομένο. Ο CEO καυχιέται συνεχώς για αυτό στο προσωπικό του Twitter.
Η κάμερα θα είναι ίδια με πριν (δυστυχώς το βράδυ τα βλέπει σκούρα) αλλά σε συνθήκες καλού φωτισμού τα πάει άψογα.
Άγνωστο το stereo ακόμη.
Γυαλί από πίσω σύμφωνα με την εικόνα που διέρρευσε αρχικά.
Δεδομένου του ότι η τιμή δεν θα πέσει και ότι σε κάθε μοντέλο ανεβάζουν την τιμή και λίγο, η τιμή θα να είναι της τάξεως 499-549€.
Άγνωστη η υποστήριξη microSD, το πιο πιθανό είναι πως όχι.

Το notch ενδιαφέρει πολύ τους υποψήφιους αγοραστές, μπορείς να το δεις και στο subreddit της OnePlus, όπου όλοι δείχνουν τεράστια δυσαρέσκεια για το notch. Το μέγεθος πια είναι στάνταρ οι 6 ίντσες. Για όσους θέλουν μικρότερο σε μέγεθος 4" μονόδρομος iPhone SE.

Σε όλα έχεις δίκιο εκτός της κάμερας. Το βράδυ τα βλέπει όλα τόσο φωτεινά που δεν το αγγίζει τίποτε (όπως είπα και στο παιδί ποιο πάνω) καλύτερο και από note8/s8/s9/iphone7/8/10 κλπ...  Ξέρω είναι προκλητικό αυτό που γράφω και πολλοί θα αναρωτηθούν αλλά δυστυχώς όταν δεν το έχεις το κινητό και όταν ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ότι είναι καθαρά θέμα λογισμικού όπου πάσχει το κινητό έως την τελευταία του αναβάθμιση ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ τότε δεν πρέπει να λες κάτι με σιγουριά. 

Λίγο ποιο αναλυτικά η τελευταία αναβάθμιση του σκοτώνει εκτός συνθηκών χαμηλού φωτισμού όπου έχει ένα κλικ θόρυβο. Αυτό διορθώνεται σε pro mode όπου με σταθερό χέρι έχεις ψιλοκαλύτερα αποτελέσματα. Και θα φωνάξουν όλοι.. μα τι λες ρε??? Και απαντώ... για βράδυ βάζεις arnova gcam beta7 και όπως έγραψα ποιο πάνω ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΕ... μα τίποτε !!!

 

 

19 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Παλι καλα που ηρθες εσυ με λογαριασμο πριν μιση ωρα να μας διδαξεις για το τι ενδιαφερει τον κοσμο και τι οχι :lol:

Για την νυχτερινη του καμερα(σε συνθηκες καλου φωτισμου ειναι μια χαρα) μπορεις να ψαξεις και σε γειτονικα forum που εχουν αναφερει τις επιδοσεις της σε σχεση με τις κορυφαιες καμερες της αγορας.Τι στο καλο ολοι χτεσινοι και νυχτωμενοι ειναι που την βρισκουν κατωτερη απο galaxy/htc και huawei?:lol:

Επισης ναι με την απιστευτα μεγαλη αποθηκευση των 64gb εχεις δικιο...

Τι να πρωτοχωρεσεις απο φωτογραφιες,updates,εφαρμογες,τραγουδια,video(ειδικα 4κ που πιανουν χωρο),παιχνιδια και παει λεγοντας σε βαθος χρονου...

Ετσι λεγανε παλια και για τα 32gb του S7 οτι ειναι μια χαρα και ξαφνικα οταν μπηκε η δυνατοτητα του 4κ video+των παιχνιδιων δεν εφτανε ουτε για αστειο.

Αν γινει σαν standard τα 128gb(οπως το Honor 10)τοτε τα ξαναλεμε.

 

Δεν είμαστε στο στρατό νέος... :P 

Για την κάμερα εκτίθεσαι σε τρελό βαθμό και απορώ αφού είσαι τόσο παλιός. Το ΕΧΕΙΣ το κινητό αυτή τη στιγμή στα χέρια σου και μπορείς και μιλάς εκ πείρας? Η απλά διαβάζεις δεξιά και αριστερά ? (κακώς αν κάνεις κάτι τέτοιο... άλλο πράγμα από πρώτο χέρι και άλλο το διάβασμα...)

Για τον αποθηκευτικό χώρο τα 128gb είναι μια χαρά. Τα 64 μέτρια και τα 256 ΥΠΕΡΒΟΛΗ αλλά ευπρόσδεκτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, nectons είπε

Καμία σχέση σε ότι έγραψες εκτός του αδιάβροχου. Όσο για την κάμερα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ κινητό να το αγγίζει σε απόδοση σε χαμηλό φωτισμό

Δεν είμαστε στο στρατό νέος... :P 

Για την κάμερα εκτίθεσαι σε τρελό βαθμό και απορώ αφού είσαι τόσο παλιός. Το ΕΧΕΙΣ το κινητό αυτή τη στιγμή στα χέρια σου και μπορείς και μιλάς εκ πείρας? Η απλά διαβάζεις δεξιά και αριστερά ? (κακώς αν κάνεις κάτι τέτοιο... άλλο πράγμα από πρώτο χέρι και άλλο το διάβασμα...)

Καμια σχεση σε τι ακριβως?Εγω ανεφερα τι πραγματα θελουμε να δουμε στο επομενο op6, που κολλαει το ''καμια σχεση''?

Το κινητο ναι το ειχα οπως εχω γραψει και πιο πισω day one.

Οσο για την καμερα μπορεις να πας αν θες στο γειτονικο myphone που εκει τα παιδια εχουν κανει και τα οποια συγκριτικα να τους πεις οτι η καμερα του oneplus σε νυχτερινες ληψεις ειναι η καλυτερη της αγορας.Μεχρι και ο Carl Pei γελαει αν νομιζεις οτι το Oneplus εχει καλυτερη καμερα απο note 8/pixel 2/iphone x σε συνθηκες χαμηλου/κακου φωτισμου.....

Εσυ που λες οτι το Oneplus5t εχει καλυτερη καμερα απο ολες τις αλλες ναυαρχιδες το λες γιατι τις εχεις ή γιατι διαβαζεις δεξια και αριστερα?

Γιατι οπως λες και εσυ κακως αν κανεις κατι τετοιο...αλλο πραγμα απο πρωτο χερι και αλλο το διαβασμα....

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Καμια σχεση σε τι ακριβως?Εγω ανεφερα τι πραγματα θελουμε να δουμε στο επομενο op6 που κολλαει το ''καμια σχεση''?

Το κινητο ναι το ειχα οπως εχω γραψει και πιο πισω day one

Οσο για την καμερα μπορεις να πας αν θες στο γειτονικο myphone που εκει τα παιδια εχουν κανει και τα οποια συγκριτικα να τους πεις οτι η καμερα του oneplus σε νυχτερινες ληψεις ειναι η καλυτερη της αγορας.Μεχρι και ο Carl Pei γελαει αν νομιζεις οτι το Oneplus εχει καλυτερη καμερα απο note 8/pixel 2/iphone x σε συνθηκες χαμηλου/κακου φωτισμου.....

Εσυ που λες οτι το Oneplus5t εχει καλυτερη καμερα απο ολες τις αλλες ναυαρχιδες το λες γιατι τις εχεις ή γιατι διαβαζεις δεξια και αριστερα......

Γιατι οπως λες και εσυ κακως αν κανεις κατι τετοιο...αλλο πραγμα απο πρωτο χερι και αλλο το διαβασμα....

Άλλο το είχες αδερφέ και άλλο το έχω. Απέχει πολύ. Και γιατί μου λες για το Myphone η για οποιαδήποτε σελίδα? Δεν με ενδιαφέρει τι γράφουν οπουδήποτε. Με ενδιαφέρει που έχω όλα τα κινητά δίπλα δίπλα και κάνω δοκιμές. Τώρα για το ποιος θα γελάσει εγώ θα σου πω ότι  γελάει αυτός που ξέρει και οι υπόλοιποι απλά "νομίζουν".

Και ναι έχω μαγαζί με κινητή τηλεφωνία οπότε ναι σου μιλάω από πρώτο χέρι... σόρρυ...

(Το καμία σχέση το έγραψα για συντόμευση και Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται ). Αφού δεν κατάλαβες θα αφιερώσω λίγο χρόνο.

Αναφορά σε κείμενο

Headphone jack θα εχει? (παντού λένε πως θα έχει και θέλω να πιστεύω ότι ναι)

Θα ειναι αδιαβροχο? (αδιάφορο)

Η καμερα του θα πλησιασει σε επιπεδα ναυαρχιδων σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου? (άσχετο και εκτός τόπου)

Θα εχει πλεον και αυτο στερεο υλοποιηση τυπου htc 10/galaxy s9 (αδιάφορο εντελώς όμως. Εγώ θέλω ένταση να το ακούω το κινητό πάνω στο μηχανάκι μου με βαβούρα. Και το ακούω φυσικά τουλάχιστον το 5Τ και θέλω να πιστεύω και το 6 θα είναι ίδιο)

Θα ειναι η κατασκευη του απο γυαλι,και αν ναι θα υποστηριζει ασυρματη φορτιση? (άσχετα και τα 2 και δεν είναι κάτι που ενδιαφέρει κανέναν. Φυσικά πε΄ρι ορέξεως κολοκυθόπιτα. Για την φόρτιση κανένα σχόλιο γιατί μιλάμε για dash charge)

Και φυσικα ποια θα ειναι η επισημη τιμη του σε σχεση με τα προηγουμενα Oneplus5 και 5. (αυτό και αν είναι άσχετο. Εννοείται ποιο φθηνά από όλους και ίσως λίγο ποιο ακριβά από xiaomi με ίδια specs?)

Θα  υποστηριζει micro sd καρτα? (πφφφφ)

Αυτα ειναι τα πραγματα που ενδιαφερουν τους περισσοτερους υποψηφιους αγοραστες,και οχι αν θα εχει notch μπροστα ή αν θα ειναι η οθονη 6 ή 6.2 ιντσες.

Αυτά είναι όπως είπα άσχετα...

 

Επεξ/σία από nectons
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, nectons είπε

 Δεν με ενδιαφέρει τι γράφουν οπουδήποτε.

Και ναι έχω μαγαζί με κινητή τηλεφωνία οπότε ναι σου μιλάω από πρώτο χέρι... σόρρυ...

Αφου δεν σε ενδιαφερει τι γραφουν οπουδηποτε,απορω γιατι σχολιαζεις και στο insomnia.

Μεινε να νομιζεις οτι το oneplus 5t εχει καλυτερη νυχτερινη καμερα απο ολους,κατι που ουτε ο προεδρος της ιδιας της εταιρειας δεν το λεει.

Αλλα αφου το γραφει ενα ατομο σε ενα forum μαλλον ετσι θα ειναι,επειδη.εχει μαγαζι με κινητα....

Σε βλεπω σε λιγο μεχρι και το μαγαζι σου να προμοταρεις :lol:

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αφου δεν σε ενδιαφερει τι γραφουν οπουδηποτε,απορω γιατι σχολιαζεις και στο insomnia.

Μεινε να νομιζεις οτι το oneplus 5t εχει καλυτερη νυχτερινη καμερα απο ολους,κατι που ουτε ο προεδρος της ιδιας της εταιρειας δεν το λεει.

Αλλα αφου το γραφει ενα ατομο σε ενα forum μαλλον ετσι θα ειναι,επειδη.εχει μαγαζι με κινητα....

Σε βλεπω σε λιγο μεχρι και το μαγαζι σου να προμοταρεις :lol:

Αδερφέ έχεις ξεφύγει. Αν θέλεις μπορούμε να στοιχηματίσουμε του λόγου το αληθές και μπορώ να σου αποδείξω ότι θέλεις. Δεν νομίζω εσύ νομίζεις. Και δεν έχει να κάνει τι γράφω η τι νομίζω εσύ η εγώ. Εδώ κάνουμε απλά συζήτηση και ο καθένας μας υποστηρίζει αυτά που πιστεύει αυτά που έχει βιώσει και αυτά που έχει δει με τα μάτια του τα ίδια. Και ο πρόεδρος της εταιρίας δεν είναι προγραμματιστής... και δεν μιλάει εννοείται ποτέ για beta εκδόσεις των xda developers. Μόνο για επίσημα πράγματα. Τα έχεις μπερδέψει λίγο μου φαίνεται.

Κάποιοι όπως εσύ λες "το διάβασα στο τάδε φόρουμ" και κάποιοι όπως εγώ που έχω βιώσει γιατί τα έχω και τα δοκιμάζω λέω αυτά ου έχω βιώσει. 

Το ποιος έχει δίκιο από τους δυο μας και το ποιος νομίζει το οτιδήποτε αυτό το κρίνουν οι αναγνώστες που συμμετάσχουν στην συζήτηση. Όχι εγώ και εσύ.

Σου είπα.. εκτίθεσαι ....

Στην προηγούμενη απάντηση μου έκανα edit ρίξε μια ματιά...

Επεξ/σία από nectons
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nectons είπε

Αδερφέ έχεις ξεφύγει. Αν θέλεις μπορούμε να στοιχηματίσουμε του λόγου το αληθές και μπορώ να σου αποδείξω ότι θέλεις. Δεν νομίζω εσύ νομίζεις. Και δεν έχει να κάνει τι γράφω η τι νομίζω εσύ η εγώ. Εδώ κάνουμε απλά συζήτηση και ο καθένας μας υποστηρίζει αυτά ου πιστεύει αυά που έχει βιώσει και αυτά που έχει δει με τα μάτια του τα ίδια. 

Κάποιοι όπως εσύ λες "το διάβασα στο τάδε φόρουμ" και κάποιοι όπως εγώ που έχω βιώσει γιατί τα έχω και τα δοκιμάζω λέω αυτά ου έχω βιώσει. 

Το ποιος έχει δίκιο από τους δυο μας και το ποιος νομίζει το οτιδήποτε αυτό το κρίνουν οι αναγνώστες που συμμετάσχουν στην συζήτηση. Όχι εγώ και εσύ.

Σου είπα.. εκτίθεσαι ....

Στην προηγούμενη απάντηση μου έκανα edit ρίξε μια ματιά...

Εγω την γνωμη μου για το κινητο την εγραψα σαν κατοχος του για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα.Δεν χρειαζεται να εχεις κλεισει 5χρονια με ενα κινητο για να εκφερεις αποψη για την καμερα του.Το πηρα το κινητο για καποιους μηνες,το δουλεψα,ειδα αυτα που ηταν να δω και τελος.

Τωρα για ολα τα υπολοιπα οπως ειπα υπαρχουν αλλα forum ειδικα στο κομματι των κινητων για τις συγκρισεις αυτες,το insomnia δεν ειναι ενα απο αυτα για να περιμενεις να διαβασεις αναλογα σχολια.

Το ποιος εκτιθεται ειναι λιγο πολυ γνωστο οταν βγαζει ολες τις γνωμες των υπολοιπων ακυρες για να υπερισχυσει η δικη του.Λιγη αντικειμενικοτητα δεν βλαπτει που και που. Να μιλαγαμε για face unlock,φορτιση,scrolling,multitasking,gaming,custome led notifications,notification slider κλπ εκει ναι αλλαζει το πραγμα.

Το ξαναλεω για τελευταια φορα επειδη ξεφυγαμε. Ουτε η ιδια η εταιρεια δεν δηλωνει οτι εχει την καλυτερη καμερα της αγορας(για ευνοητους λογους)μεχρι σημερα,τωρα ο καθενας ας πιστευει οτι θελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...