Προς το περιεχόμενο

Lenovo Legion Y520-15IKBN (i7-7700HQ/8GB/1TB + 128GB/GeForce GTX 1060/FHD/W10) στα 999€


kostas123pao

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 4/1/2018 στις 7:53 ΜΜ, asteras84 είπε

Πήρα τηλέφωνο και με ενημέρωσαν ότι όλα είναι εκθεσιακα.

Πηρα τηλεφωνο και εχω και γραπτη απαντηση πως ΔΕΝ είναι εκθεσιακα οσα αποστελλονται στο σπίτι. Για οσα ξέμειναν στα καταστηματα, δεν εχω πληροφόρηση. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎1‎/‎4‎/‎2018 στις 7:14 ΜΜ, xgol είπε

Μιλας εκ μερους του μαγαζιου? Απο που το ξερεις? Προφανως και θεωρω πως αν ειναι εκθεσιακο θα επρεπε να αναφέρεται στο site.

Πάρε τηλέφωνο και θα δείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Πάρε τηλέφωνο και θα δείς...

Πήρα. Βεβαια το λαπτοπ είναι ακομα στον κουριερ, καθότι δε θελησε να μου το φερει (!) και απαιτησε να περασω εγω απο εκει (!!) για να μη κουβαλαει λεφτα!

Υ.Γ. Το predator που προτεινεις στο αλλο νημα με 1006 ευρω ειχε όντως 800 πριν λιγο καιρο? Τετοια βλεπω και με τρωει να παραγγείλω απο αμαζον, παρά το φοβο της εγγυησης..

Επεξ/σία από xgol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, xgol είπε

Πήρα. Βεβαια το λαπτοπ είναι ακομα στον κουριερ, καθότι δε θελησε να μου το φερει (!) και απαιτησε να περασω εγω απο εκει (!!) για να μη κουβαλαει λεφτα!

Υ.Γ. Το predator που προτεινεις στο αλλο νημα με 1006 ευρω ειχε όντως 800 πριν λιγο καιρο? Τετοια βλεπω και με τρωει να παραγγείλω απο αμαζον, παρά το φοβο της εγγυησης..

Είχε 1127.28 $ (~905 €) όλα μέσα...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα κομματια που εφυγαν με παραγγελια μεσω κουριερ ηταν σφραγισμενα, οταν τελειωσαν σταματησε αυτη η επιλογη μεσω της σελιδας του Κωτσοβολου και ειναι διαθεσιμη (μεχρι και τωρα) η παραλαβη απο καταστημα οπου ολα ειναι εκθεσιακα.

Η περιπτωση για να μην ειναι εκθεσιακο ειναι απο ακυρωση παραγγελιας που την εκανε οσο υπηρχε η δυνατοτητα της αποστολης μεσω κουριερ αλλα εβαλε παραλαβη απο καταστημα.
Στα εκθεσιακα μπορειτε να πετυχετε καλυτερη τιμη απο την αναγραφομενη σε συνεννοηση με το μαγαζι. 

Οσοι το πηραν αν μπορουν να απαντησουν στο αν η μπαταρια φορτιζει μεχρι το 100% ή μενει στο 95-97%

Επεξ/σία από asteras84
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που πειρα το αντίστοιχο με τον i5 που επισης το ειχε προσφορά ο κωτσο αλλα παραλαβη μονο απο συγκεκριμένα καταστηματα ηταν σφαγισμενο και δεν υπηρχε ουτε και εχθεσιακο κομματι για να το δω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έπεσα για ύπνο και έκλεισα το laptop κανονικά. Σήμερα είναι νεκρό . Δεν ανοίγει καν. Όλα τα λαμπάκια του επίσης νεκρά !! Ο κωτσόβολος μου λέει μίλα με Lenovo ή αν θέλεις σου κάνω full refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Merlin_o_magos είπε

Χθες έπεσα για ύπνο και έκλεισα το laptop κανονικά. Σήμερα είναι νεκρό . Δεν ανοίγει καν. Όλα τα λαμπάκια του επίσης νεκρά !! Ο κωτσόβολος μου λέει μίλα με Lenovo ή αν θέλεις σου κάνω full refund.

Full refund!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Merlin_o_magos είπε

Έχεις εμπειρία με το after sales της lenovo φίλε ?

Eγώ που είχα με το eLenovo δεν είχα πρόβλημα, αν και δυσκολευτηκε ο υπάλληλος να καταλάβει ότι το πήρα απο αυτούς και όχι απο 3ο πωλητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...