Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ROTATION ΟΘΟΝΗΣ ΣΕ IPAD AIR


athens1969

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΔΩ ΚΑΙ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ROTATION ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΙ.ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Επειδή, για να σε βοηθήσουμε, χρειάζεται να ξέρουμε "όλους τους πιθανούς τρόπους" μήπως να έμπαινες στο κόπο να τους αναφέρεις για να μη γράφουμε τα ίδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, athens1969 είπε

Reset hard reset dfu αλλαγή από κέντρο ελέγχου να κάνει  rotation  από το πλαϊνό κουμπί 

Φίλε μου έχω ipad και μου κάνει και μένα κάποια νούμερα ώρες ώρες με το rotation. Είναι κάτι το οποίο ξεκίνησε από τότε που έκανα αναβάθμιση σε iOS 11. Αν όμως εσένα δεν σου γυρνάει με τίποτα ίσως να έχει πρόβλημα το γυροσκόπιο από κάποια πιθανή πτώση. Δοκίμασε πχ όταν έχεις γυρίσει το τάμπλετ σε landscape mode αλλά αυτό μένει σε portrait mode να κλειδώσεις το τάμπλετ και να περιμένεις 5-6 δευτερόλεπτα (το τάμπλετ να βρίσκεται σε landscape mode). Μέτα πάτησε το home button και ξεκλείδωσε το να δεις αν έχει αποτέλεσμα! Ελπίζω να βοήθησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, καποια στιγμη ειχα θεμα και διαβαζα διαφορα... Μου φανηκε αστειο αλλα έτσι ξεκολλησε:

Κοπανα το ταμπλετ πανω στο στρωμα σου, ριξτο απο ψηλα μερικες φορες και θα ξεκολησει

 

Σοβαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσιπάκι του γυροσκοπιου θέλει αλλαγή... 

αν το κοπανήσεις το πολύ πολύ να δουλέψει για λίγο αλλά δεν είναι λύση, άσε που μαζί με αυτό κοπανάς και τα υπόλοιπα άρα πολύ κακή ιδέα, πήγαινε σε ένα σέρβις να στο φτιάξουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...