Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο video teaser για το OnePlus 6


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, GrigM είπε

Καθως παρατηρουμε την καταντια ΚΑΙ της One+ και μιας και ειμαστε εδω, ξερετε ποιο κινητο αξιζει την προσοχη του κοινου φετος, απο θεμα μεγεθους, αποδοσης, τιμης και προσοχης στο τι ζηταει ο πελατης?

Αυτο --> https://www.gsmarena.com/sony_xperia_xz2_compact-review-1737.php

η one plus δεν χρειαζοταν αυτο για να την κραξουμε. εχει δωσει πολλες φορες τροφη στο πατελθον ειτε με την παραβιαση των προσωπικων δεδομενων των χρηστων της, ειτε με τα κενα ασφαλειας και την διαροη καρτων των πελατων της, ειτε με fake benchmarks και και και..

Καποια στιγνη πρεπει να πονηρευτουμε σαν πελατες, για το τι μας πουλανε, ποιοι μας το πουλανε, ποσο μας το πουλανε κοκ.

 

+1 για το sony αρκει να φτιαξει το support της και να μην ειναι παντα 1-2 εκδοσεις πισω σε ios. Ας υποστηριζει τα κινητα της για 3-4 χρονια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

33 λεπτά πριν, nzeppos είπε

Η ερώτηση για μένα είναι μία: μετά από αυτά τα νέα το 5Τ θα φτηνύνει ή ου;

απο την στιγμη που σταματα η παραγωγη του και δεν υπαρχει αποθεμα οχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αν αλλάξει γνώμη 2-3 μήνες πριν τη κυκλοφορία της συσκευής δε παίζει, εκτός κι αν πρόκειται να κατασκευάσει 200 συσκευές!!! :P 

Το σεμεδάκι ούτε εμένα μου αρέσει ούτε η μακρόστενη οθόνη, για την ώρα ευτυχώς υπάρχουν και άλλες καλές επιλογές!! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, villa.romas είπε

χαχαχαχα ναι 12.1 mm πάχος, σαν το πρώτο touchscreen της Caterpillar

Προτιμας καθε φορα που ειναι υγρα τα χερια σου, να νιωθεις τη ψυχη σου να "βουλιαζει" καθως σου φευγει στιγμιαια το grip κ σωζεις τη συσκευη σου με αντανακλαστικα νιντζα?

 

Ποτε σταματησε να θεωρειται ομορφο κ ευχρηστο το φυσιολογικο παχος και τα μικρα, αρκετα ωστε να βαζεις τους αντιχειρες, μπεζελς?

Καποτε, οταν η Apple εβγαλε το 6, ο κοσμος φωναζε για τη δυσχρηστια του επειδη γλυστρουσε σαν ψαρι μεσα απο τα χερια.

Ε ρε ξυλο που χρειαζομαστε, σαν καταναλωτες! Εχουμε κ απαιτησεις μετα!

 

Δεν σου επιτιθεμαι φυσικα.

Απλα θεωρω εχει παρατραβηξει λιγο ολο αυτο, με τα ultra slim κινητα και τις ~7 ιντσες.

 

Οχι τιποτα, αλλα δυσκολα πια βρισκεις ευθεια γραμμη παντελονια κ στη τσεπη του slim-line, δε το κοβω να χοραει το phaptop. Ειδικα αν θες να καθησεις ή να ανεβεις σκαλοπατι. (Ειμαστε κ λαος που χλαπακιαζει. Καλη ωρα, σε μερικες μερες.)

Επεξ/σία από GrigM
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GrigM είπε

Προτιμας καθε φορα που ειναι υγρα τα χερια σου, να νιωθεις τη ψυχη σου να "βουλιαζει" καθως σου φευγει στιγμιαια το grip κ σωζεις τη συσκευη σου με αντανακλαστικα νιντζα?

 

Ποτε σταματησε να θεωρειται ομορφο κ ευχρηστο το φυσιολογικο παχος και τα μικρα, αρκετα ωστε να βαζεις τους αντιχειρες, μπεζελς?

Καποτε, οταν η Apple εβγαλε το 6, ο κοσμος φωναζε για τη δυσχρηστια του επειδη γλυστρουσε σαν ψαρι μεσα απο τα χερια.

Ε ρε ξυλο που χρειαζομαστε, σαν καταναλωτες! Εχουμε κ απαιτησεις μετα!

 

Δεν σου επιτιθεμαι φυσικα.

Απλα θεωρω εχει παρατραβηξει λιγο ολο αυτο, με τα ultra slim κινητα και τις ~7 ιντσες.

 

Οχι τιποτα, αλλα δυσκολα πια βρισκεις ευθεια γραμμη παντελονια κ στη τσεπη του slim-line, δε το κοβω να χοραει το phaptop. Ειδικα αν θες να καθησεις ή να ανεβεις σκαλοπατι.

Φιλαράκι, εσύ τις προτιμάς τις συσκευές large, εμείς petite. Τι θες τώρα, να μας πεις που θα ακουμπάμε τον αντίχειρα; :D

2 ώρες πριν, coffeex είπε

 Όσο για τον λόγο που αντιγράφει την Apple η παρακάτω εικόνα τα λέει όλα :lol:

obcny4hggkrbsw7fcipy.jpg

Αυτό το πράγμα στην κορυφή της καρέκλας, ξέρεις κανείς πως λέγεται; Πολύ ενδιαφέρον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, paparovic είπε

Φιλαράκι, εσύ τις προτιμάς τις συσκευές large, εμείς petite. Τι θες τώρα, να μας πεις που θα ακουμπάμε τον αντίχειρα; :D

Συσκευη χωρις πιασιματα, δρομος χωρις...οπα λαθος topic. Αλλου το λεμε αυτο :unsure:

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GrigM είπε

Συσκευη χωρις πιασιματα, δρομος χωρις...οπα λαθος topic. Αλλου το λεμε αυτο :unsure:

Από εκείνο το topic υποθέτω είναι και η εικόνα στο avatar σου; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, paparovic είπε

Από εκείνο το topic υποθέτω είναι και η εικόνα στο avatar σου; :D

Τωρα με "εχασες".

Δε ξερω τι βλεπεις στο avatar μου, αλλα ειναι 2 χερια που πατανε το εδαφος (χωμα) γυρω απο ενα δενδρυλλιο.

Δεν υπαρχετε μονο κομπιουτεραδες εδω μεσα, οικονομικοι αναλυτες κλπ.

Ειμαστε κ οι μηχανικοι περιβαλλοντος λατρεις των επεξεργασμενων μεταλλευματων, για την παραγωγη κυκλωματων κ εν τελει ηλεκ. συσκευων.

Επεξ/σία από GrigM
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, GrigM είπε

Τωρα με "εχασες".

Δε ξερω τι βλεπεις στο avatar μου, αλλα ειναι 2 χερια που πατανε το εδαφος (χωμα) γυρω απο ενα δενδρυλλιο.

Μην αγχώνεσαι γέροντα, το βλέπω κι εγώ αυτό χωρίς να είμαι λάτρης μεταλλευμάτων. :D

Επεξ/σία από paparovic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, paparovic είπε

Αυτό το πράγμα στην κορυφή της καρέκλας, ξέρεις κανείς πως λέγεται; Πολύ ενδιαφέρον!

σαν να είναι νάρθηκας!!! :P

headrest

Επεξ/σία από mants118
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ωραίο αυτό που κάνουν.Βγάζουν αντιγραφή iphone και αυτός που δεν έχει λεφτά για iphone το βάζει σε μια θήκη να μη φαίνεται το logo και πουλάει μούρη ότι έχει iphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sal123 είπε

Αν οντως μπορούν ίσως γίνει σε επόμενη φάση σαν κάτι "καινούριο". Αλλά στα πλαίσια του μόνο οθόνη που επικρατεί και αρέσει δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε κανέναν δεν αρέσει το notch. 

Γιατι ειναι ασχημο και εκνευριστικο, σα να εχεις ενα λεκε η μουτζουρα πανω στην οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι βλέπω με μεγάλη μου έκπληξη έχει φέρει μεγάλο πόνο η oneplus στον χώρο των fanboys... πολύ γέλιο... που να κόστιζε και τα διπλάσια χρήματα.. εκεί να δεις γέλια! Βασικά βλέπω να σχολιάζουν για αντιγραφές και άλλα τέτοια... Πως γυρίζουν τα πράγματα ρε παιδί μου στην ζωή!

Αν τελικά το βγάλει με notch με τις υγείες τους. Πάμε για 6Τ η 7... 

Έχουν κάνει μεγάλη βλακεία (εμπορική) που έκαναν τόσο καλό το 5Τ !!! :D 

 

1 ώρα πριν, Solatorobo είπε

Είναι ωραίο αυτό που κάνουν.Βγάζουν αντιγραφή iphone και αυτός που δεν έχει λεφτά για iphone το βάζει σε μια θήκη να μη φαίνεται το logo και πουλάει μούρη ότι έχει iphone.

Πλέον μούρη πουλάς αν έχεις Oneplus. The fastest device in planet ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nectons είπε

Από ότι βλέπω με μεγάλη μου έκπληξη έχει φέρει μεγάλο πόνο η oneplus στον χώρο των fanboys... πολύ γέλιο... που να κόστιζε και τα διπλάσια χρήματα.. εκεί να δεις γέλια! Βασικά βλέπω να σχολιάζουν για αντιγραφές και άλλα τέτοια... Πως γυρίζουν τα πράγματα ρε παιδί μου στην ζωή!

Αν τελικά το βγάλει με notch με τις υγείες τους. Πάμε για 6Τ η 7... 

Έχουν κάνει μεγάλη βλακεία (εμπορική) που έκαναν τόσο καλό το 5Τ !!! :D 

Πλέον μούρη πουλάς αν έχεις Oneplus. The fastest device in planet ;)

Δεν αντιλέγω.Αναφερόμαι σε αυτούς που ενδιαφέρονται μόνο για την εμφάνιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...