Προς το περιεχόμενο

Στις 10 Απριλίου η επόμενη μεγάλη αναβάθμιση των Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
35 minutes ago, LLLEFTERIS said:

Τι ωρα την περιμενουμε προς το παρον δεν εχει ερθει αναβαθμιση

Το βράδυ, λογικά μετά τις 20:00...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Τι ωρα την περιμενουμε προς το παρον δεν εχει ερθει αναβαθμιση

 

Συνήθως βγαίνουν μετά τις 09:00 το πρωί, ώρα Δυτικής Ακτής δηλαδή καλά τα λέει ο @ThReSh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει δεί κανείς απο Ελλάδα τίποτε; Μιλάμε για το Targeted Branch.

Εγώ κοιτάω εδώ: https://support.microsoft.com/en-us/help/4043454/windows-10-windows-server-update-history?ocid=update_setting_client 

αλλά δεν έχω δεί κάτι νέο ακόμη, στην 1709 βρίσκεται η λίστα. Μήπως πρέπει να μπούμε στο Insider; Α ρε Microsoft, μη μας κάνεις κανα update την ώρα που κάνουμε shutdown και πάμε για ύπνο γιατί θα βρίζουμε αγίες κι αγίους βραδυάτικο...

Επεξ/σία από nammo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέσαν σε bug και έχει αναβληθεί φαίνεται για σήμερα. 

Microsoft was rumoured to be releasing Windows 10 Redstone 4 to the public today. The company seems to have delayed the planned rollout and is instead releasing a cumulative update to Insiders.

Windows Insiders are getting a new cumulative update (KB4100375) for build 17133, which comes with some security patches, and possibly the fix for the issue that actually caused the delay in the release. Unlike previous Windows 10 feature updates, Microsoft didn’t announce or confirm a release date for the Redstone 4 update. In fact, the company is yet to publicly announce a name for the update.

However, multiple sources previously confirmed that Redstone 4 was supposed to start rolling out today. But Microsoft likely ran into a breaking bug which prompted Redmond to push the release.

https://www.thurrott.com/windows/windows-10/156224/windows-10-redstone-4-gets-cumulative-update-insiders

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω προσπαθησα πολλες φορες χωρις αποτελεμα! Δεν ξερω αλλα λενε οτι μεσω του insider ισως παιζει δοκιμαστικη εκδοση και δεν το προσπαθησα. Αν καποιος εχει καποιο νεο ας το γραψει εδω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Hal9000 είπε

Πέσαν σε bug και έχει αναβληθεί φαίνεται για σήμερα. 

Microsoft was rumoured to be releasing Windows 10 Redstone 4 to the public today. The company seems to have delayed the planned rollout and is instead releasing a cumulative update to Insiders.

Windows Insiders are getting a new cumulative update (KB4100375) for build 17133, which comes with some security patches, and possibly the fix for the issue that actually caused the delay in the release. Unlike previous Windows 10 feature updates, Microsoft didn’t announce or confirm a release date for the Redstone 4 update. In fact, the company is yet to publicly announce a name for the update.

However, multiple sources previously confirmed that Redstone 4 was supposed to start rolling out today. But Microsoft likely ran into a breaking bug which prompted Redmond to push the release.

https://www.thurrott.com/windows/windows-10/156224/windows-10-redstone-4-gets-cumulative-update-insiders

Ε ναι καλά λέει το άρθρο: Μα τόση μυστικότητα; Μα καμία επίσημη ανακοίνωση; Μα τίποτα, πουθενά; Social Media, Channel9, Windows Blogs, συνεντεύξεις; 

Να το δείτε:Το 10 Απριλίου ήταν μια προσεγγιστική ημ/νία για το πότε θα την πάρουν οι insiders στο τελευταίο στάδιο!

Αφήστε, τέλος, και το γεγονός ότι σήμερα ήταν Patch Tuesday! Μα όλα μαζί; Δε γίνεται.

Επεξ/σία από nammo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 3/4/2018 στις 11:22 ΜΜ, Psycho_Warhead είπε

Κάθε 6 μήνες θα βγαίνει major update στα Win10. Εγώ την έχω βάλει ήδη και όλα δουλεύουν τζάμι, οπότε άδικα αγχώνεστε.

Tην εβαλες με clean install ή απλα εκανες την αναβαθμιση μεσω update? Εγω εκανα πριν λιγες ημερες φορματ και φοβαμαι μη μου παρουσιασει καποιο προβλημα αν τη κανω μεσω update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς προσπάθησα να κάνω update αλλά μου βγάζει σφάλμα και δεν προχωράει την εγκατάσταση δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει.....

Έχει αντιμετωπίσει κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα και αν ναι το έλυσε και πως?

Ευχαριστώ.

0x80240034.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...