Προς το περιεχόμενο

Η Xiaomi-backed εταιρεία Black Shark ανακοινώνει gaming smartphone στις 13 Απριλίου


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, Homecinemakias said:

Έχεις δει τα τελευταία χρόνια τα νέα κινητά τηλέφωνα; Εαν όχι, βρες ενα public, έναν Κωτσόβολο ή ενα ΠΛΑΙΣΙΟ και ζήτα το τμήμα των κινητών και πές τους να σου δείξουν συσκευές των 6''.

Εγώ πάντως το έχω παράπονο, ψάχνω κινητό με σοβαρά specs άνω των 6 ιντσών χωρίς κυρτές οθόνες και λοιπές gimmickιές και δεν βρίσκω, οπότε αναγκαστικά κατέληξα στο Mate 9 πέρυσι. Μακάρι αυτό της Xiaomi να βγει με μεγάλη οθόνη. 

25 minutes ago, zio10 said:

Δεν θα ήταν καλύτερα να έβγαινε σαν xiaomi αντί για black shark;

Η Xiaomi είναι συνυφασμένη με την χαμηλή τιμή. Δεν νομίζω ότι ένα gaming κινητό μπορεί να έχει τόσο χαμηλή τιμή. 

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

42 λεπτά πριν, Malthador είπε

Εγώ πάντως το έχω παράπονο, ψάχνω κινητό με σοβαρά specs άνω των 6 ιντσών χωρίς κυρτές οθόνες και λοιπές gimmickιές και δεν βρίσκω, οπότε αναγκαστικά κατέληξα στο Mate 9 πέρυσι. Μακάρι αυτό της Xiaomi να βγει με μεγάλη οθόνη. 

Η Xiaomi είναι συνυφασμένη με την χαμηλή τιμή. Δεν νομίζω ότι ένα gaming κινητό μπορεί να έχει τόσο χαμηλή τιμή. 

Το λέω επειδή είναι πιο αναγνωρίσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/4/2018 στις 1:23 ΜΜ, LLLEFTERIS είπε

Θα θελουν καλη μπαταρια τα 120Hz  συν το HDR που μαλλον θα ειναι ψεφτοHDR

Xiaomi παρεμβάλλεται άρα θα χει 4400 τουλάχιστον θέλω να πιστεύω . Τις μαλακίες που έκανε στο Mi MIX 2 δεν τις κάνει σε όλα και ειδικά στην αγορά της κίνας βγάζει κινητά και με 5000 mAh .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/9/2018 στις 10:14 ΠΜ, Homecinemakias είπε

Έχεις δει τα τελευταία χρόνια τα νέα κινητά τηλέφωνα; Εαν όχι, βρες ενα public, έναν Κωτσόβολο ή ενα ΠΛΑΙΣΙΟ και ζήτα το τμήμα των κινητών και πές τους να σου δείξουν συσκευές των 6''.

Δούλευα μέχρι πριν 2 μήνες σε κατάστημα τεχνολογίας οπότε έχω δει ότι κυκλοφορεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 1 Xbox controller με αποσπώμενο καλώδιο και καλά γιατί προορίζεται για PC.Το είχα συνδέσει σε tablet με otg και λειτουργούσε στα games.Για να συνδεθεί σε κινητό γίνεται μόνο με το dock που αναφέρθηκε πιο πρίν;Δεν μπορεί το χειριστήριο να λειτουργήσει ως ασύρματο μέσω Wi-Fi direct;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...