Προς το περιεχόμενο

Facebook: Δε χρησιμοποιούμε το μικρόφωνο των φορητών συσκευών σας για στοχευμένη διαφήμιση


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, gasantony είπε

Aκριβώς αυτό ! Ελπιζω να με ακουνε και οταν τραγουδάω και να μου βγάλουν δίσκο..

Παιζει εκτος και αν δεν εχεις καλη φωνη και σου πλασαρει το φβ διαφημιση με μαθηματα φωνητικης..:P:lol:

Περα απο την πλακα εμενα δεν μου εχει συμβει το συγκεκριμενο πραγμα παρα μονο οι στοχευμενες διαφημισεις απο cookies και οι ακυρες που μου πεταει ειναι οντως ακυρες και σιγουρα δεν εχω μιλησει η εστω αναφερει λεξεις κλειδια οταν ειμαι απο το κινητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 ώρες πριν, aris1986 είπε

Εμενα μου εχει συμβει παρα πολλες φορες, το εχω γραψει επισης παρα πολλες φορες εδω στο insomnia.

Το κυριοτερο ειχα το κινητο (iphone) σε αναμονη με wifi ανοιχτο και επαιζα κιθαρα ηλεκτρικη, κατι ειχε παει στραβα στον μηχανισμο και ξεκουρδιζε απο μονη της οσο επαιζα. Τελοσπαντων, πινω μια τζουρα καφε ανοιγω instagram (oχι fb) και να σου: Ηλεκτρικος μετρονομος, Youcisian (app εκμαθησης) και φυσικα ηλεκτρονικο κουρδηστηρι app γιατι ημουν και ξεκουρδιστος λογω προβληματος...

Την τελευταια φορα εφυγε μια βιδα, μια ροδελα και ενα παξιμαδι απο την καρεκλα γραφειου, φωναζω τον bro φερνει το δραπανοκατσαβιδο και ζουυυυ ζουυυυ κανα 15 λεπτο. Δύο (2) ωρες μετα email απο guarantee shop με δραπανα σε προσφορα.

Και δεν ειχα ψαξει καθολου για δραπανα στο παρελθον να πεις cookies, mozilla, google chrome και δεν ξερω τι...

Τρελο με λενε αλλα τελοσπαντων.

Μπραβο που το ρωτησανε οι γερουσιαστες, τελικα το εχουν ακουσει και αυτοι οτι (κατι) υπαρχει, εστω, δεν ειμαι ο μονος...

Απαντησε και εξυπνα, οπως απανταω και εγω για να τους μπερδεψω! Το γυρισε στο αν τραβαω βιντεο την γατα μου ή πως τρωω το σουβλακι μου οπως λεει και εδω ενα μελος και οχι στην ερωτηση αν ακουει το κινητο γενικα τα ενδιαφεροντα σου και αναλογως αν σου στελνει διαφημισεις...

Ακριβώς το ίδιο και σε μένα.

Μίλαγα στο σταθερό με το κινητό δίπλα μου (iphone) και έλεγα σε φίλο ότι έχω καιρό να φάω γαλακτομπούρεκο από τον Βάρσο στη Κηφισιά.

Υπόψη ότι δε μένω Κηφισιά. Μετά από λίγο ανοίγω instagram και να διαφήμιση ο Βάρσος της Κηφισιάς.

Αλήθεια χαχαχαχαχα τι να πω? τρελάθηκα, άρα κάτι παίζει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tolstoy είπε

Δηλαδή;

Δεν το έχω πετύχει ξανά αυτό με την υπεραξία σε σχέση με την παρακολούθηση.

Αν μπορείς λίγο πιο αναλυτικά....

Είναι επειδή ζεις 45 χρόνια από το σφραγιδοπάτημα.

Αλλιώς θα ήξερες πως βγαίνουν τα λεφτά από άλλες δουλειές κανονικές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, skiabox είπε

Είναι επειδή ζεις 45 χρόνια από το σφραγιδοπάτημα.

Αλλιώς θα ήξερες πως βγαίνουν τα λεφτά από άλλες δουλειές κανονικές!

Το είναι το σφραγιδοπάτημα; Και ποιες δουλειές εννοείς κανονικές; [και πως βγαίνουν τα λεφτά;]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, skiabox είπε

Η παρακολούθηση είναι καλή.

Δημιουργεί υπεραξία.

 

5 ώρες πριν, tolstoy είπε

 

Δηλαδή;

Δεν το έχω πετύχει ξανά αυτό με την υπεραξία σε σχέση με την παρακολούθηση.

Αν μπορείς λίγο πιο αναλυτικά....

 

26 λεπτά πριν, skiabox είπε

Είναι επειδή ζεις 45 χρόνια από το σφραγιδοπάτημα.

Αλλιώς θα ήξερες πως βγαίνουν τα λεφτά από άλλες δουλειές κανονικές!

 

roufianoi.jpg

images?q=tbn:ANd9GcTJWPXzzMPwPkTI85YffZ6

kriegsende-der-kzueberlebende-570x402.jp

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, skiabox είπε

scraper : Τρολλ account με ένα μύνημα;

Πως ακριβώς δουλεύετε;

Σκανάρετε το Internet για χρήστες και μηνύματα;

 

Δεν πιστεύω να σε χαλάει... δημιουργώ υπεραξία...

13 ώρες πριν, skiabox είπε

Η παρακολούθηση είναι καλή.

Δημιουργεί υπεραξία.

 

 

 

 

 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτός δεν είναι που έχει αυτοκόλλητο κολλημένο στην κάμερα του φορητού υπολογιστή του;

Επεξ/σία από studiokristo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, comfuzio είπε

Θα έλεγα και γω me too αλλά έχω adblock.....

Επειδή πολλοί έχετε μπερδευτεί εδώ μέσα, μιλάμε για διαφημίσεις μέσα στο ίδιο το facebook σε μορφή ποστ. Αυτές δεν κόβονται. Δεν μιλάμε για τις άλλες. Εννοείται οτι το 99% των χρηστών εδώ μέσα έχουν ad blocker.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, aris1986 είπε

Εμενα μου εχει συμβει παρα πολλες φορες, το εχω γραψει επισης παρα πολλες φορες εδω στο insomnia.

Το κυριοτερο ειχα το κινητο (iphone) σε αναμονη με wifi ανοιχτο και επαιζα κιθαρα ηλεκτρικη, κατι ειχε παει στραβα στον μηχανισμο και ξεκουρδιζε απο μονη της οσο επαιζα. Τελοσπαντων, πινω μια τζουρα καφε ανοιγω instagram (oχι fb) και να σου: Ηλεκτρικος μετρονομος, Youcisian (app εκμαθησης) και φυσικα ηλεκτρονικο κουρδηστηρι app γιατι ημουν και ξεκουρδιστος λογω προβληματος...

Την τελευταια φορα εφυγε μια βιδα, μια ροδελα και ενα παξιμαδι απο την καρεκλα γραφειου, φωναζω τον bro φερνει το δραπανοκατσαβιδο και ζουυυυ ζουυυυ κανα 15 λεπτο. Δύο (2) ωρες μετα email απο guarantee shop με δραπανα σε προσφορα.

Και δεν ειχα ψαξει καθολου για δραπανα στο παρελθον να πεις cookies, mozilla, google chrome και δεν ξερω τι...

Τρελο με λενε αλλα τελοσπαντων.

Μπραβο που το ρωτησανε οι γερουσιαστες, τελικα το εχουν ακουσει και αυτοι οτι (κατι) υπαρχει, εστω, δεν ειμαι ο μονος...

Απαντησε και εξυπνα, οπως απανταω και εγω για να τους μπερδεψω! Το γυρισε στο αν τραβαω βιντεο την γατα μου ή πως τρωω το σουβλακι μου οπως λεει και εδω ενα μελος και οχι στην ερωτηση αν ακουει το κινητο γενικα τα ενδιαφεροντα σου και αναλογως αν σου στελνει διαφημισεις...

Δεν εισαι ο μονος και δεν ειναι μονο το facebook αλλα ολα τα 'γνωστα' websites.

Σε μενα συνεβει το εξης και εμεινα μ***κας. Μου δινει φιλος το laptop του να του περασω ενα προγραμμα και ενω το κατεβαζω τον ρωταω εκεινη τη στιγμη winrar δεν εχεις στον υπολογιστη για να το ξεζιπαρω? Λεει οχι.

Μπαινω google παταω 'W' και η πρωτη λεξη που μου εμφανισε ηταν winrar, απο τοτε το εχω δεδομενο οτι οχι μονο καμερα αλλα και τα μικροφωνα ειναι καπαρωμενα.

Επεξ/σία από steliosdim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν το έχετε πάρει χαμπάρι αλλά νομίζω ότι η Αυτοκρατορία καταρρέει...το θέμα είναι ποιός Επαναστάτης έχει 1 σεβαστό ποσό και την έξυπνη ιδέα λανσαρίσματος που ουσιαστικά θα επιστρέφει τους χρήστες στις βασικές αρχές του Facebook (και μην κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλο...για ποιό λόγο ξεκίνησε αυτή η παράνοια )...και όλο το ΦατσοΒιβλίο θα καταρρεύσει σε χρόνο dt.

Επεξ/σία από masteripper
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...