Προς το περιεχόμενο

Πατακια αυτοκινητου


villasg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι στην διαδικασια να αλλαξω πατακια στο αυτοκινητο μου (Hyundai i30 1400 2010')  μετα απο 7 χρονια χρησης των παλιων ( τα ειχε δωρο ο αντιπρόσωπος ).
Ψαχνοντας κατεληξα οτι ΔΕΝ θελω universal ( lidl / praktiker  κλπ ) .
Θελω να βαλω καποια σοβαρα και στα μετρα του αυτοκινητου μου με πιαστρες κλπ .
θελω σε μοκετα καλου τυπου με ενισχυση στον οδηγο .

Θα ηθελα εαν καποιος ειναι ικανοποιημενος με καποια μαρκα κλ να μου πει που να ψαξω γιατι βλεπω τιμες απο 25---->100+ €.
Ψαχνω οικονομικα και καλα ( οσο γινετε αυτο ).

Ακουω προτασεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχουν καποιοι που φτιαχνουν πατακια ειδικα για καθε αμαξι πιο φτηνα απο τα εργοστασιακα .

 

Τυχαια βρηκα αυτο

 

https://www.rellas.gr/ell/categories/Patakia-Aytokinitoy?gclid=Cj0KCQjwh7zWBRCiARIsAId9b4pVg2Sm6GLiW90L0u19KjgRz5-YsaAT5dkahWCm-B8fYhTbf2nBmykaAsj2EALw_wcB

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δικά μου τα εφτιαξα (2τμχ μπροστά)σε ταπετσέρη στην πάτρα,αντιγραφή απο τα χαλασμένα.

Αν θυμάμαι καλά είχα πληρώσει 25€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Γιάννης Platano είπε

Υπαρχουν καποιοι που φτιαχνουν πατακια ειδικα για καθε αμαξι πιο φτηνα απο τα εργοστασιακα .

Τυχαια βρηκα αυτο

https://www.rellas.gr/ell/categories/Patakia-Aytokinitoy?gclid=Cj0KCQjwh7zWBRCiARIsAId9b4pVg2Sm6GLiW90L0u19KjgRz5-YsaAT5dkahWCm-B8fYhTbf2nBmykaAsj2EALw_wcB

Αυτός που αναφέρεις Γιάννη είναι εξαιρετικός,έχω κάνει παλιότερα δερμάτινη επένδυση σε τιμόνι και λεβιέ και έκανε πολύ καλή δουλειά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, villasg είπε

Ειμαι στην διαδικασια να αλλαξω πατακια στο αυτοκινητο μου (Hyundai i30 1400 2010')  μετα απο 7 χρονια χρησης των παλιων ( τα ειχε δωρο ο αντιπρόσωπος ).
Ψαχνοντας κατεληξα οτι ΔΕΝ θελω universal ( lidl / praktiker  κλπ ) .
Θελω να βαλω καποια σοβαρα και στα μετρα του αυτοκινητου μου με πιαστρες κλπ .
θελω σε μοκετα καλου τυπου με ενισχυση στον οδηγο .

Θα ηθελα εαν καποιος ειναι ικανοποιημενος με καποια μαρκα κλ να μου πει που να ψαξω γιατι βλεπω τιμες απο 25---->100+ €.
Ψαχνω οικονομικα και καλα ( οσο γινετε αυτο ).

Ακουω προτασεις .

Τα μανισια στην αντιπροσωπεία ποσο στοιχίζουν;Γιατί καλυτερα δεν θα βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, moure είπε

Αυτός που αναφέρεις Γιάννη είναι εξαιρετικός,έχω κάνει παλιότερα δερμάτινη επένδυση σε τιμόνι και λεβιέ και έκανε πολύ καλή δουλειά.

Εγω ειχα παει σε αυτον το ΤΤ της κορης μου για αλλαγη σε ολα τα δερματα και εβγαινε 1000 ευρω και το εχει αφησει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κι εγώ έκανα χειρόφρενο-λεβιέ-τιμόνι με νεο δέρμα με κόκκινες ραφές και τα έκανε καλύτερα από τα εργοστάσιακα. Παρά πολύ καλή δουλειά, αλλά αν δεν έχετε αυτοκίνητο τουλάχιστον 70000€ περιμένετε συμπεριφορά τριτο-τεταρτου. Φυσικά ο,τι τιμή σου λέει είναι "χωρίς φπα".

Άριστη δουλειά-αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Κι εγώ έκανα χειρόφρενο-λεβιέ-τιμόνι με νεο δέρμα με κόκκινες ραφές και τα έκανε καλύτερα από τα εργοστάσιακα. Παρά πολύ καλή δουλειά, αλλά αν δεν έχετε αυτοκίνητο τουλάχιστον 70000€ περιμένετε συμπεριφορά τριτο-τεταρτου. Φυσικά ο,τι τιμή σου λέει είναι "χωρίς φπα".

Άριστη δουλειά-αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά. 

Συμφωνώ απόλυτα.

Συμπαθητικός μαστορας (έχω δει και δουλειές του που δεν με ενθουσίασαν)  αλλά τραγική  συμπεριφορά  ειδικά του γιου του που νομίζει ότι είναι ο βασιλιάς της Κηφισιας. 

Επειδή εχει αρκετή δουλειά είτε από μαντράδες που πάνε φθαρμένα τιμόνια φουσκες λεβιέ κτλ για να κρύβουν χλμ ή από συλλέκτες λογικό είναι διαλέγει τις μεγαλες δουλειές.

Του πήγα τα φθαρμενα  πατάκια για να φτιάξω καινούργια επειδή είχα πουλήσει το αυτοκίνητο και δεν ήθελα να το παραδώσω με τα παλιά. Υποτίθεται ότι ήταν δουλειά 2 3 ωρών όπως μου είπαν στο τηλέφωνο, πήγα τα πατρόν, τον προπληρωσα κανονικά και στη συνέχεια τον κυνήγαγα μια βδομάδα και παραλίγο να χαλάσει  η πώληση γιατί ο αγοραστής νόμιζε ότι τον κοροϊδεύω ότι περιμένω τόσο καιρό πατάκια  και αντί να πει ένα συγγνώμη για την καθυστέρηση και την ταλαιπωρία μου το έπαιζε καλλιτέχνης και μου έδειχνε ποσό καλές ραφές είχε κάνει λες και με ένοιαζε σε πουλημένο αμάξι. 

 Ποτέ ξανά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν έβλεπα τέτοια συμπεριφορά θα έφευγαν αμέσως και θα προτιμούσα χίλιες φορες να έπαιρνα τα γνήσια.Δεν υπάρχει ουτε ενα στο εκατομμύρια περίπτωση να κανει καλύτερη δουλειά απο την εργοστασιακή. Και γενικά οπου βλέπω υπεροπτική συμπεριφορά, φεύγω διότι στις 99,9% των περιπτώσεων η δουλεια του θα είναι μη ποιοτική. Έχω δει τα τελευταια 20 χρόνια πολλα μαστορια και επαγγελματίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jmmys είπε

Τα μανισια στην αντιπροσωπεία ποσο στοιχίζουν;Γιατί καλυτερα δεν θα βρεις.

Μα και αυτοι δεν εχουν τα original , φτιαχτα πουλανε ολοι ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, jmmys είπε

Φυσικά και υπάρχουν γνήσια μανισια πατάκια.

www.huyndaizubehoer.de

54 ευρώ έχει η τετράδα για το i30.

Για τις εδω αντιπροσωπείες λεω φιλε μου

Το http://www.huyndaizubehoer.de/  βγαινει ανυπαρκτο ..

Επεξ/σία από villasg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χωρις παρεξηγηση τωρα 7 χρονια με τα ιδια πατακια πως το καταφερες; 

Εβγαζες τα παπουτσια πριν μπεις στο αυτοκινητο;   εμενα καινουργιο 9 μηνων αμαξι ( ιδια εταιρια) εχουν γινει ψιλοχαλια. 

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...