Προς το περιεχόμενο

Πατακια αυτοκινητου


villasg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω απο το σκρουτζ θα παραγγείλω. Καπου στα 42 ευρω τα εχουν στον τυπο του αυτοκινητου. Μοκετα με αντιολισθιτικη επενδυση κατω. Μια χαρα τα βλεπω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, jmmys είπε

Εγώ αν έβλεπα τέτοια συμπεριφορά θα έφευγαν αμέσως και θα προτιμούσα χίλιες φορες να έπαιρνα τα γνήσια.Δεν υπάρχει ουτε ενα στο εκατομμύρια περίπτωση να κανει καλύτερη δουλειά απο την εργοστασιακή. Και γενικά οπου βλέπω υπεροπτική συμπεριφορά, φεύγω διότι στις 99,9% των περιπτώσεων η δουλεια του θα είναι μη ποιοτική. Έχω δει τα τελευταια 20 χρόνια πολλα μαστορια και επαγγελματίες.

Εγώ την πάτησα γιατί ήθελα να είμαι κύριος και προπληρωσα όποτε με είχε στο περίμενε. 

Ιδανικα και γω θα ήθελα γνήσια αλλά σε αμάξι που είχε πουληθεί δεν άξιζε να κάνω παραγγελία  ebay να περιμένω τόσες μέρες και να δώσω και 200€ γιατί ο Έλληνας αντιπρόσωπος για τον ίδιο χρόνο αναμονής θα ήθελε τουλάχιστον τα δίπλα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 hours ago, jmmys said:

Εγώ αν έβλεπα τέτοια συμπεριφορά θα έφευγαν αμέσως και θα προτιμούσα χίλιες φορες να έπαιρνα τα γνήσια.Δεν υπάρχει ουτε ενα στο εκατομμύρια περίπτωση να κανει καλύτερη δουλειά απο την εργοστασιακή. Και γενικά οπου βλέπω υπεροπτική συμπεριφορά, φεύγω διότι στις 99,9% των περιπτώσεων η δουλεια του θα είναι μη ποιοτική. Έχω δει τα τελευταια 20 χρόνια πολλα μαστορια και επαγγελματίες.

Και όμως τα εργοστασιακά δέρματα δεν ήταν και πολύ καλά. Εγώ με φροντίδα και προδέρμ και πάλι σκάσανε/ξεθώριασαν, έχω δει και άλλα που είχαν ξεπετσώσει τελείως!

15 hours ago, mp123 said:

Χωρις παρεξηγηση τωρα 7 χρονια με τα ιδια πατακια πως το καταφερες; 

Εβγαζες τα παπουτσια πριν μπεις στο αυτοκινητο;   εμενα καινουργιο 9 μηνων αμαξι ( ιδια εταιρια) εχουν γινει ψιλοχαλια. 

Τα δικά μου κλείσανε 10 χρόνια και ακόμα κρατάνε μια χαρά, όλως περιέργως... Και δε βγάζω τα παπούτσια :P 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.coverstyle.gr/el/

τα παιδιά είναι πολύ εξυπηρετικά και κάνουν πολύ καλή δουλειά.
εγώ πήγα για καλύμματα καθισμάτων custom που ήθελα και επειδή δεν είχαν για το μοντέλο μου, έκατσαν πήραν μετρα και μου τα έφτιαξαν τέλεια.

έχουν και πατάκια κανονικά και κόβουν και μοκέτα που ήθελα εγώ. αλλά 18 χρόνια Volvo μοκέτα δεν έχει πάθει τίποτα οποτε ακόμα δεν τα έχω αλλάξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, mp123 είπε

Χωρις παρεξηγηση τωρα 7 χρονια με τα ιδια πατακια πως το καταφερες; 

Εβγαζες τα παπουτσια πριν μπεις στο αυτοκινητο;   εμενα καινουργιο 9 μηνων αμαξι ( ιδια εταιρια) εχουν γινει ψιλοχαλια. 

10 χρόνια τα έχω κι εγώ όπως λέει ο GeorgeMan και δεν τα έχω αλλάξει. Τώρα σιγά σιγά λέω να τα αλλάξω. Του οδηγού έχει μια φθορά αλλά όχι κάτι τραγικό, τα άλλα τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
36 minutes ago, zio10 said:

10 χρόνια τα έχω κι εγώ όπως λέει ο GeorgeMan και δεν τα έχω αλλάξει. Τώρα σιγά σιγά λέω να τα αλλάξω. Του οδηγού έχει μια φθορά αλλά όχι κάτι τραγικό, τα άλλα τίποτα.

Εδώ είσαι συ! :D https://www.rellas.gr/ell/product/patakia-Fiat-Bravo

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Ωραία είναι, ξέρεις περίπου τιμή; Αν είναι πολύ ακριβά δεν ξέρω αν αξίζει για ένα πατάκι στην ουσία. Αλλά τα κουμπώματα βολεύουν πολύ, δεν ξέρω αν θα βρω άλλα με κουμπώματα.

edit, 85€ τα έχει! Μου φαίνονται υπερβολικά δεν ξέρω.

Επεξ/σία από zio10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

85€ τα 4. Όταν το πήγα έψαχνε να μου δείξει αλλά δεν είχε, δε χάνεις όμως κάτι να του κάνεις ένα τηλ άμα σε ενδιαφέρει.

Επεξ/σία από GeorgeMan
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dark_son20 είπε

ποιοτικα , τα παραγγειλα  πριν λιγο ( GRANDE 2 ) μεσω του βενζιναδικου που εχω εδω κατω απο το σπιτι ( τα δουλευει χρονια ) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, mp123 είπε

Χωρις παρεξηγηση τωρα 7 χρονια με τα ιδια πατακια πως το καταφερες; 

Εβγαζες τα παπουτσια πριν μπεις στο αυτοκινητο;   εμενα καινουργιο 9 μηνων αμαξι ( ιδια εταιρια) εχουν γινει ψιλοχαλια. 

12 χρόνια τα έχω στη γκολφο και είναι αρκετά καλά ακόμα εκτός από 2 σπασμένα κλιπς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σε εμένα κλείνουν 20 χρόνια τα πατακια συνοδηγού και τα πίσω,οσο είναι και το αμάξι.Ειναι σαν καινουρια.Για αλλη μια δεκαετια τουλαχιστον δεν εχουν αναγκη.Για το αμαξι ελπιζω το ιδιο.

Του οδηγού το άλλαξα πριν 8 χρόνια περιπου,ακόμα είναι σχεδόν καινουριο,2-3 χρόνια παει ακόμα.Γνήσια χοντρά σταθερα πατακια της μαμάς εταιρείας, τοτε που ακόμα ηταν original made in Germany.

Επεξ/σία από jmmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, jmmys είπε

Και σε εμένα κλείνουν 20 χρόνια τα πατακια συνοδηγού και τα πίσω,οσο είναι και το αμάξι.Ειναι σαν καινουρια.Για αλλη μια δεκαετια τουλαχιστον δεν εχουν αναγκη.Για το αμαξι ελπιζω το ιδιο.

Του οδηγού το άλλαξα πριν 8 χρόνια περιπου,ακόμα είναι σχεδόν καινουριο,2-3 χρόνια παει ακόμα.Γνήσια χοντρά σταθερα πατακια της μαμάς εταιρείας, τοτε που ακόμα ηταν original made in Germany.

Οριστε παραδειγμα στο οτι οι γερμανοι δεν βγαζουν αξιοπιστα αυτοκινητα. 20 χρονων πατακια και ακομα αντεχουν.:ph34r:

Να υποθεσω group vag. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...