Προς το περιεχόμενο

Terminator (2019)


KilliK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντωμεταξύ μεγάλη ξενέρα που μας παρουσιάζουν και τους δύο εξολοθρευτές στο τρειλερ. Η μισή k@vla ήταν πάντα η πρώτη τους εμφάνιση....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Will John Connor be in this film?

Child actor, Jude Collie, plays a young John Connor, who was played by Edward Furlong 28 years before.

 

The film will be a direct sequel to Terminator 2: Judgment Day. It will be the first film of a planned trilogy, though Cameron has stated that the film will be the first of a three-film arc, but that the prospects of the next two films will depend on how Terminator fares financially.

 

1 win 

CinemaCon, USA 2019

Winner
CinemaCon Award

Ensemble Award
Linda Hamilton
Natalia Reyes
Mackenzie Davis
Gabriel Luna

 

από imdb όλα αυτά. 2 άτομα από ηθοποιούς τότε και παραγωγή του τότε σκηνοθέτη, απλά τα σπάει η ταινία. 1 Νοεμβρίου 2019 κυκλοφορεί. υπομονή ως τότε λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν επιβεβαιωθει οι χειροτεροι φοβοι μου με το τρειλερ.

παμε για full SJW, ειναι πλεον φανερο οτι οι γυναικες ειναι το επικεντρο της νεας τριλογιας, οι αντρες ειναι σχεδον ανυπαρκτοι στο τρειλερ, ο Arnold που σηκωνε το franchise στους ωμους του ολες αυτες τις δεκαετιες εχει ενα cameo λιγων δευτερολεπτων, και ο John Connor που περιμενανε ολοι οι φανς να τον ξανδουν, οχι μονο δεν το δειξανε  καθολου αλλα πλεον πληροφορουμαστε οτι εχουμε καινουργιο σωτηρα και ειναι γυναικα. υπεροχα. 

επισης εχουμε και το τρενο με τους μεξικανους λαθρομεταναστες, διοτι ειμαι σιγουρος αυτο ηταν, αρα θα εχουμε και λιγο πολιτικο σχολιασμο μιας λογω επικαιροτητας με τον Τραμπ και τον τοιχο του.

περα απο το περιεχομενο, τα εφε δειχνουν προχειρα, η δραση ειναι ανευρη, η μουσικη εκτος τοπου και χρονου,  ο νεος εξολοθρευτης δεν παρουσιαζει τιποτα καινουργιο και ο ηθοποιος δεν δειχνει απειλητικος, δεν υπαρχει κατι που να σε εντυπωσιαιζει, και το κυριοτερο η ταινια δεν μοιαζει με τιποτα να ειναι αμεση συνεχεια του Τ2 σε ατμοσφαιρα και αισθητικη. δεν μοιαζει καν με Καμερονικη ταινια.

θα μου πειτε, ειναι teaser, ουτε καν κανονικο trailer. οκ. συμφωνοι. αλλα η πρωτη εντυπωση ειναι που μετραει. και εως τωρα, τα πραματα δεν δειχνουν πολυ καλα για την ταινια. κριμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, MadPax είπε

Κανένα σκληρό καριόλη-φάτσα δεν έχει το Χόλυγουντ και μου βάλανε το γλυκό αγοράκι από το λύκειο της κάτω Κηφισιάς, να παίξει τον εξολοθρευτή;

Έκανε δουλειά σαν Ghost Rider στο Agents of SHIELD, οπότε έχει εμπειρία στο unstoppable skull-face. :P

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Κατευθείαν βιντεοκασέτα... (ούτε καν dvd/BR 😛  )

Τι μου θύμισες... τότε στα βιντεοκλάμπ, αφού το απόλαυσα το Τ2 δυο φορές στο σινεμά έρχεται η σειρά της πειρατείας να το ξαναδούμε σαν πορωμένοι. Λέω στην κοπέλα "φαίνεται καλά΄;" και μου απαντάει "είναι μόνο για λίγο στην αρχή κόκκινη η εικόνα αλλά μετά φτιάχνει"!!

Επεξ/σία από Vangelis_D9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Female Terminator υπηρχε απο το T3, δεν βλεπω τίποτα SJW στο trailer εγω προσωπικά απλά δεν βλέπω και κατι να μου αρέσει, :P  δείχνει να βρισκεται στο επιπεδο του Genisys.

Επεξ/σία από ADHD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...