Προς το περιεχόμενο

Terminator (2019)


KilliK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ωωωωωωχχχχ...

Exclusive: ‘Terminator: Dark Fate’ Details Reveal Big Changes To Terminator Universe

 

τελικα μαλλον μας δουλευει ψιλο γαζι ο Τζιμ..

τα νευρα μου

tenor.gif?itemid=3482842

oυτε την ατακα του δεν τoυ αφησανε:

 

Επεξ/σία από KilliK
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θεε μου, ολοι οι χειροτεροι φοβοι μας εχουν επαληθευτει. το reddit εχει περισσοτερο ινφο για την πλοκη της ταινιας, που προερχεται απο ατομα που ειδαν το test screening. οποτε η πιθανοτητα η διαρροη να ειναι ψευτικη ειναι πολυ μικρη. και κατι αλλο. ισως γιαυτο εξαφανισανε την προσφατη συνεντευξη του Τζιμ που ειχα αναφερει. επειδη εκει ψευδεται ασυστολως για την μοιρα του Τζον στην ταινια. προφανως το εκανε για να αποφυγει το backlash απο τους αγριεμενους φανς, μετα την woke-ποιηση και αυτου του franchise, για να μην την μπουκοταρουν στα social media, μεχρι να βγει η ταινια. αλλα ισως αλλαξαν γνωμη την τελευταια στιγμη και την βγαλανε. δεν ξερω.

οπως ειπε και ενας στα σχολια. Jim used to be someone I could trust. What happened to him? 😪

σποιλερς:

Spoiler

 

 

Επεξ/σία από KilliK
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, KilliK είπε

θεε μου, ολοι οι χειροτεροι φοβοι μας εχουν επαληθευτει. το reddit εχει περισσοτερο ινφο για την πλοκη της ταινιας, που προερχεται απο ατομα που ειδαν το test screening. οποτε η πιθανοτητα η διαρροη να ειναι ψευτικη ειναι πολυ μικρη. και κατι αλλο. ισως γιαυτο εξαφανισανε την προσφατη συνεντευξη του Τζιμ που ειχα αναφερει. επειδη εκει ψευδεται ασυστολως για την μοιρα του Τζον στην ταινια. προφανως το εκανε για να αποφυγει το backlash απο τους αγριεμενους φανς, μετα την woke-ποιηση και αυτου του franchise, τουλαχιστον να μην την μπουκοταρουν στα social media, μεχρι να βγει η ταινια. αλλα ισως αλλαξαν γνωμη την τελευταια στιγμη και την βγαλανε. δεν ξερω.

οπως ειπε και ενας στα σχολια. Jim used to be someone I could trust. What happened to him? 😪

σποιλερς:

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

 

Αν ήμουν στη θέση του Cameron, θα έπαιρνα feedback από τους φανς. Αν έβλεπα ότι το όλο στόρι δεν τραβάει, θα ανέβαλα την προβολή της ταινίας και θα άλλαζα το σενάριο κάνοντας διορθωτικές κινήσεις "μπας και το σώσω". 

Αν ισχύουν αυτά τα άθλια σενάρια και ακόμη χειρότερα, αν ο Cameron τα υποστηρίζει τότε απλά...άντε γεια και "the hope is lost".

Επεξ/σία από _Theo_
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειμαι σιγουρος οτι τα παραπανω ειναι αληθινα, οι φημες εχουν επιβεβαιωθει και απο αλλα σαιτς, απο αλλα ατομα που ειδαν το test screening.

επισης μια πληροφορια συμβαδιζει  με κατι που ειχα διαβασει παλιοτερα, οτι ο Furlong προσληφθηκε μονο για να κανει mo-cap. με βαση την διαρροη, ειναι ολοφανερο για ποια σκηνη το εκανε.

τι να πω εχω μεινει αναυδος με αυτα που διαβασα, δεν περιμενα τετοια ξεφτιλα απο τον Cameron. 

και δεν θα δεχθει κανενα feedback απο τους φανς. ισα ισα που θα τους βρισει στα ανοιχτα, μολις βγει αυτο το woke σκουπιδι και γινει η κολαση στα social media. 

το χε κανει εξαλλου και με το Avatar, ειχε εκδηλωσει στις συνεντευξεις την απαξιωση του προς αυτους, επειδη ειχαν εκφρασει την δυσαρεσκεια τους που γυρισε το παιδικο Αvatar, αντι ενος καινουργιου Alien.

λεφτα απο εμενα δεν προκειται να δουν. και ελπιζω να πατωσει η ταινια, μπας και σταματησουν να ασελγουν στο δυσμοιρο franchise. δεν πειραζει, θα μας μεινουν τα δυο πρωτα αριστουργηματα.

it's over.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, KilliK είπε

ειμαι σιγουρος οτι τα παραπανω ειναι αληθινα, οι φημες εχουν επιβεβαιωθει και απο αλλα σαιτς, απο αλλα ατομα που ειδαν το test screening.

επισης μια πληροφορια συμβαδιζει  με κατι που ειχα διαβασει παλιοτερα, οτι ο Furlong προσληφθηκε μονο για να κανει mo-cap. με βαση την διαρροη, ειναι ολοφανερο για ποια σκηνη το εκανε.

τι να πω εχω μεινει αναυδος με αυτα που διαβασα, δεν περιμενα τετοια ξεφτιλα απο τον Cameron. 

και δεν θα δεχθει κανενα feedback απο τους φανς. ισα ισα που θα τους βρισει στα ανοιχτα, μολις βγει αυτο το woke σκουπιδι και γινει η κολαση στα social media. 

το χε κανει εξαλλου και με το Avatar, ειχε εκδηλωσει στις συνεντευξεις την απαξιωση του προς αυτους, επειδη ειχαν εκφρασει την δυσαρεσκεια τους που γυρισε το παιδικο Αvatar, αντι ενος καινουργιου Alien.

λεφτα απο εμενα δεν προκειται να δουν. και ελπιζω να πατωσει η ταινια, μπας και σταματησουν να ασελγουν στο δυσμοιρο franchise. δεν πειραζει, θα μας μεινουν τα δυο πρωτα αριστουργηματα.

it's over.

 

 

Υπάρχει και ένα θετικό στην όλη ιστορία: Αν επιβεβαιωθούν οι φήμες θα είναι η χειρότερη ταινία Terminator. Θέλει μεγάλη προσπάθεια να το πετύχεις αυτό!! 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, KilliK είπε

τι να πω εχω μεινει αναυδος με αυτα που διαβασα, δεν περιμενα τετοια ξεφτιλα απο τον Cameron.

Και το Genisys δεν έλεγε ότι ήταν ταινιάρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Και το Genisys δεν έλεγε ότι ήταν ταινιάρα;

 

Ναι. Επίσης από εκεί άρχισαν οι παπαριές τύπου "Το Genisys είναι το Skynet" κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιδιο ειχε πει και για το Τ3, και για το AVP, αλλα το εκανε διπλωματικα επειδη πρωταγωνιστουσε ο φιλος του και για να βοηθησει το franchise να παραμεινει δημοφιλες μεχρι να επιστρεψουν τα δικαιωματα σε αυτον. δεν ηταν εκπληξη η συμπεριφορα του τοτε, και γιαυτο δεν πηρα ποτε σοβαρα τις δηλωσεις του. αλλα εδω ειναι διαφορετικη η κατασταση, και τα δικαιωματα εχει και ο ιδιος κανει την παραγωγη και εχει δωσει το βασικο στορυ. ειναι αποκλειστικα υπευθυνος για αυτο που συμβαινει.

ας ευθυμησουμε και λιγο, μετα το ψυχοπλακωμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα απο αυτα που διαβασα παω να ξαναδω την 1η  ταινια για να ερθω στα ισα μου.

Παντως το εχω ξαναπει δεν εχει νοημα να βγαζουν συνεχειες του terminator.Το 2 εκλεισε ωραια την σειρα.Αν θελανε να βγαλουν οπωσδηποτε ομως,επρεπε να ηταν σαν το salvation.Δηλαδη να μας δειχνουν το μελλον.

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτο ζηταγανε ολοι οι φανς με το Τ3, να δουμε στο μελλον τα γεγονοτα που ειχαν αναφερθει στις δυο προηγουμενες ταινιες, και να κλεισει ο κυκλος. θα ηταν  η απολυτη τριλογια.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, FCastor είπε

Στο παρακάτω ισχυρίζεται ο spoiler-ας κάποια λίγο διαφορετικά πράγματα. Απλώς το παραθέτω χωρίς να κρίνω.

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

 

 

Το Spoiler είναι κενό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...