Προς το περιεχόμενο

Αγορές φωτογραφικών ειδών από E-Infinity


Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, skream είπε

Από οτί γραφουν και στο site αλλά και τα παιδιά από εδώ όχι.Να ξέρεις πως αυτο το καιρό θα έχεις αναμόνη αρκετή πάντως.Έγω παρείγγειλα στις 25/02 και μου δείχνει πώς θα έρθει 12/02.Πάντως από τιμές συμφέρει.

Καλα ναι από τιμές αυτο είναι το μονο σίγουρο και ποσό μαλλον όταν είναι καινούργιο (είτε κάμερα είτε οτιδήποτε). Εγγύηση δεν έχουν από ότι διάβασα πιο πάνω. Αλλά ότι πρέπει να συμπεριλαμβάνεται και να έρχεται με την κάμερα, υπάρχει έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 359
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, THSSALONIKI είπε

Καλα ναι από τιμές αυτο είναι το μονο σίγουρο και ποσό μαλλον όταν είναι καινούργιο (είτε κάμερα είτε οτιδήποτε). Εγγύηση δεν έχουν από ότι διάβασα πιο πάνω. Αλλά ότι πρέπει να συμπεριλαμβάνεται και να έρχεται με την κάμερα, υπάρχει έτσι;

Εγγύηση με το paypal 6 μηνες και 1 χρόνο αποστολή σε αυτούς όμως.Μελλοντικά από ότι διαβάζω οι φακοι επισκευάζονται κανονικά από Έλλάδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, skream είπε

Έγω παρείγγειλα στις 25/02 και μου δείχνει πώς θα έρθει 12/02.Πάντως από τιμές συμφέρει.

Άμα σου ερθει 12/2 το δέμα, θα έρθει 13 μέρες ΠΡΙΝ την παραγγελία :P :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, skream είπε

Από οτί γραφουν και στο site αλλά και τα παιδιά από εδώ όχι.Να ξέρεις πως αυτο το καιρό θα έχεις αναμόνη αρκετή πάντως.Έγω παρείγγειλα στις 25/02 και μου δείχνει πώς θα έρθει 12/03.Πάντως από τιμές συμφέρει.

Καλησπέρα φίλε μου , Που ακριβώς βλέπεις ποτέ θα παραλάβεις ? Γιατί έχω παραγγείλει και εγώ , μου έχουν στείλει μαιλ με το προϊόν και ticket οτι τα στέλνουν με dhl 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fp84 είπε

Καλησπέρα φίλε μου , Που ακριβώς βλέπεις ποτέ θα παραλάβεις ? Γιατί έχω παραγγείλει και εγώ , μου έχουν στείλει μαιλ με το προϊόν και ticket οτι τα στέλνουν με dhl 

http://www.dhl.com/en/express/tracking.html

και μάλιστα μου ήρθε μήνυμα στο κινητό από την DhL μια με δυο μερες μετά , με link για να κανονίσω την μέρα και ώρα παράδοσης

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, skream είπε

Να ξέρεις πως αυτο το καιρό θα έχεις αναμόνη αρκετή πάντως.Έγω παρείγγειλα στις 25/02 και μου δείχνει πώς θα έρθει 12/03.Πάντως από τιμές συμφέρει.

Είχες ενημερωθεί όμως, το γράφει . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ήρθε mail απο dhl οτι θα παραλάβω σήμερα αλλά προς το παρών δεν έχω λάβει κάτι 

edit: μόλις παρέλαβα 

Επεξ/σία από Fp84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στη σελίδα τους, ενημερώνει ότι υπάρχουν καθυστερήσεις και ότι ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 12 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

 

 

einfin.jpg

Επεξ/σία από Dr_73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Στη σελίδα τους, ενημερώνει ότι υπάρχουν καθυστερήσεις και ότι ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 12 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

Ναι το διάβασα και το επεσήμανα. Τελικά και το δικό μου ήρθε σήμερα Αθήνα και θα μου το παραδώσουν αύριο.

Επεξ/σία από skream
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
16 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Στη σελίδα τους, ενημερώνει ότι υπάρχουν καθυστερήσεις και ότι ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 12 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

einfin.jpg

By the way .... & off topic obviously ... :) 

Εχει κανείς εμπειρία από τον συγκεκριμένο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chessplayer-alexis είπε

Εχει κανείς εμπειρία από τον συγκεκριμένο; 

Για την προηγούμενη γενιά, όλοι έγραφαν τα καλύτερα. Οι φωτογραφίες στο flickr είναι επικές. Κοιτάω τον μικρότερο , πιο πιθανή αγορά , τον 17-35 f/2.8-4 . 

Επίσης βγήκε νέα γενιά του tokina 16-28 f/2.8 . Οι δύο τελευταίοι , κάτω από 500 ευρώ στο e-infin . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αποφάσιζα να σκάσω το χιλιάρικο στη νίκον, θα έπαιρνα τον 16-35 f/4 vr, λόγω vr και λόγω φίλτρων . Τον 14-28 θα φοβόμουν να τον κυκλοφορήσω , μη του ρίξει καμιά κουτουλιά κανένας χαζός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...