Προς το περιεχόμενο

Αγορές φωτογραφικών ειδών από E-Infinity


Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 hours ago, Dr_73 said:

Μη βιάζεσαι . Σε 2-3 μέρες παίρνεις το email  . Μετά την επόμενη ή μεθεπόμενη έρχεται η μηχανή. 

Όλα καλά. Σήμερα μου στείλανε φωτογραφία και λογικά απο Δευτέρα περιμένω τον αριθμό αποστολής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 359
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, Agmourk είπε

Όλα καλά. Σήμερα μου στείλανε φωτογραφία και λογικά απο Δευτέρα περιμένω τον αριθμό αποστολής. 

... και Τετάρτη θα παραλάβεις 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Metaksas είπε

Παιδιά ψήνω και εγώ για την xt-3 αλλά με αυτά που διαβάζω για τελωνείο και από Αγγλία λόγο Brexit το σκέφτομαι, υπάρχει τέτοια περίπτωση;

Η επιβολή τελωνείων , δεν θα αποφασιστεί από μέρα σε μέρα ... Οπότε για όλο το 2019 , μη το σκέφτεσαι . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 minutes ago, Metaksas said:

Παιδιά ψήνω και εγώ για την xt-3 αλλά με αυτά που διαβάζω για τελωνείο και από Αγγλία λόγο Brexit το σκέφτομαι, υπάρχει τέτοια περίπτωση;

Χτες παρέλαβα την 80D ( 😍 ) και δεν πέρασε απο κανένα τελωνείο ούτε είχε επιπλέον δασμούς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Agmourk είπε

Χτες παρέλαβα την 80D ( 😍 ) και δεν πέρασε απο κανένα τελωνείο ούτε είχε επιπλέον δασμούς. 

Gamoto! Έπεσα έξω κατά μία μέρα! 😡 

==========================

Καλές λήψεις φίλε και να την χαρείς!! 👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχει παρατηρήσει κανεις αν κάνουν refill το stock? Ενδιαφέρομαι για ένα σώμα και έχω παρατηρήσει ότι είναι our of stock σίγουρα ένα μήνα μπορεί και δυο.

Η διαφορα τιμής με Ελλάδα είναι 400 ευρώ και μάλλον αξίζει να περιμένω.

εχω παραγγείλει στο παρελθόν από e Infinity και όλα ήταν κομπλέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, RandomDud είπε

Καλησπέρα, έχει παρατηρήσει κανεις αν κάνουν refill το stock? Ενδιαφέρομαι για ένα σώμα και έχω παρατηρήσει ότι είναι our of stock σίγουρα ένα μήνα μπορεί και δυο.

Η διαφορα τιμής με Ελλάδα είναι 400 ευρώ και μάλλον αξίζει να περιμένω.

εχω παραγγείλει στο παρελθόν από e Infinity και όλα ήταν κομπλέ!

Ναι το κάνουν και έγινε και πρόσφατα μπορώ να σου πω 

τωρα καλό είναι να τους στείλεις και ένα μαιλ για να σου επιβεβαιώσουν οτι το συγκεκριμένω σώμα που θελεις θα το ξανά φέρουν 

αλλα να ξέρεις οτι πέρνει πολύ καιρό μεχρι να το ξανά φέρουν 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, RandomDud said:

Καλησπέρα, έχει παρατηρήσει κανεις αν κάνουν refill το stock? Ενδιαφέρομαι για ένα σώμα και έχω παρατηρήσει ότι είναι our of stock σίγουρα ένα μήνα μπορεί και δυο.

Η διαφορα τιμής με Ελλάδα είναι 400 ευρώ και μάλλον αξίζει να περιμένω.

εχω παραγγείλει στο παρελθόν από e Infinity και όλα ήταν κομπλέ!

Για να μην περιμένεις άδικα στείλε τους ένα email καλύτερα, απαντάνε αμέσως. 

Κι εγώ ήθελα κάτι που φαίνεται out of stock και μου είπαν ότι δεν προβλέπεται να το φέρουν σύντομα και να απευθυνθώ καλύτερα σε άλλο πωλητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, RandomDud είπε

Καλησπέρα, έχει παρατηρήσει κανεις αν κάνουν refill το stock? Ενδιαφέρομαι για ένα σώμα και έχω παρατηρήσει ότι είναι our of stock σίγουρα ένα μήνα μπορεί και δυο.

Η διαφορα τιμής με Ελλάδα είναι 400 ευρώ και μάλλον αξίζει να περιμένω.

εχω παραγγείλει στο παρελθόν από e Infinity και όλα ήταν κομπλέ!

Για ποιο σώμα ψάχνεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, RandomDud είπε

Olympus omd em1 m 2, και μου απάντησαν μόλις το ίδιο ότι δε βρίσκουν αποθέματα..

βρες μια μτχ. με εγγύηση εδώ και θα σου μείνουν και ρέστα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Έψαχνα στο einfinity για το kit της sony a6000 το οποίο είναι out of stock. Μετά από επικοινωνία μαζί τους μου είπανε ότι θα το ξαναφέρουν αλλά θα χρειαστούν εβδομάδες μέχρι να γίνει αυτό. Από ότι βλέπω όμως πουλάνε ξεχωριστά το σώμα και τον φακό του κιτ και η τιμή και των δύο μαζί παραμένει αρκετά κάτω από Ελλάδα. Θα προτείνατε να τα πάρω αυτά τα δύο ξεχωριστά, να περιμένω να ξαναφέρει το κιτ ή να πάρω το σώμα μαζί με κάποιον άλλον φακό?

** Επίσης, έχω διαβάσει διάφορα άρθρα που αναφέρουν πως high-end κινητά ( συγκεκριμένα παντού μιλάνε για το p20 pro που ίσως θεωρείται εξαίρεση αλλά με τον καιρό δεν θα είναι ) έχουν φτάσει/ξεπεράσει τις budget (~500euro) mirrorless κάμερες. Ποια η γνώμη σας για αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτα ξεχωριστά γιατι εγώ την πάτησα, ζαχάρωνα την EOS R σε KIT με τον adaptora και ηταν out of stock , περίμενα να stockάρει αντι να πάρω ξεχωριστά σώμα και adaptor και μετα εξαντλήθηκαν όλα και έμεινα με το πλί στο χέρι. 

Για candid Photos τυπου αναμνηστικές σε συνθήκες μέρας ΙΣΩΣ να συναγωνίζονται τα κινητά κάποιες τέτοιες φωτογραφικές, ειδικά σε ευκολία χρήσης.  Άμα θές να εξελιχθείς φωτογραφικά όμως και να μάθεις την τέχνη της φωτογραφίας δέν υπάρχει σύγκριση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...