Προς το περιεχόμενο

Αγορές φωτογραφικών ειδών από E-Infinity


Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, xirosiman είπε

Ναι λαθος μου κ ισως να μηντο διατυπωσα σωστα..  Ειπα οτι καποιοι ανεφεραν για ανακατασκευασμενες μηχανες που ερχονται με καποιον αριθμο απο κλικς..  Δεν αναφερθηκα προσωπικα σε εσενα κ σε κανεναν σας. Εχω δει οτι απο τις αγορες σας ησασταν ευχαριστημενοι κ απλα ηθελα μια διευκρινηση. Σκεφτομαι να κανω κ εγω καποια αγορα κ θα ηθελα την βοηθεια σας ειναι η αληθεια.

Εγώ είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, η κάμερα ήταν του κουτιού, τελείως καινούργια, κανένα παράπονο , όλα τέλεια. Φαντάζομαι το ίδιο και ο  RTW4ever . 

Απλά είναι κομμάτια γκρι εισαγωγής και δεν έχουν εγγύηση στην ελλάδα. Έρχονται 100% χωρίς τελωνείο , στις τιμές που βλέπεις στη σελίδα του, προσθέτουν 13 ευρώ μεταφορικά (για ελλάδα). 

Για βοήθεια σχετικά με τη φωτογραφική που θέλεις να αγοράσεις, καλύτερα άνοιξε άλλο θέμα, εδώ να γράφουμε μόνο τα σχετικά με το συγκεκριμένο μαγαζί . 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 359
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Στις 24/6/2018 στις 2:05 ΜΜ, NikosRocknRolla είπε

Καλησπέρα σε όλους! Έχει κάνει κάποιος αγορά από το κατάστημα με χρεωστική κάρτα κανονικά και όχι με paypal; 

Νομίζω πως μόνο paypal δεχεται ...

==============

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 😲

Σήμερα έκανα το μεγάλο βήμα .... 😲

Canon 6d mark ii + Tamron 24-70/2.8 g2

Ελπιζω να έρθουν σύντομα (πριν τις 21/7 ... = διακοπές)

#####################

Ο βασικός λόγος που πήγα προς τα εκεί ήταν η απογοήτευσή μου από την αγορά μτχ (τοσο εδώ όσο και σε άλλα sites όπου όλοι έδιναν την 6d > 750€ + με 20-80.000 κλικς την ώρα που στο e-infin υπάρχει καινούργια στα 810€ ... 🤯

Επεξ/σία από squeez48
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλά, αυτό πο συμβαίνει με τα μτχ είναι ... άκρως ελληνικό κι απόρρητο!! 750€ ...

"80000 clicks αλλά ξέρεις τι χρήση της έχω κανει! Την καλύτερη! Είναι του κουτιού και δε γίνεται να τη δώσω πιο κατω!" .,. 

Κάποιοι δεν είναι διατεθειμένοι για καμμία απώλεια .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, chessplayer-alexis είπε

Καλά, αυτό πο συμβαίνει με τα μτχ είναι ... άκρως ελληνικό κι απόρρητο!! 750€ ...

"80000 clicks αλλά ξέρεις τι χρήση της έχω κανει! Την καλύτερη! Είναι του κουτιού και δε γίνεται να τη δώσω πιο κατω!" .,. 

Κάποιοι δεν είναι διατεθειμένοι για καμμία απώλεια .... 

Για κάτι τέτοιους πονηρούληδες χρειάζονται ακόμα πολλά χρόνια κρίσης 🤮 ... ουστ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, squeez48 είπε

 😲

Σήμερα έκανα το μεγάλο βήμα .... 😲

Canon 6d mark ii + Tamron 24-70/2.8 g2

Ελπιζω να έρθουν σύντομα (πριν τις 21/7 ... = διακοπές)

Πριν τις 15/7 θα τα έχεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Πριν τις 15/7 θα τα έχεις. 

Ήδη (~1 ώραμετα την καταχώρηση της παραγγελίας) επικοινώνησαν μαζί μου για το εάν θέλω ένα ή δύο δέματα. Επέλεξα να είναι ένα (τα μεταφορικά θα είναι τα ίδια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

TAMRONS SP24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 (μεταφορικά 802€)

Τιμη Ελλαδα σχεδόν: 1150€ ... +40% ...

=================================

Canon 6d Markii: 1180€ 

Τιμή στην Ελλάδα: 1700 μετά το cashback .... ~30%

=======================

Συνολική διαφορά: 850€ .... 

😲

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, chessplayer-alexis είπε

TAMRONS SP24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 (μεταφορικά 802€)

Απλά για tamron .... φοβάμαι λίγο ... Έχεις διαβάσει σχόλια , σε διάφορες σελίδες ... π.χ. amazon, flickr ... που άλλος έχει αλλάξει 2-3 μέχρι να του κάτσει καλά ;;

Αν είναι από το e-infin τι γίνεται ;; Ενώ αν είναι του κατασκευαστή που είναι απίθανο να έχεις τέτοια θέματα μια χαρά ....

Έχει τον tamron 28-300 για νικον με 420 ευρώ ! (ελλάδα 700 ευρώ) 

Επεξ/σία από Dr_73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Απλά για tamron .... φοβάμαι λίγο ... Έχεις διαβάσει σχόλια , σε διάφορες σελίδες ... π.χ. amazon, flickr ... που άλλος έχει αλλάξει 2-3 μέχρι να του κάτσει καλά ;;

Αν είναι από το e-infin τι γίνεται ;; Ενώ αν είναι του κατασκευαστή που είναι απίθανο να έχεις τέτοια θέματα μια χαρά ....

Έχει τον tamron 28-300 για νικον με 420 ευρώ ! (ελλάδα 700 ευρώ) 

Είναι μια πιθανότητα αλλά είναι η πιο φρέσκια και "περιποιημένη" σειρά που έχει βγάλει η ταμρον.

Τεσπα, αν συμβεί, θα δούμε και την πολιτική επιστροφών του e-καταστηματος μας ...😁

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Απλά για tamron .... φοβάμαι λίγο ... Έχεις διαβάσει σχόλια , σε διάφορες σελίδες ... π.χ. amazon, flickr ... που άλλος έχει αλλάξει 2-3 μέχρι να του κάτσει καλά ;;

Αν είναι από το e-infin τι γίνεται ;; Ενώ αν είναι του κατασκευαστή που είναι απίθανο να έχεις τέτοια θέματα μια χαρά ....

Έχει τον tamron 28-300 για νικον με 420 ευρώ ! (ελλάδα 700 ευρώ) 

Το αντιλαμβάνομαι ως δυνητικό κίνδυνο αν και για αυτό που πήρα εκτιμώ ότι θα υπάρχει και ενα premium quality control από την Tamron αφού αυτή η νέα σειρά (g2) είναι 2017 και καμία σχέση με παλαιότερες και φθηνότερες εκδόσεις.

Ειδομεν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...