Προς το περιεχόμενο

H Microsoft ξέμεινε από συσκευές Windows Phone


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, desosav είπε

Αν αναφερεσαι στο project andromeda (αν θυμαμαι καλα το ονομα) το περιμενω αλλα κραταω μικρο καλαθι. Μακαρι να με διαψευσουν.

Ναι. Αναφέρομαι στα Windows Core OS και στην Andromeda που είναι μία από τις συσκευές στις λίγες ίντσες που θα τρέχει η νέα έκδοση. H πρώτη έχει ανακοινωθεί με Windows Core OS. Είναι το Surface Hub 2. Δεν πρόκειται πάντως για μικρό ή μεγάλο καλάθι, αλλά για λογική συνέχεια των πραγμάτων. Εκτός αν αποσυρθεί η MS από τα λειτουργικά.

Γνώμη μου είναι ότι στο όχι πολύ μακρινό μέλλον θα έχουμε λειτουργικό που θα τρέχει στο σύννεφο και θα προσαρμόζεται στην εκάστοτε συσκευή (φορητή ή φορετή), η οποία θα λειτουργεί ως thin client. 

Το τελικό στάδιο των Windows Core OS και του adaptive Chell (μετά από 5-10 χρόνια) είναι το παραπάνω. Η MS -κατά τη γνώμη μου-  έχει κάνει τις μεγαλύτερες αλλαγές σε σχέση με τους άλλους δύο μεγάλους και είναι σαφώς πιο έτοιμη. Θα δούμε τα επόμενα χρόνια πως θα εξελιχθούν τα πράγματα.

Τα WM10 ήταν ένα βήμα προς αυτήν την κατεύθυνση. ;Όπως ήταν και τα WP8.1. Κάποια στιγμή (αργά ή γρήγορα) και τα WM10 θα αντικαθίσταντο ούτως ή άλλως (είτε είχαν εμπορική επιτυχία, είτε δεν είχαν).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, panos9553 είπε

Εδω η ιδια η Ms εχει αποκηρυξει κανονικοτατα τα wm10, τα εχει εξαφανισει απο παντου, ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ κανονικα για αυτα ετσι οπως τα κανταντησε με τα καραγκιοζιλικια της..και το κερασακι ειναι οτι διαφημιζει και το ANDROID πλεον, κανονικα και με τον νομο..

Και υπαρχουν ακομα καποιοι που δεν τα θεωρουν νεκρα και τα εκθειαζουν και αντι να τα χωνουν στην MS για τις τσιγκουνιες της, αντιθετα την <<λετε>> σε  οσους σας πετανε την αληθεια μες τα μουτρα σας.....Βρε ειμαστε με τα καλα μας ή μας κανετε πλακα??

Μάλλον κατάλαβες κάτι λάθος.

Δεν τα αποκήρυξε μιας και έχουν ακόμη αναβαθμίσεις,αλλά τα σταμάτησε και το ανακοίνωσε εδώ και καιρό,οπότε ο κόσμος ήξερε τι γινόταν.Τα σταμάτησε γιατί θα ξεκινήσει καινούργιο λειτουργικό και Hardware.

Και κάτι ακόμη,το 950 xl μου το έχω κοντά 3 χρόνια.Αυτό που ήταν να κάνει το έκανε με το παραπάνω,δεν έχω κανένα παράπονο.Τι να ήθελα παραπάνω;Και ακόμα κάνει την δουλειά του!!

Τώρα για τα καινούργια που θα βγάλει,πιστεύω στην αρχή τουλάχιστον δεν θα είναι για απλούς χρήστες με λίγα λεφτά διαθέσιμα.Για αυτό τον λόγο αναγκαστικά στην αρχή θα την βγάλουμε με τα spamm-αντροιντ μέχρι να λογικέψουν οι τιμές.

Το ότι διαφημιζει το spammandroid,λεφτά βγάζει και απο κει.Ποιος δεν θα το έκανε;

 

Επεξ/σία από palawiaris
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, palawiaris είπε

Μάλλον κατάλαβες κάτι λάθος.

Δεν τα αποκήρυξε μιας και έχουν ακόμη αναβαθμίσεις,αλλά τα σταμάτησε και το ανακοίνωσε εδώ και καιρό,οπότε ο κόσμος ήξερε τι γινόταν.Τα σταμάτησε γιατί θα ξεκινήσει καινούργιο λειτουργικό και Hardware.

Και κάτι ακόμη,το 950 xl μου το έχω κοντά 3 χρόνια.Αυτό που ήταν να κάνει το έκανε με το παραπάνω,δεν έχω κανένα παράπονο.Τι να ήθελα παραπάνω;Και ακόμα κάνει την δουλειά του!!

Τώρα για τα καινούργια που θα βγάλει,πιστεύω στην αρχή τουλάχιστον δεν θα είναι για απλούς χρήστες με λίγα λεφτά διαθέσιμα.Για αυτό τον λόγο αναγκαστικά στην αρχή θα την βγάλουμε με τα spamm-αντροιντ μέχρι να λογικέψουν οι τιμές.

Το ότι διαφημιζει το spammandroid,λεφτά βγάζει και απο κει.Ποιος δεν θα το έκανε;

Κατσε λιγακι palawiari να βαλουμε μια σειρα...γιατι μαλλον εχεις ξεχασει τι εχει προηγηθει ολα αυτα τα χρονια απο πλευρα MS και ειναι κριμα..

Πρωτα απο ολα εχω wp απο το 2013 και καλως ή κακως εχω παρακολουθησει με καθε λεπτομερεια την εξελιξη του λειτουργικου απο wp8 και επειτα.

Δεν θα μιλησω για τα wm7 που παρατησαν στο ελεος τους..αλλα εκει που ξεχειλησε το ποτηρι ειναι οταν ειχαν υποσχεθει επισημα οτι θα αναβαθμισουν ΟΛΕΣ τις wp8.1 συσκευες σε wm10 και τελικα αθετησαν την υποσχεση τους..και ξερεις γιατι εγινε αυτο??Γιατι ο Nadela εκοψε την κανουλα απο την πρωτη στιγμη και αφησε ελαχιστο προσωπικο να ασχολουνται με την εξελιξη του λειτουργικου...Με μια απλη κουβεντα λοιπον... Απο την στιγμη που ανελαβε ο Nadela τα wp-wm10 τελείωσαν ανεπιστρεπτί...Πριν ακομα βγουν επισημα τα wm10..

Παμε τωρα και στην σειρα 950 που εβγαλε. Βασικα το 950 σου δεν το εχεις κοντα 3 χρονια που λες αλλα αντε να το εχεις 2 χρονια και κατι ψηλα..Σωστα? 

Τα 950 ρια λοιπον ειναι απο τις πιο αδικημενες σειρες που ειχαν βγει την τελευταια 6 ετια..Γιατι τα εβγαλαν στην αγορα με ενα λειτουργικο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ που ηταν ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ..Γεματo bugs και που τους πηρε μηνες να το στρωσουν...Ολοι οι reviewers τα εθαψαν με το δικιο τους..Αλλα αφου ΟΛΑΚΕΡΗ MS, οπως ειπαμε και πιο πανω ειχε αφησει 2 νοματεους να ασχολουνται με την υποστηριξη του λειτουργικου λογικο ηταν ολα να γινονται με ρυθμους χελωνας..Ασε που απο ποιοτητα κατασκευης ηταν κατω του μετριου, με πλαστικα που έτριζαν, λες και ηταν Lumia 640 του 100ρικου...και ζηταγαν 750 κατοσταρικα αρχικα(950χλ).. Για να ειμαι δικαιος ομως ειχαν μια εξαιρετικη καμερα για την εποχη τους ΑΛΛΑ και αυτη μετα απο καποια updates της καμερας κατεστρεψαν τους αλγοριθμους και στο αυτοματο μπερδευε το WB και εβγαζε κατι κιτρινιλες λες και ειχε ικτερο το κινητο...Η μηπως διαφωνεις??Ασε και τις μπαταριες που χαλανε με την σεσουλα και δεν βρισκεις μετα απο 2 χρονια απο την κυκλοφορια τους γνησιες ΠΟΥΘΕΝΑ..ΕΛΕΟΣ

Τωρα για τα Updates Που λες...Τα updates ηταν και ειναι τοσο προχειρα και του ποδαριου που εφτιαχναν 5 και χαλουσαν αλλα 5...Το ιδιο σκηνικο απο αρχες του 2016...Ακομα και τωρα...Επαφες χανονταν..ξυπνητηρια δεν χτυπουσαν, email Κολουσαν...random restarts..μπαταρια που μια εφτιαγνε μια την πηγαινε μαρουλι..Πιο πλασιμπο δικαιολογια δεν υπαρχει στον χωρο της τεχνολογιας απο τα Updates Της MS στα wm10...Αν ειναι δυνατον να την χρησιμοποιειται ακομα και σημερα...

Τωρα palawiari το τι χρηση κανεις εσυ με ενα smartphone και δεν θες κατι παραπανω απο αυτα που σου προσεφερε το 950 τι να σου πω και εγω, γουστο σου και καπελο σου.....Ξερεις τι ειδα ομως εγω με τα ιδια μου τα ματακια?? Οτι πλεον μονο για ομιλια -σερφαρισμα-φωτο στο manual-και κανα yotube-skype στο τσακιρ κεφι...Για τιποτα αλλα δεν κανουν τα ερμα πλεον..Εκει τα κανταντησαν οι Απαραδεκτοι...Ενα παμφθηνο xiaomi note 4x των 130 ευρω με τον ταπεινο snap 625..Ξεβρακωνει σε καθε καθημερινη λειτουργια τα 950 ρια..Μονο σε καμερα και σε οθονη χανει..σε ολα τα αλλα τα ξεμπροστιαζει..Ντροπη πραγματικα..

Τελειωνοντας ξαναλεω πως ΑΠΟΚΗΡΥΞΕ τα wm 10 κανονικα και με τον νομο..Απο την στιγμη που δεν τα υποστηριξε οπως επρεπε και απο την στιγμη που αλλα ελεγε και αλλα εκανε. Πως να κατσουν μετα οι devs Να βγαλουν εφαρμογες για δαυτους?? Οι ανθρωποι δεν εχουν αισθηση τι πρεπει να κανουν στο Mobile...Τοσο απλα..

Το χειροτερο ομως ξερεις ποιο ειναι? Που ακομα και τωρα καποιοι(οπως εσυ καλη ωρα) επιμενουν με ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ για τεταρτη(4η) φορα απο το 2010..Ποια καινουρια να βγαλει βρε ανθρωπε μου??? Με τι store ?? Με τι υποστηριξη?? Τελος τα smartphone απο πλευρα MS...Γιοκ-καπουτ...Πως το λενε??Και ακομα περιμενετε το surface phone...Δεν εχω λογια..

 

Επεξ/σία από panos9553
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/4/2018 στις 7:08 ΜΜ, techon1 είπε

Lumia 640 και ξερό ψωμί δεν θα το αλλάξω ποτέ

Στα 2 χρονια αλλαξα την υποδοχη φορτισης. Αν χαλασει παλι τελος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Surface Phone είναι το νέο παραμύθι-χρυσό χάπι. Κατ' αρχάς αν το περιμένει κάποιος ''επαγγελματίας'' και δεν καλύπτεται από τις λύσεις που ήδη υπάρχουν, μάλλον δεν είναι και τόσο επαγγελματίας αλλά απλώς ένας fan της Ms. Αν ήταν επαγγελματίας δεν θα είχε και wp. Χωρίς τον onthego χαρακτήρα των εφαρμογών δεν υπάρχει λειτουργικό mobile. Με βάση τα όσα ακούγονται πάλι θα αφορά μια μικρή μερίδα του πληθυσμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, YMIB είπε

Το Surface Phone είναι το νέο παραμύθι-χρυσό χάπι. Κατ' αρχάς αν το περιμένει κάποιος ''επαγγελματίας'' και δεν καλύπτεται από τις λύσεις που ήδη υπάρχουν, μάλλον δεν είναι και τόσο επαγγελματίας αλλά απλώς ένας fan της Ms. Αν ήταν επαγγελματίας δεν θα είχε και wp. Χωρίς τον onthego χαρακτήρα των εφαρμογών δεν υπάρχει λειτουργικό mobile. Με βάση τα όσα ακούγονται πάλι θα αφορά μια μικρή μερίδα του πληθυσμού.

Συμφωνώ. Δεν υπάρχει επαγγελματίας ή και χρήστης (καταναλωτής) που να μην καλύπτεται από τις άλλες δύο πολύ καλές λύσεις. Για την ακρίβεια ποτέ δεν υπήρξε τέτοια στιγμή (από το '11-'12).

Εγώ πάντως αναμένω την επόμενη έκδοση της MS και στις λίγες ίντσες (δε θα είναι mobile λειτουργικό, αν και πρόκειται για εξέλιξη και των WM10). Δε θα έλεγα πάντως ότι είμαι fan της MS. Είμαι fan του λειτουργικού της και της πλατφόρμας της (πολύ καλή υλοποίηση, με πολύ καλές προοπτικές εξέλιξης κατά τη γνώμη μου). Όντως θα αφορά μια μικρή (έως πολύ μικρή) μερίδα καταναλωτών. Ε και; Αν το λειτουργικό πάει ένα βήμα παραπάνω εμείς οι λίγοι θα είμαστε ευχαριστημένοι. (Αν πάει..., γιατί υπάρχει και η περίπτωση του τύπου «πολύ κακό για το τίποτα»)

Από την άλλη...., αν δεν υπάρξει (έως του χρόνου) ή και καθόλου νέα πρόταση της MS στις λίγες ίντσες, πάλι δεν έγινε τίποτα. Θα αφήσουμε τα 950αρια και θα καλυφτούμε είτε με το android, είτε με το ios.

 

edit:

Στην έκδοση 17650 της RS5 επανήλθαν apis που έχουν σχέση με τηλεφωνία και είχαν αφαιρεθεί πριν ένα χρόνο. Άρα ό,τι νέο παρουσιαστεί με τέτοιου είδους λειτουργίες (και τηλέφωνο δηλαδή) θα τρέχει RS5+

Επεξ/σία από marios28
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/20/2018 στις 7:08 ΜΜ, panathatube είπε

Το καλύτερο κατ' εμέ. Μού πήρε πολύ χρόνο μέχρι να το "αναπαραγάγω" σε μεγάλο βαθμό στο Android κινητό μου.

Έχω ακόμα το Nokia 930 με Windows 10 και παίρνει κανονικά ανανεώσεις και δουλεύει μια χαρά.

Απλό, λειτουργικό χωρίς την bloatware σαβούρα των Andfroid, χωρίς τους  μαλακισμένους περιορισμούς των iPhone, για καποιον που ηθελε μια σοβαρή συσκευή για επαγγελματική χρήση ήταν η καλύτερη επιλογή!
Πρέπει να προσπάθησε ΠΑΡΑ πολύ η Microsoft για να καταστρέψει μια τόσο καλή και σοβαρή πλατφόρμα 

*Οι εφαρμογές για το Facebook και το Facebook Messenger ΔΕΝ έχουν τα ηλίθια stories ενώ το Instagram ΔΕΝ βγάζει διαφημίσεις ανα τρεις δημοσιεύσεις και ανά τρία story

Επεξ/σία από Wagner669
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα τα σχόλια και ορισμένα σημεία έχουν ενδιαφέρον, αρχικά δεν καταλαβαίνω όσοι γράφουν ως προσόν των wp το ότι είναι απλά στην χρήση και σταθερά σε σχέση με android.........AN το μόνο που κάνει κανείς από το κινητό του είναι να έχει κάμερα τηλέφωνο και τα mail του, τότε αυτό μπορεί να το κάνει ένα οποιοδήποτε απλό τηλέφωνο άνω των 20€ από το 2005 και μετά, άντε με τα ρέστα και μία compact ψηφιακή για φωτογραφίες...., αλλά να μου αποκαλείτε τα WP smartphone είναι υπεράνω σχολίων.....

Πρίν να αρχίσει να γράφει ο καθένας τις παρόλες του ήμαουν χρήστης και οπαδός των windows mobile, εκείνη την εποχή που τα smartphones δεν υπήρχαν και στην θέση τους υπήρχαν τα pocket pc, τα winmo, είχαν ότι έχει το android τωρά, λειτουργικόκανονικό με file explorer, μπορούσες να κάνεις το απλούστατο (copy, paste, rename,delete), να κατεβάσεις ότι θες από torrent και να τρέξεις το εκτελέσιμο αρχείο στην συσκευή σου, να έχεις winamp, divx, core player, windvd, win media player, να εγκαταστήσεις photo viewers, games 3d (ναι ακριβώς αυτό min jet flight simulator (2005),  μέχρι και έκδοση του autocad υπήρχε για να ανοίγει κανείς dwg αρχεία , και φυσικά office.......

Πάμε στο κατάπτυστο android, που με στόμφο κατακρίνουν ένα σωρό άσχετοι, εφαρμογές ΔΕΝ εννοούμε συντομεύσεις του internet browser, εν ολίγοις σε μή ρουταρισμένη συσκευή, προσωπικά έχω ότι file explorer θέλω, image viewer, players, kodi, games από το πληρέστατο play store, office, utorrent, chrome, mozillla, εφαρμογές για το αυτοκίνητο, torque pro, alfa obd, γενικά βρίσκεις οτιδήποτε και εκτός play store, κοτσάρεις ότι θες σε sd κλπ.

Πέρασε από τα χέρια μου το lumia 520, και έχω ιδία γνώμη, ούτε άκουσα, ούτε μου είπαν, απλά εμετός τίποτε άλλο είναι αστείο να μην μπορώ σε αυτοαποκαλούμενο smartphone να κάνω drag & drop και να έχω ένα internet browser της προκοπής....απλά όπως το είδα η ms έκανε αλλαγή με τα windows phone και εκεί που απευθυνόταν στα geeks με τα windows mobile, προσπάθησε να δημιουργήσει ένα κακέκτυπο του iphone και του ios, με ένα κλειστό λειτουργικό όπου κάθε αυτοαποκαλούμενη συντόμευση (εεχμ εφαρμογή ήθελα να πώ) να είναι επι πληρωμή

ΟΜΩΣ έχασε το παιχνίδι γιατί το βασικότερο σε αυτή την περίπτωση είναι πώς το σημαιάκι των windows ΔΕΝ έχει και ΔΕΝ ΘΑ αποκτήσει ποτέ την αίγλη του μήλου (apple), οι χρήστες οπαδοί του μήλου στην μεγάλη πλειοψηφία τους γνωρίζουν να πληρώνουν, να κρατούν με ωραίο τρόπο το τηλέφωνο έτσι ώστε να φαίνεται το μήλο και να τραβούν selfie............

H apple ;όμως έχει και τα καλά της όπου μπορεί να σκάει κάποιος χρήματα, αλλά υπάρχει software support για πολλά χρόνια, τί να λέμε εδώ το iphone 4 το μονοπύρηνο έπαιρνε updates για κανα 6άρι χρόνια, αντίθετα στην microsoft είχαν την θεική έμπνευσή να απενεργοποιούν δυνατότητες για να σε υποχρεώνουν στην αγορά νέας συσκευής, ή να σου ανακοινώνουν πως thats all folks........

Πραγματικό περιστατικό, ήρθε μύνημα σε lumia με wp 7.1 μόλις έκανε update το viber "για να συνεχίσετε να απολαμβάνετε την εφαρμογή σας παρακαλείστε να αναβαθμίσετε σε συσκευή με wp8"

Το ανωτέρω είναι ο ορισμός της γελοιότητας, δεν μιλάμε για support νέας έκδοσης windows phone αλλά για να συνεχίσεις να χρησιμοποιείς την ίδια κωλοεφαρμογή που χρησιμοποιούσες μέχρι χθές τίποτα άλλο, αλλά από τα σχόλια βλέπω ότι θύματα εξακολουθούν και θα εξακολουθούν να υπάρχουν οπότε περαστικά....

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nokia 925. Πρέπει να κλείνει 5-ετία, 6ετία.
Με, αρκετούς συμβιβασμούς, λειτουργεῖ μέχρι καί σήμερα χωρίς να έχω πολλά προβλήματα.
Η μπαταρία του δεν θα με αφήσει πριν το 10ωρο.
"Κολλάει" μόνο αν το ξεχάσω στην κολότσεπη την ώρα που οδηγάω.
Τιμή αγοράς 220€ και τρέμω την στιγμή που θα αποδημήσει εις Κύριον.
Από όσα διαβάζω αλλά και από φίλους καταλαβαίνω οτι θα πρέπει να βάλω βαθιά το χέρι στην τσέπη για να πάρω ένα τηλέφωνο που στην διετία θα φαντάζει πρωτόγονο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, HeadWaiterBlog είπε

Nokia 925. Πρέπει να κλείνει 5-ετία, 6ετία.
Με, αρκετούς συμβιβασμούς, λειτουργεῖ μέχρι καί σήμερα χωρίς να έχω πολλά προβλήματα.
Η μπαταρία του δεν θα με αφήσει πριν το 10ωρο.
"Κολλάει" μόνο αν το ξεχάσω στην κολότσεπη την ώρα που οδηγάω.
Τιμή αγοράς 220€ και τρέμω την στιγμή που θα αποδημήσει εις Κύριον.
Από όσα διαβάζω αλλά και από φίλους καταλαβαίνω οτι θα πρέπει να βάλω βαθιά το χέρι στην τσέπη για να πάρω ένα τηλέφωνο που στην διετία θα φαντάζει πρωτόγονο

Ναι, θα σταματήσει το Xiaomi των 170 ευρώ να λειτουργεί στη διετία. Το ότι πρέπει να βάλεις βαθιά το χέρι στη τσέπη είναι κάτι ουτοπικό και απλώς ξεγελούν ορισμένοι τον εαυτό τους. Άσε που κάποιες συσκευές wp παραήταν φθηνές λόγω απουσίας ζήτησης. Μόνο οι καλές κάμερες έσωζαν τα προσχήματα αλλά δεν αποτελούσαν στοιχείο του λειτουργικού. Όπως και να χει, θα τα θυμόμαστε ως παράδειγμα προς αποφυγή. Rip.

Επεξ/σία από YMIB
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα, μετά από 4 μήνες που έχω το Huawei p10, έπιασα στα χέρια το παλιό μου Nokia lumia 930, και κυριολεκτικά έμεινα έκπληκτος... Μετά τις τελευταίες ενημερώσεις που πήρε η συσκευή, το λειτουργικό είναι τέλειο. Πολύ ανώτερο απο το υποτίθεται κορυφαίο P10. Πραγματικά πολύ κρίμα που εγκατέλειψαν τέτοιο λειτουργικό!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, sergiod είπε

Σήμερα, μετά από 4 μήνες που έχω το Huawei p10, έπιασα στα χέρια το παλιό μου Nokia lumia 930, και κυριολεκτικά έμεινα έκπληκτος... Μετά τις τελευταίες ενημερώσεις που πήρε η συσκευή, το λειτουργικό είναι τέλειο. Πολύ ανώτερο απο το υποτίθεται κορυφαίο P10. Πραγματικά πολύ κρίμα που εγκατέλειψαν τέτοιο λειτουργικό!!

Έχεις απολυτο δίκιο! Δοκίμασα το Launcher 10 skin (ενεργοποίησα τα live tiles) μαζί με τις εφαρμογές custom search bar widget, διαφανής καιρός και ρολόι, 3cats clock, Google περίπτερο και NY Times για τα widgets τους και θεωρώ ότι όλα μαζί είναι καλό υποκατάστατο.

Επεξ/σία από panathatube
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panathatube είπε

Έχεις απολυτο δίκιο! Δοκίμασα το Launcher 10 skin (ενεργοποίησα τα live tiles) μαζί με τις εφαρμογές custom search bar widget, διαφανής καιρός και ρολόι, 3cats clock, Google περίπτερο και NY Times για τα widgets τους και θεωρώ ότι όλα μαζί είναι καλό υποκατάστατο.

Θα κάνω μια δοκιμή και με τον συγκεκριμένο launcher, να δούμε αίσθηση αφήνει!! 🤨🤔

Χρειάζεται να αγοραστεί για να έχεις όλες τις λειτουργίες 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...