Προς το περιεχόμενο

Δεύτερο τρέιλερ για την ταινία Venom


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, BorrowedTime είπε

Οι επιλογές σε superhero ταινιες σημερα ειναι 3

1. Marvel: Ωραιες action σκηνές, αστειάκια και τελικά διασκεδαστικά 2ωρα. Ούτε οι καλυτερες ταινιες στην ιστορια αλλα περνας πολυ ευχαριστα

2. DC: Καρκινώματα χωρίς νοημα, σκοτεινά χωρίς λογο, γενικά οταν η καλυτερη σου ταινια με διαφορα ειναι το μετριο Wonder Woman λεει πολλά

3. Sony: Εχω να βγαλω σοβαρη ταινια απο την original τριλογία Spiderman. Καθε ταινια ειναι και νχειροτερη και κλαιμε τα λεφτα μας.

Οπότε, προσωπικά ναι στην Marvel. Σινεμά πάω για να διασκεδάσω. Και η Marvel βγαζει διασκεδαστικές ταινιες.

r/unpopularopinion: Μια χαρά περνάω με τις ταινίες της DC!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Στις 24/4/2018 στις 11:58 ΠΜ, Agony είπε

Ουτε καλος ουτε κακος , ουσιαστικα είναι ενας ανθρωπος που εχει τα δικα του προβλήματα και ο Venom το συμβιωτικο το μονο που θα ηθελε ηταν να εκδικηθεί τον σπιντερμαν που την απορρίψε , μεσα από το σωμα του tom hardy  , Κοντα σε χαρακτηρα Deadpool θα λεγα κατά την γνωμη μου . αν και ποιο dark.

δεν μπορω να πω τουλαχιστον για μενα οτι δεν θεωρω anti hero οπως τον deadpool ή τον punisher εμενα για κακος μου κανει τουλαχιστον ετσι τον γνωρισα απο το spiderman animated series

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το trailer φαίνεται ακόμη μια αμερικανια b-movie σε χιλιοπαιγμένο σενάριο  με πολλά εφέ για καμιά αρπαχτή! χαρά στο κουράγιο σε αυτούς που θα πάνε σινεμά να πληρώσουν για να δούνε αυτό το πράγμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...