Προς το περιεχόμενο

Wind VISION


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφου δεν υπαρχει καποιο θεμα με την τηλεοραση της Wind ειπα να ανοιξω αυτο.

Υπαρχει στο σαιτ τους μια αντιστροφη μετρηση για αυριο (25/4) στις 2μμ για να αποκαλυψουν την υπηρεσια.

Απ'οσο εχω πληροφορηθει απο διαφορα φορουμς θα εχει μονο καναλια και οχι on demand περιεχομενο.Καποιες αλλες πληροφοριες λενε πως θα εχει και το Netflix οπως επισης και τα καναλια novasports. Εδω αναφερονται ενδεικτικα καποια απο τα καναλια που θα εχει.

Προφανως οσοι εχουν wind σταθερη και ιντερνετ θα μπορουνε να βλεπουνε.Το θεμα ειναι σε τι τιμη θα δωσει το triple play.Αν θα ξεπερναει τα 30 δεν θα αξιζει (αποψη μου).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έχει 2 πακετα: το family pack με 9,90€ (σαν το start pack Nova) & full pack με 24,90€ (plus 7 novasports).

Θα παίζει όλη η υπηρεσία σαν addon πακέτο σε όσους κάνουν νέα σύνδεση σταθερής ή εχουν ήδη 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Wind Vision θα λειτουργεί μόνο με σταθερό wind και όχι με άλλους παρόχους.

Υπάρχει λειτουργία επανάληψης προβολής περιεχομένου στα περισσότερα κανάλια μέχρι και 7 ημέρες πριν τη προβολή τους,εκτός φυσικά των digea.

Έχει γίνει συνεργασία με netflix και θα υπάρχει δωρεάν χρήση, 3 μήνες για τους πελάτες που έχουν adsl και 6 μήνες με πελάτες vdsl.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινάει η παρουσίαση!!!

Σε λιγότερο από λεπτό της ώρας πια!

Πάνω κάτω λέει όσα ήδη έχουν αναφερθεί και εδώ.

Δείτε και το πιο πρόσφατο κλιπάκι τους:

Wind clip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εχει ουτε για δειγμα discovery και eurosports...

κατ'αλλα οτι σχεδον εχουν και οι αλλοι εκτος απο τα πολλα μουσικα καναλια

Επεξ/σία από bill27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 μήνες μετά...

 Να ρωτήσω κ εγω κάτι... Εχω fiber 100 wind αλλα στο σπίτι των γονιών μου π είναι στο δεύτερο όροφο. Κάτω στο δικό μου σπίτι πιάνω 30 με 50 μέσω WiFi και  Netflix στην τηλεόραση μου δεν έχω κανένα πρόβλημα παίζει δλδ χωρίς κολλήματα. Σε περίπτωση που βάλω wind vision ο αποκωδικοποιητης που δίνουν θα με καλύπτει για wi fi.? Αν έχει κάποιος εμπειρία θα ημουν ευγνώμον να απαντούσε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...