Προς το περιεχόμενο

Νέο Xiaomi Mi 6X με διπλή κύρια κάμερα και 5,99” οθόνη


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, papajohnnnn είπε

Προφανως με custom firmwire. Του περνας την ressurection remix και εισα αρχοντας :)

 

Δεν ήταν θέμα software άρχισε να κανει κάθετες γραμμές που αν ασκουσες πίεση στο σημείο έφευγαν παροδικα. Μέσα στον μήνα είχαν γίνει τόσες πολλές που ήταν αδύνατον να λειτουργήσει το κινητό. Από το geekbuying που έστειλα μου είπαν έξοδα αντικατάστασης δωρεάν ΑΛΛΑ το ανταλλακτικό το πληρώνω εγω. Στην πράξη δλδ μου ζητούσαν αλλά 80 ευρώ για οθόνη συν τα πέρα δώθε. Το paypal τους δικαίωσε γιατί όντως στους όρους είχε doa 7 ημερών και μετά μόνο έξοδα αντικατάστασης οπότε και τον ήπια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Geo4ever είπε

Δεν ήταν θέμα software άρχισε να κανει κάθετες γραμμές που αν ασκουσες πίεση στο σημείο έφευγαν παροδικα. Μέσα στον μήνα είχαν γίνει τόσες πολλές που ήταν αδύνατον να λειτουργήσει το κινητό. Από το geekbuying που έστειλα μου είπαν έξοδα αντικατάστασης δωρεάν ΑΛΛΑ το ανταλλακτικό το πληρώνω εγω. Στην πράξη δλδ μου ζητούσαν αλλά 80 ευρώ για οθόνη συν τα πέρα δώθε. Το paypal τους δικαίωσε γιατί όντως στους όρους είχε doa 7 ημερών και μετά μόνο έξοδα αντικατάστασης οπότε και τον ήπια

Χμμμ καταλαβαινω, ειναι και θεμα τυχης. Ο κολλητος μου το εχει 2 χρονια τωρα χωρις κανενα απολυτως προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

;

 

9 ώρες πριν, hiphoper13 είπε

Κάπου εδώ ίσως αλλάξω το mi5 μου

ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ!!!!

Για mi6 ΝΑΙ για mi6x ποτε!!!

Επεξ/σία από padelelis
διαγραφη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε πες παει στο καλο που η μπαταρια εμεινε στα 3000 ενω μπηκε πιο απαιτητικος επεξεργαστης και μεγαλυτερη οθονη απο του mi5x.

Αντε πες παει στο καλο που δεν εχει nfc ουτε αυτο.

Αλλα ρε Xiaomi πραγματικα την θυρα ακουστικων για ποιο ρημαδο λογο την εβγαλες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, anax111 είπε

Σχεδόν ίδιο με το Mi Note 3 64gb! Η μόνη διαφορά είναι ότι η οθόνη είναι 0,49" μεγαλύτερη και η βελτιωμένη κάμερα. Ας το ονόμαζε Mi Note 3 Plus. Έχουμε χάσει τα αβγά και τα πασχάλια με τις ονομασίες τις Xiaomi! Κατά τα άλλα είναι η εταιρία με την καλύτερη σχέση εξοπλισμού-τιμής στα smartphones.

κανεις μεγαλο λαθος για το Mi note 3 ουτε ο επεξεργαστης γραφικων ουτε η ποιοτητα κατασκευης μονο επεξεργαστη εχουν το ιδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο κινητό αλλά 3000mAh με 5.99'' οθόνη ;; Και επίσης δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή με την αφαίρεση του jack 3.5mm. Πόσο πιο λεπτό μπορεί να γίνει ένα κινητό αν το αφαιρέσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...