Προς το περιεχόμενο

To update Απριλίου στο Xbox One φέρνει υποστήριξη 1440p, FreeSync και ALLM


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, Bigi444444 είπε

Χωρίς να θέλω να γίνω ιδιαίτερα σπαστικός, βελτίωσε λίγο τη γραφή σου.Δυσκολεύομαι σε πολλά κείμενά σου λόγω των πολλών αστοχιών.

 

8 ώρες πριν, Bigi444444 είπε

Εντάξει, αρκεί που τις βλέπω εγώ.

Όχι.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Το ότι είναι κάτι 2ο, δεν σημαίνει ότι είναι αποτυχημένο. Πρέπει να ξεπεράσουμε αυτό το σύνδρομο κάποτε. Η κονσόλα τα πάει πολύ καλά και φέρνει πολλά λεφτά στην Microsoft από πωλήσεις, παιχνίδια και συνδρομές. Είπαμε ότι λείπουν κάποια καλά exclusives, αλλά αυτό είναι πολύ μακρυά από το να πεις το xbox αποτυχημένο.

Στους 2 το δεύτερος καλό είναι.. 

Επεξ/σία από kexas22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, kexas22 είπε

Στους 2 το δεύτερος καλό είναι.. 

3 είναι, αλλά εντάξ, αν δεν καταλαβαίνουμε ότι δεν είναι ολυμπιακοί και σημασία έχει να πηγαίνεις καλά, το λαμβάνεις όπως θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, don87 είπε

ενω εχω 4κ tv με hdr δεν μου βγαζει την επιλογη auto low latency mode μηπως θελει ειδικο καλωδιο hdmi?

Δεν σου έχει έρθει το update ακόμα. Από σήμερα ξεκινάει η διανομή του update και θα σκάει σε waves.

Επίσης υποστηρίζει αυτήν την επιλογή η τηλεόραση σου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

 Όλα αυτά για να απολαύσεις το .....Sea of Thieves όταν οι ''απέναντι'' απολαμβάνουν God of War, lmao.

Κονσόλες = exclusives. Χωρίς αυτά δεν πας πουθενά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Spoiler

Ok, συνέχισε να αναρτάς ειδήσεις σε ύφος προφορικού λόγου χαμηλού επιπέδου.Προσωπικά δεν με πειράζει.Ένα ignore δουλειά είναι να διαφυλάξω και τα ελληνικά μου και τον χρόνο μου.Απλά είναι κρίμα να μην ξέρεις ξεχωρίζεις ούτε το καταρχήν από το καταρχάς και να επιμένεις.Καλή συνέχεια από εμένα και καλές ειδήσεις.

3 ώρες πριν, voltmod είπε

Όχι.

 

Επεξ/σία από Bigi444444
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, Heybro είπε

Κονσόλες = exclusives. Χωρίς αυτά δεν πας πουθενά. 

Κονσόλες= παιχνίδια,και αυτά βασικά στήν άνεση του καναπέ και της (συνήθως μεγάλης) τηλεόρασης σου,με την ευκολία του Plug and play και με η χωρίς παρέα και χωρίς τα κάποια "θέματα" που μπορεί να έχει ένα PC σε αυτά.

Τα Exclusives φυσικά και βοηθάνε στίς πωλήσεις όπως έχουμε πει και παλιότερα,όμως δεν είναι τόσο σημαντικά όσο κάποιοι νομίζουν και όπως ίσως να ήταν πιο παλιά μιάς και όπως έχουμε πει στα Charts των τελευταίων ετών το μεγαλύτερο ποσοστό παιχνιδιών που βρίσκονται στήν κορυφή των πωλήσεων είναι τα multiplaform,αυτό το λάθος έκαναν και οι managers εκεί στήν MS είδαν καθαρά τα charts και υποτίμησαν τα exclusives.

Επεξ/σία από ELMastas
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Bigi444444 είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Ok, συνέχισε να αναρτάς ειδήσεις σε ύφος προφορικού λόγου χαμηλού επιπέδου.Προσωπικά δεν με πειράζει.Ένα ignore δουλειά είναι να διαφυλάξω και τα ελληνικά μου και τον χρόνο μου.Απλά είναι κρίμα να μην ξέρεις ξεχωρίζεις ούτε το καταρχήν από το καταρχάς και να επιμένεις.Καλή συνέχεια από εμένα και καλές ειδήσεις.

Συγνώμη που παρεπεμβαίνω αλλά η γνώμη μου είναι ότι αν ήθελες πραγματικά να τον συμβουλέψεις και όχι να κάνεις επίδειξη, θα μπορούσες να του στείλεις πμ και μάλιστα σε πιο ευγενικό ύφος.

Να συμπληρώσω ότι ακόμα και αν δεν ήθελες να κάνεις επίδειξη, το ύφος της δημόσιας παρέμβασης που έκανες δεν ήταν και ό,τι καλύτερο και κάνει τον άλλον να αντιδρά αρνητικά.

Επίσης με τόσο καλά ελληνικά που διατείνεσαι ότι ξέρεις, απορώ λίγο πώς δεν κατάλαβες ότι θα είχες αρνητική αντίδραση από τον τρόπο γραφής σου; Ρητορικό.

Καλή συνέχεια.

Επεξ/σία από Retromaniac
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ELMastas είπε

Κονσόλες= παιχνίδια,και αυτά βασικά στήν άνεση του καναπέ και της (συνήθως μεγάλης) τηλεόρασης σου,με την ευκολία του Plug and play και με η χωρίς παρέα και χωρίς τα κάποια "θέματα" που μπορεί να έχει ένα PC σε αυτά.

Τα Exclusives φυσικά και βοηθάνε στίς πωλήσεις όπως έχουμε πει και παλιότερα,όμως δεν είναι τόσο σημαντικά όσο κάποιοι νομίζουν και όπως ίσως να ήταν πιο παλιά μιάς και όπως έχουμε πει στα Charts των τελευταίων ετών το μεγαλύτερο ποσοστό παιχνιδιών που βρίσκονται στήν κορυφή των πωλήσεων είναι τα multiplaform,αυτό το λάθος έκαναν και οι managers εκεί στήν MS είδαν καθαρά τα charts και υποτίμησαν τα exclusives.

Το ιδιο γινεται και στο pc βρε συ. Xbox controller αραζεις στον καναπε και τελος. Plug and play ειναι. Τα exclusives καθοριζουν την πορεια μιας κονσολας να ξερεις.

1 ώρα πριν, Bigi444444 είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Ok, συνέχισε να αναρτάς ειδήσεις σε ύφος προφορικού λόγου χαμηλού επιπέδου.Προσωπικά δεν με πειράζει.Ένα ignore δουλειά είναι να διαφυλάξω και τα ελληνικά μου και τον χρόνο μου.Απλά είναι κρίμα να μην ξέρεις ξεχωρίζεις ούτε το καταρχήν από το καταρχάς και να επιμένεις.Καλή συνέχεια από εμένα και καλές ειδήσεις.

Δεν ειναι σωστος ρε συ ο φιλος voltmod ειναι απο τους καλυτερους editors και βοηθαει παρα πολυ στην κοινοτητα. Στειλτου ενα pm δεν χρειαζονται τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...