Προς το περιεχόμενο

YOU.GR LG 4K 55UJ635V 398.99 Ευρω


Vaggelino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, wannaplay είπε

Δεν είναι κ η σούπερ ντουπερ προσφορά 

Που λες θα τη πάρω με κλειστά μάτια.

1ον την Σάμου την είχε κ το public 507 ευρώ.

2ον τόσο την έχει κ οι μεγαλες αλυσίδες 650 ευρώ με 150 ευρώ κουπόνι δώρο.

Πιστεύω σε αυτή την τιμή θα παίξουνε τα μοντέλα του 17 κοντά στο Μουντιάλ.

Συνεπώς δεν υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος για όλο αυτό τον ντόρο (δυσφήμιση-διαφημιση-καλοι πωλητες-κακοι αγοραστές) 

Απορώ πως τώρα οι 43 ιντσες της  lg  αφού αυτή έβλεπαν στο σύστημα από την αρχή πως έγινε διαθέσιμη και στην αρχή έλεγαν μετά τις 15 του μηνα

Πολλά Μπράβο φίλε για το post γιατί βιάστηκε πάλι ο κόσμος να δει προσφορές από το πουθενά! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 129
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν τα είπα στο ποστ μου εγώ (σελίδα 7) ,που εκθειαζαν και ζήτω και πωωω μας έκανα την χάρη να την δώσουν στα 500€,σχεδόν με εκραξαν...

 

Τους κάνουν μια "έκπτωση" σε τιμή που την έδιναν τα μεγάλα καταστήματα,και λένε και ευχαριστώ....

 

Αλλά τι να πεις,λες ότι δεν αξίζει και σε κράζουν..

Τεσπά.. καλή καρδιά :)

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο να μην παραφραζουμε τα λογια των αλλων ναι;

ειπα οτι η τιμη ειναι 100€ κατω απο την χαμηλοτερη skroutz κ ειπα επισης οτι η αντιδραση του καταστηματος ειναι πολυ οκ για κατι που ηταν εμφανως λαθος κ το ξεραμε ΟΛΟΙ 

δεν ειπα πουθενα οτι οι τηλεορασεις ειναι οι σουπερ προσφορες ,ειναι πολυ καλες τιμες κ πολυ καλη η συμπεριφορα του καταστηματος αλλα μεχρι εκει

τωρα αν εσεις θελετε να σας χαρισουν τηλεορασεις η να μπουνε μεσα γιατι εκαναν ενα λαθος καπου εχετε προβλημα

αυτα για να ξερουμε τι λεμε επιτελους εδω μεσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol:

για μια ακόμη φορά θα βρεθεί κάποιος που θα πει ότι φταίμε ΟΛΟΙ

...εκτός από το κατάστημα

 

αυτά τα «που ξέραμε» «που το λάθος ήταν εμφανές» «που είμαστε ανήθικοι και θέλουμε να βάλουμε μέσα το κατάστημα» «που είμαστε τσίπηδες και θέλουμε τα ακριβότερα» «που είμαστε ψιλοαπατεωνίσκοι και θέλουμε να μάς χαρίσουν» κλπ κλπ,

συνήθως τα ακούμε από καταστηματάρχες της κακιάς ώρας και δε θέλω να πιστεύω ότι υπάρχει αξιοπρεπής άνθρωπος που τα δέχεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stelios18120 είπε

Παιδιά ας μην πάρει άσχημη τροπή το θέμα.

Έγινε ότι έγινε.

Πάμε παρακάτω :)

Μην χαλάσουμε τις σχέσεις και τις καρδιές μας για μια τηλεόραση :P εγώ ήδη το ξέχασα :)

Τι να πω κι εγώ που μάλλον θα σκάσω 500 να πάρω την Shamesung δηλαδή. 😜 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πω ρε δεις δεν παίζεστε με τίποτα. Η προσφορά είναι καλή και είναι 90 ευρώ κάτω απο τον ανταγωνισμό αυτή τη στιγμή.

Επειδή κάποιοι μας τα έχετε πρήξει με τις μαγικές τιμές που θα δούμε πρίν το μουντιάλ εδώ θα είμαστε και εύχομαι πραγματικά να συμβεί, αλλά δεν το βλέπω πέρα απο αυτά που βλέπουμε κάθε τρείς και λίγο, f&u, turbo-x, καμιά άλλη vestel και τίποτα φθηνές LG στα 400-450 ευρώ στις 55 ίντσες.

Η tv είναι μια χαρά στα 499 και αν χρειαζόμουν θα την αγόραζα και θα έλεγα και ευχαριστώ. Τα κουπονάκια για μελλοντική αγορά, αφορούν μελλοντική αγορά που πρέπει να κάνεις για να τα πάρεις.

Αν όχι προτείνετε κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα και αφήστε τη μίρλα. Το αν είχε στο public κάπου, κάπως, κάποτε 507 ευρω δεν λέει κάτι στην παρούσα φάση. 

edit: Αυτή που θα προτείνετε στα ίδια χρήματα επίσης να διαθέτει δορυφορικό δέκτη, bluetooth, DLNA και Miracast με αρκετές HDMI . Nα μην είναι καμιά γυμνή...  ;) 

 

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορεί να μου απαντησει κάποιος. 

Εγώ μένω επαρχία και δεν έχει you κατάστημα κοντά

1)μπορω στα you να βάλω προέκταση 5ετη όπως στα πολυκατάστηματα? 

2)εαν λέμε έχω κάποιο θέμα και θέλει επιστροφή η έλεγχο τι κάνω την στέλνω εγώ στα you? 

3)αυτη από παμπλικ δήλ είναι ίδια εκτός από δορυφορική? Γιατί παμπλικ έχω κοντά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή προφανώς πρόκειται αρχικα περί λάθους, και δεν θυμάμαι το you να έχει προϊστορία στα " λάθη", νομίζω ότι ο Ιωσήφ και το καταστημα κάνανε μια καλή προσπάθεια να ικανοποιήσουν αρκετούς από αυτούς που παραγγείλατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...