Προς το περιεχόμενο

YOU.GR LG 4K 55UJ635V 398.99 Ευρω


Vaggelino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά τηλεόραση είναι. Προφανώς και αν τη συγκρίνουμε με πάνελ των 700-1000€ υστερεί, αλλά για κατανάλωση τηλεοπτικού περιεχομένου και στριμινγκ, δεν νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο επώνυμο σε αυτά τα λεφτά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 129
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, buuren είπε

Αυτη σε αυτα τα χρηματα η μια πιο ποιοτικη 40-43 in στα 400-450 ευρω για τηλεοπτικα καναλια κατα βαση? Ψαχνομαι για τηλεοραση στα 400 ευρω περιπου.

Θα δειχνει καλα η θα "θολωνει" λογω του οτι ειναι μεγαλη, για τηλεοπτικα παντα ? Σκεφτομουν για μια 40αρα...

Δεν υπάρχει επαφή ανάμεσα στις 40" και στις 55"

Bigger is better στην προκειμένη περίπτωση. Μην πάς στις 40-43 ίντσες τη σήμερον σε καμία περίπτωση όταν πρόκειται για κύρια τηλεόραση. 

Θα το μετανιώσεις πικρά. Δεν θα θολώνει τίποτα, μάλιστα επειδή είναι ips θα έχεις πολύ καλές γωνίες θέασης. Απλά δεν θα έχεις βαθύ μαύρο αλλά για να το καταλάβεις αυτό θα πρέπει δίπλα της να παίζει 55άρα va panel 4k για να συγκρίνεις. ;) 

Καλά σε σχέση με την crt που έχεις είναι έτη φωτός η διαφορά. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έριξα παραγγελία.

 

Σούπερ τηλεόραση σε σούπερ τιμή.

 

Σιγά μην κάνουμε και ναζια για 55" 4κ lg  στα σχεδόν 400€

 

Ξεχνάμε μου φαίνεται που πριν 1-2 χρονια περνάμε 32" full hd με 299€ ;) :)

 

Μην είμαστε και αχάριστοι.σε αυτή την τιμή είναι σούπερ.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Έριξα παραγγελία.

Σούπερ τηλεόραση σε σούπερ τιμή.

Σιγά μην κάνουμε και ναζια για 55" 4κ lg  στα σχεδόν 400€

Ξεχνάμε μου φαίνεται που πριν 1-2 χρονια περνάμε 32" full hd με 299€ ;) :)

Μην είμαστε και αχάριστοι.σε αυτή την τιμή είναι σούπερ.

Καλορίζικη Στέλιο!

Εγώ δεν θα πάρω γιατί δεν χωράει άλλη στο σπίτι! :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Timewalker είπε

Καλά έκανες και τα ποστάρεις αυτά αλλά είναι γνωστά στους περισσότερους που ασχολούνται ή είναι στο ψάξιμο.

Στα 400 ευρώ είναι ευκαιριάρα η συγκεκριμένη και ας έχει 1000 pixel λευκά και panel ips. 

Τολμώ να πώ ότι δύσκολο να δούμε κάτι καλύτερο μέχρι το μουντιάλ σε αυτή την τιμή. Το πολύ να δούμε price match της συγκεκριμένης από τους μεγάλους ή αντίστοιχες τιμές σε F&U ή Turbo-X 4k στις ίδιες ίντσες! :) 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια ενδιαφερομαι και εγω για αυτη την tv, οι συνδεσεις που με ενδιαφερουν ειναι pc, xbox one s, ps4 και wii. τωρα εχω μια samsung 40h6400 θα δω διαφορα? η αληθεια ειναι οτι περιμενα μια προσφορα π ειχε βγει παλια σε μια sony στα 600 η 700 νομιζω αλλα αμα αξιζει και αυτη και μ βγει πιο φθηνα το σκεφτομαι οποτε τα φωτα σας ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Vaggelino είπε

Κατοπιν παραγγελιας ειναι ρωτησα και θα την εχουν διαθεσιμη μετα τις 15 μαιου πιστευω ειναι μια πολυ καλη προσφορα  για οποιον θελει 55αρα smart tv 4k;)

https://www.you.gr/eikona-ichos/tileoraseis-axesouar/tileoraseis/tileorasi-lg-55-4k-ultra-hd-tv-smart-dvb-t2-ne-(1)

Μου φαίνεται too good to be true περίπτωση, σίγουρα δεν πρόκειται περί λάθους; Μου κάνει εντύπωση πως έχουν ίδια τιμή στο μοντέλο των 43''...ειδάλλως αξίζει 100% σίγουρα για 55''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Lestat Somewhere I Belong είπε

καλησπερα παιδια ενδιαφερομαι και εγω για αυτη την tv, οι συνδεσεις που με ενδιαφερουν ειναι pc, xbox one s, ps4 και wii. τωρα εχω μια samsung 40h6400 θα δω διαφορα? η αληθεια ειναι οτι περιμενα μια προσφορα π ειχε βγει παλια σε μια sony στα 600 η 700 νομιζω αλλα αμα αξιζει και αυτη και μ βγει πιο φθηνα το σκεφτομαι οποτε τα φωτα σας ευχαριστω!!!

Δεν μπορεί να υπάρξει σύγκριση ανάμεσα σε 40άρα fhd και 55άρα 4k rgbw. Σαφώς και είναι καλύτερη.

Η συγκεκριμένη έχει 3 θύρες hdmi οπότε θα χρειαστείς hdmi splitter για να βάλεις πάνω απο 3 συσκευές.

Επειδή η συγκεκριμένη είναι και ips θεωρώ βολεύει καλύτερα και για pc. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως μήπως είναι λάθος ; Στις αξιολογήσεις αν πατήσεις βγάζει για μοντέλο  43 ιντσών. 

Επίσης δεν την εμφανίζει στο σκρουτζ στο you και η φθηνότερη τιμή είναι 600 κάτι. ( Και στο you λέει αρχική 500 κάτι)

Βέβαια το you έχει καλό ιστορικό με λάθη που εξυπηρέτησε τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Δεν μπορεί να υπάρξει σύγκριση ανάμεσα σε 40άρα fhd και 55άρα 4k rgbw. Σαφώς και είναι καλύτερη.

Η συγκεκριμένη έχει 3 θύρες hdmi οπότε θα χρειαστείς hdmi splitter για να βάλεις πάνω απο 3 συσκευές.

Επειδή η συγκεκριμένη είναι και ips θεωρώ βολεύει καλύτερα και για pc. 

σε σχεση με αυτη εχουν διαφορα? SONY KD55XE7096 55" Smart 4K TV) εχω διαβασει οτι αυτη ειναι va

Επεξ/σία από Lestat Somewhere I Belong
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Lestat Somewhere I Belong είπε

σε σχεση με αυτη εχουν διαφορα? https://www.you.gr/eikona-ichos/tileoraseis-axesouar/tileoraseis/tileorasi-lg-55-4k-ultra-hd-tv-smart-dvb-t2-ne-(1) εχω διαβασει οτι αυτη ειναι va

Tην ίδια τηλεόραση παρέθεσες με του νήματος. Όλες οι LG είναι ips. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...