Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Windows 10 April 2018 Update: Τα νέα χαρακτηριστικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσπαθώ να κάνω εγκατάσταση το νέο Windows 10 April 2018 Update αλλά μου εμφανίζει το μήνυμα "Cannot uninstallApp: Hybrid laptop with Discrete GPU Connected to Display. Please uninstall manually and then refresh." Το laptop μου είναι το Alienware 15 R3. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Επεξ/σία από Nicholas_Kalo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, ZahosDoganos είπε

Ρε συ 1803 δεν ειναι η έκδοση ? Γιατί κατεβαίνει από settings εμένα , δαιμονισμένο είναι?

Ναι δεν.το έγραψα σωστά. Πρόκειται για progressive update. Μερικοί θα το πάρουν νωρίς. Άλλοι για να το πάρουν νωρίς θα πρέπει να το κατεβάσουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, keysmith είπε

"τσουρέκια" έπρεπε να λέγεται το λειτουργικό.. όχι windows 10.. :angry:

Αλήθεια κάθε 6 μήνες είναι πολύ εκνευριστικό με το ζόρι "update" τύπου "format".. To παράκανε, ούτε ξέρουμε τι έχουμε τι τρέχουμε και τι κατεβάζει.. Από τότε που τα έβαλα όλο κατεβάζει και κατεβάζει και ο δίσκος γρατσουνάει και βάζει μόνο του και όλα windows 10 something.. και κανένας δεν ξέρει τι ούτε νοιάζεται. 

Θα το είχα συμπαθήσει πιο πολύ αν δεν είχε αυτά τα σπαστικά/ενοχλητικά με το ζόρι "updates"..

Εντάξει θα ήταν καλύτερο να βγάζει μεγάλα update 1 φορά τον χρόνο για να είναι πιο σταθερά και να δοκιμάζονται από τους insiders περισσότερο αλλά η έκδοση αυτή πρέπει να είναι σταθερή 

Επεξ/σία από jack124
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

6 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Γιατί από το update στα settings θα έρθει 8 μαϊου. Μόνο όσοι το κατεβάσουν το παίρνουν κατευθείαν. Το λέει στο άρθρο :P

 

26 λεπτά πριν, aris1986 είπε

Ακόμα δεν ήρθε παντως τίποτα σε μενα...

 

Ειχαν τυπωσει τα μπλουζακια και τις σημαιες " Τα Windows του Απριλη" και δεν προλαβαν το χρονοδιαγραμμα και για να μην τα πουνε τα "Windows τις Πρωτομαγιας  " τα ριξαν μισο τελειωμενα στον σερβερ αποψε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ  όλους.  Εγώ αυτό που  θέλω να  τονίσω  είναι ότι  μετά την  αναβάθμιση που έγινε  στον υπολογιστή μου,  η εφαρμογή  Έσοδα - έξοδα  δεν λειτουργεί  εμφανίζοντας μήνυμα  ότι λείπει  το τάδε dll  κλπ.  Εμπρός λοιπόν  πίσω στα Windows 7 με κλειδωμένη την αναβάθμιση και δουλεύει  μια  χαρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, busellatos είπε

Ειχαν τυπωσει τα μπλουζακια και τις σημαιες " Τα Windows του Απριλη" και δεν προλαβαν το χρονοδιαγραμμα και για να μην τα πουνε τα "Windows τις Πρωτομαγιας  " τα ριξαν μισο τελειωμενα στον σερβερ αποψε. 

Καμία σχέση. Είχαν ένα critical bug. Μια χαρά τα είχαν ολοκληρωσει. Τα windows πάντα έτσι έρχονται σαν update σταδιακά, έτσι ώστε αν προκύψει πρόβλημα να το κόψουν νωρις, πριν το πάρουν ολοι.

1 λεπτό πριν, kawavn800 είπε

Χαιρετώ  όλους.  Εγώ αυτό που  θέλω να  τονίσω  είναι ότι  μετά την  αναβάθμιση που έγινε  στον υπολογιστή μου,  η εφαρμογή  Έσοδα - έξοδα  δεν λειτουργεί  εμφανίζοντας μήνυμα  ότι λείπει  το τάδε dll  κλπ.  Εμπρός λοιπόν  πίσω στα Windows 7 με κλειδωμένη την αναβάθμιση και δουλεύει  μια  χαρά. 

Δοκιμάσες να την ξανακάνεις install;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Retromaniac είπε

Καμία σχέση. Είχαν ένα critical bug. Μια χαρά τα είχαν ολοκληρωσει. Τα windows πάντα έτσι έρχονται σαν update σταδιακά, έτσι ώστε αν προκύψει πρόβλημα να το κόψουν νωρις, πριν το πάρουν ολοι.

 

4 λεπτά πριν, busellatos είπε

Ειχαν τυπωσει τα μπλουζακια και τις σημαιες " Τα Windows του Απριλη" και δεν προλαβαν το χρονοδιαγραμμα και για να μην τα πουνε τα "Windows τις Πρωτομαγιας  " τα ριξαν μισο τελειωμενα στον σερβερ αποψε. 

Επίσης πρέπει να το δοκιμάσεις για να ξέρεις αν είναι μισοτελειωμένα , εγώ έχω εμπιστοσύνη σε αυτήν την  έκδοση πάντως

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Καμία σχέση. Είχαν ένα critical bug. Μια χαρά τα είχαν ολοκληρωσει. Τα windows πάντα έτσι έρχονται σαν update σταδιακά, έτσι ώστε αν προκύψει πρόβλημα να το κόψουν νωρις, πριν το πάρουν ολοι.

Δοκιμάσες να την ξανακάνεις install;

Είναι  αυτόνομη. Απλά τρέχεις  την εφαρμογή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, asdfaster είπε

Πιθανό να έρθει και νωρίτερα. Γιατί εμενα ήρθε και τωρα ειναι στο 70%.

Εγώ έκλεισα το Windows Update για να την κατεβάσω σε iso με το media creation tool για κάθε ενδεχόμενο 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, euronmyous είπε

Εχει ανεβει σε iso microsoft? Γραφει πουθενα οτι ειναι οντως η τελευταια?

Εδω παντως λεει οτι ειναι διαθεσιμη η April εκδοση. Σημερα το πρωι που τσεκαρα ελεγε ακομα για Windows 10 Fall Creators Update. Θεωρητικα καπου εκει μεσα πρεπει να εχει ανεβει και το iso. https://www.microsoft.com/el-gr/software-download/windows10

Επεξ/σία από Zombistas
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pause update for 5 days=ON

Μη μας τυχει τιποτα πολυ ωραιο οπως να εχει γινει το update το βραδυ και να μην δουλευει τιποτα το πρωι ενω ειμαι βαρδια σε αργια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...