Προς το περιεχόμενο

προβλημα με περιφεριακα σε νεο συστημα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσφατα πηρα το gaming mouse motospeed v30.Κατεβασα τους drivers ομως δεν ανοιγαν.Μήπως φταιει το οτι το οτι εβαλα καινούργια windows 10 64 bit.Θα επιθυμυσα αν καποιος τυχαίνει να εχει αυτο το mouse να μου πει αν δουλεύουν οι drives στο δικο του pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εκεί το κατέβασα όμως αφού το έκανα install.Εκανα double click πάνω στο καινούργιο εικονιδιο και δεν γινότανε τίποτα.Απλος μου το έβγαζε στις διεργασιες του υπολογιστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vagos12343 είπε

Από εκεί το κατέβασα όμως αφού το έκανα install.Εκανα double click πάνω στο καινούργιο εικονιδιο και δεν γινότανε τίποτα.Απλος μου το έβγαζε στις διεργασιες του υπολογιστή

Τρεχει δες κατω δεξια λογικα εχει παει εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vagos12343 είπε

Ναι τρέχει αλλά μολις πατάω πάνω του και κάνω double click δεν γίνεται τιποτα

Δεν σου εμφανιζει καθολου την εφαρμογη? Κανε λιγο δεκσι κλικ πανω στο εικονιδιο κλειστην και ανοιξε την ως admin ξανα. Windows 10 64bit εχω και τρεχει κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vagos12343 είπε

Το δοκίμασα αλλά δεν γίνεται τίποτα μήπως φταίει η version μήπως είναι προβληματική?

Οχι ακριβως την ιδια εχω και δουλευει κανονικα.

Screenshot_1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vagos12343 είπε

Πάντως το δοκίμασα και σε άλλο υπολογιστή με επίσης windows 10 64bit αλλά και πάλι δεν δούλεψε.

Τι να σου πω δεν ξερω παραπανω. Απλα install το εκανα και ετρεξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vagos12343 είπε

Μήπως θα μπορούσες να μου στείλεις τα αρχεία για το installation μήπως φταίνε αυτά?

Τα ιδια ειναι ρε συ το ιδιο αρχειο κατεβασα και εγω ακριβως. Εχεις σιγουρα το v30 ετσι? Γιατι εχουν βγει 6 7 διαφορετικα απο την ιδια εταιρια. Αυτο το αρχειο κατεβασες σωστα?

 

http://www.motospeed.cc/upfile/download/V30.zip

 

v30.zip 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Παιδια εβαλα windows 10 64 bit και δεν δουλευει ουτε σε εμενα,πριν που ειχα 8,1 μια χαρα ανοιγε το προγραμμα.Λογικα δουλευει απο 8.1 και κατω.

Στις 6/5/2018 στις 2:37 ΠΜ, Heybro είπε

Τα ιδια ειναι ρε συ το ιδιο αρχειο κατεβασα και εγω ακριβως. Εχεις σιγουρα το v30 ετσι? Γιατι εχουν βγει 6 7 διαφορετικα απο την ιδια εταιρια. Αυτο το αρχειο κατεβασες σωστα?

http://www.motospeed.cc/upfile/download/V30.zip

v30.zip 

λογικα δουλευει απο 8.1 και κατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dr_73 είπε

Δεν γράφετε τι σύστημα έχει ο καθένας ; και αυτοί που τους τρέχει και αυτοί που δεν ... τρέχει ;;;

Εγω ειπα συγκεκριμένα  φιλε οτι στα 8.1 που ειχα μεχρι και εχθες δουλευε το πρόγραμμα  στο V30μου αλλα σημερα ππυ έβαλα  windows 10 pro 64bit δεν δουλεύει  και μαλιστα λεει το προγραμμα οταν παω να το ανοιξω οτι δεν βρεθηκε το v30 gaming mouse τελειως δηλαδη οτι ναναι,διοτι τα Windows  μια χαρα το αναγνωρισαν οταν το κουμποσα στη μοναδα. Προφανως το προγραμμα δεν το εχουν φτιαξει να λειτουργεί  σε λογισμικο 10. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...