Προς το περιεχόμενο

95,9€ ΠΛΥΣΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ NILFISK C120.7-6 PC


sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο τα καλύτερα , επώνυμο και με αντλία αλουμινίου που έχουν μηχανήματα 2πλάσιας τιμής.

https://www.e-shop.gr/plystiko-mixanima-nilfisk-120-bar-1400watt-patio-c1207-6-pc-x-tra-128471007-p-TLS.120156

Στο skroutz από 122€

https://www.skroutz.gr/s/10913192/Nilfisk-C-120-7-6-PC.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θεωρώ όχι. Εκτός αν θες άλλα αξεσουάρ, όπου και ανεβαίνει ανάλογα η τιμή. Για παράδειγμα αν θες λάστιχο που ξεβουλώνει σωλήνες ειναι +40€. Αν θες δοχείο εκτόξευσης αφρου ρυθμιζόμενο είναι κάπου +30€ κλπ κλπ

Εξαρτάται δηλαδή η χρήση που θέλει να κάνει κάποιος. Η κανονική τιμή του είναι του επιπέδου των 150€ μαζί με αυτά τα αξεσουαρ όπως το βλεπω

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτο το σετ που παιζει συχνα στα 120 ειναι καλυτερης αξιας, αφου μονο το επιπλεον εξαρτημα για αποφραξεις παιζει 30-40-50 ευρω

https://www.skroutz.gr/s/10913142/Nilfisk-C-120-7-6-PCAD.html?from=recommendations

Γενικα δεν το βλεπω σαν πολυ καλη τιμη βεβαια, ισως επειδη εχω παρει το C110 (αντλια αλουμινιου επισης, 440 λιτρα οπως και αυτο)  με τον ιδιο εξοπλισμο με του θεματος, απο αμαζον πριν 6 χρονια στα 60- ευρω. Εδωσα μετα απο 2 χρονια αλλα 39€ με τα μεταφορικα για να παρω απο το φτηνοτερο αμαζον το παραπανω εξαρτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Που κολλαει αυτο που λες; Το αμαζον παιζει με τις τιμες του. Θα το παρεις απο εκει που θα το βρεις φθηνοτερο! Αυτα εννοουνται και πιστευω οτι τα ξερει ο καθενας, δεν χρειαζεται να τα γραφουμε σε καθε ποστ μας. Ξαναλεω αυτο που εγραψα, οτι για καποιον που θελει το εξαρτημα το επιπλεον, ΔΕΝ ειναι καν προσφορα. Για οποιον ομως δεν θα το χρειαστει ποτέ, ειναι απλα καλη η τιμη στα 96.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπες " Το πήρα από amazon 60€" οπότε το πρώτο πράγμα που θα σκεφτόταν ένας που ενδιαφέρεται για την αγορά του (όπως εγώ), ότι "καλύτερα να το πάρω από εκεί". Έτσι και πήγα εκεί και δεν το βρήκα. Και το επισήμανα.

 

...

Να φανταστώ ότι κατάλαβες κάτι άλλο; Πχ ότι έλεγα με πλάγιο τρόπο ότι "λες ψέμματα"?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να διαβαζεις ολοκληρα τα μηνυματα πριν απαντησεις τοτε. Πριν 6 χρονια ειπα οτι το πηρα τοσο (σε προσφορα) και ισως γι αυτο δεν μου φαινεται καλη η τιμη. ;)

Προσθηκη: Αν ειχε τωρα 60 ευρω δεν θα εγραφα τιποτα αλλο στο ποστ μου, θα εδινα μονο τιμη και λινκ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου παρε οποιο πλυστικο πιστευεις οτι θα σου κανει την δουλεια σου , εγω θα σε συμβουλευα να παρεις ενα που να εχει καρουλι μαζεματος του λαστιχου γιατι ειναι λιγο σπαστικο το μάζεμά του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Αυτο το σετ που παιζει συχνα στα 120 ειναι καλυτερης αξιας, αφου μονο το επιπλεον εξαρτημα για αποφραξεις παιζει 30-40-50 ευρω

https://www.skroutz.gr/s/10913142/Nilfisk-C-120-7-6-PCAD.html?from=recommendations

Γενικα δεν το βλεπω σαν πολυ καλη τιμη βεβαια, ισως επειδη εχω παρει το C110 (αντλια αλουμινιου επισης, 440 λιτρα οπως και αυτο)  με τον ιδιο εξοπλισμο με του θεματος, απο αμαζον πριν 6 χρονια στα 60- ευρω. Εδωσα μετα απο 2 χρονια αλλα 39€ με τα μεταφορικα για να παρω απο το φτηνοτερο αμαζον το παραπανω εξαρτημα.

Με τα μεταφορικά όμως για εμάς εδώ πάνω βγαίνει πολύ ακριβότερα σε σχέση με του θέματος+ το λάστιχο ξεβουλωματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περιμενετε να βγει αυτο που λεει ο ματριξ ειχα παρει 2 περσι και καλυτερα να το παρεις με ολα τα παρελκομενα αλλιως για  +το λάστιχο ξεβουλωματος πχ το χρεωνουν πολλα .

Επεξ/σία από Damachi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
27 λεπτά πριν, vrwmiaris είπε

Με τα μεταφορικά όμως για εμάς εδώ πάνω βγαίνει πολύ ακριβότερα σε σχέση με του θέματος+ το λάστιχο ξεβουλωματος

133 τελικη βγαινει ακομα και τωρα. 120 στο παρελθον και πιθανοτατα και στο ισοπ που δεν παιζει στο σκρουτζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το δοχείο για το σαμπουάν-απορυπαντικό μπαίνει πριν από τις βούρτσες, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...