Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2019 [PS4][Xbox One]


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρυσι είχα αγοράσει και τα δύο . Φέτος ενώ έχω πάθει πλάκα με τα γραφικά , τα animation και τον ήχο στο Fifa δυστυχώς ή κίνηση και τα physics της μπάλας και παικτών δεν μου άρεσαν καθόλου . Αντίθετα το Pro χάνει σε γραφικά και σε ήχο σε σχέση με το Fifa αλλά η κίνηση φέτος είναι τουλάχιστον ενα επίπεδο καλύτερη ... Οπότε ότι γουστάρει ο καθένας ... Εγώ προσωπικά θα προτιμήσω μόνο το Pro καθώς λέω να επενδύσω τα χρήματα σε άλλα games (Spiderman , Tomb Raider , Red Dead Redemption ) ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/9/2018 στις 4:16 ΜΜ, a40ntistos είπε

😛

Έπαιξα το demo του fifa 19 και δεν με εντυπωσίασε πολύ.. 

Το ίδιο και εμένα.

Δεν μου απάντησε κάποιος που το έχει αγοράσει, sliders για CPU έχει το Pro?

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/9/2018 στις 9:02 ΜΜ, Richter είπε

Το ίδιο και εμένα.

Δεν μου απάντησε κάποιος που το έχει αγοράσει, sliders για CPU έχει το Pro?

Δεν υπαρχουν sliders στο PES.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους, με αφορμη τα 2 παραπανω ποστ ειπα να γραψω και εγω την γνωμη μου,

44 χρ και εχω αφησει το προ απο το 2008 οταν και πηγα στο φιφα, καθε χρονο παντα δοκιμαζω το προ και το ιδιο εκανα και

φετος που ακουσα αρκετα καλα λογια, το νοικιασα και ασχοληθηκα το σ/κ,

το τελικο συμπερασμα μου τελικα ειναι οτι για μενα που παιζω μονο offline to fifa εχει ενα τεραστιο πλεονεκτημα και δεν ειναι ουτε τα licenses ουτε το gameplay ουτε κατι αλλο,

ειναι πολυ απλα τα sliders, οσο ωραιο και να εχει γινει το προ παντα στα προσωπικα γουστα του καθενος κατι θα τον ενοχλει (λιγο πιο αργο/γρηγορο, σουτ μπαινουν/δεν μπαινουν, πασες αργες γρηγορες, τερματοφυλακας καλος/κακος, μαρκαρισματα πιεστικα/χαλαρα κτλ) και ακριβως εκει ερχεται το φιφα με τα sliders που δινει το δικαιωμα παραμετροποιησης ωστε ο καθενας μας να φτιαξει ακριβως τον τροπο παιχνιδιου που θελει,

εαν καποια στιγμη αποφασισει το προ να δωσει και αυτο sliders τοτε εκεινη την στιγμη πραγματικα θα υπαρξει πολυ μεγαλη μεταστροφη του κοσμου και εκεινη την στιγμη θα κοντραρει στα ισια το φιφα,

χμους/γιωργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, george4791 είπε

to fifa εχει ενα τεραστιο πλεονεκτημα και δεν ειναι ουτε τα licenses ουτε το gameplay ουτε κατι αλλο,

ειναι πολυ απλα τα sliders εκει ερχεται το φιφα με τα sliders που δινει το δικαιωμα παραμετροποιησης ωστε ο καθενας μας να φτιαξει ακριβως τον τροπο παιχνιδιου που θελει

Της ίδιας άποψης είμαι και εγώ..

Με λυπεί το γεγονός ότι το Pro δεν έχει sliders. Παρ' όλο που σαν ποδοσφαιράκι φέτος έχει κάνει μεγάλα άλματα..

Απλά εγώ όταν παίζω κάποιον αγώνα δεν θέλω ούτε να κερδίζω εύκολα άλλα ούτε και να χάνω εύκολα και αυτό μπορώ να το πετύχω μόνο με την παραμετροποίηση των sliders όπως λέει και ο φίλος παραπάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εγω θα ηθελα να υπαρχει ενα πιο ρεαλιστικο επιπεδο δυσκολιας(κ προ κ φιφα)  Στα πλαισια που λεει ο φιλος απο πανω.. Ουτε να κερδιζεις 10-0 αλλα ουτε κ να παιζεις με παικτες που ειναι - 10  στο overall αλλα κ παλι κοβουν κ περνανε τους παντες!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να προτιμάει μέχρι και ο polakis που σκότωνε για το Φιφα το Προ φέτος, τότε η πολύ καλή δουλειά έκανε η Κοναμι από το πουθενά, ή τα σκάτωσε εντελώς η ΕΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα το αγόρασα σήμερα .Το pes 2019 στο online γιατι στη Βραζιλία λείπει ο neymar και ο κουτίνιο αλλά και άλλοι παίχτες? Η βραζιλία είναι σαν  άλλη ομάδα.Μπορείτε να με βοηθήσετε?Πρέπει να κατεβάσω κάτι απο το menu του pes 2019?Ενημερώσεις το ps4 μου έκανε μόνο του.Απο εκει και μετά παίζω online και η βραζιλία μου έκανε εντύπωση-απογοήτευσε.

IMG_20180919_172724.jpg

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...