Προς το περιεχόμενο

Αγορά κλειδιού windows 10...


Alkis06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, patclo said:

Αν με σπασμένο κλειδί εννοείς να τρέξεις κάτι στο πισι υπάρχει διαφορά. Στην μια περίπτωση το λειτουργικό σου είναι καθαρό και αξιόπιστο στην άλλη μπορεί να είναι ζόμπι με διάφορα καλούδια να τρέχουν στο παρασκήνιο. 

Υπαρχει περιπτωση με τετοια κλειδια, ξαφνικα καποια ημερα να σου βγαλει μηνυμα οτι εχουν ληξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/1/2020 στις 1:05 ΜΜ, villasg είπε

Στο κατάστημα Keysworlds.com  μπορείς να βάλεις το κουπόνι KWNY35 για να αγοράσεις μία άδεια Windows 10 Pro με 8.88€, ή δύο άδειες με 14.94€

Εγινε για συναδελφο σημερα η αγορα , σταλθηκε σε 5 λεπτα και λειτουργησε με την μια ( 1 κλειδι για win 10 pro)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
11 λεπτά πριν, passenger57 είπε

παιδιά για update απο win7 που κατεβάζω και που αγοράζω κλειδάκι;

ΔΕΝ απαιτειται , κανε δωρεαν το Update

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/2/2020 στις 12:38 ΠΜ, FilsGerou είπε

Αγόρασα κλειδί W10 pro από το Goodoffer24 το οποίο δεν λειτουργεί και δεν απαντάνε στα mail μου...

Δοκίμασα και στο live chat που έχουν, αλλά και εκεί μόλις τους ανέφερα το πρόβλημα σιωπή...

Το ίδιο θέμα έχω με 2 κλειδιά που έχω αγοράσει από αυτούς. Καμμία απάντηση σε chat, emails, κτλ. και τους έχω στείλει και screenshots όπως έλεγαν στις οδηγίες. Έχω ανοίξει case στο PayPal και περιμένω. Το κακό είναι ότι στο PayPal έχουν διαφορετικό email, που δεν έχει σχέση με το κατάστημα και φοβάμαι μήπως απορριφθεί το case από το PayPal. Μέχρι σήμερα είναι η διορία να απαντήσουν αλλά μέχρι στιγμής τίποτα. Θα κάνω escalate από αύριο που μπορώ και μακάρι να πάρω πίσω τα χρήματά μου...

Τα πουλάν, που τα πουλάν παράνομα, τουλάχιστον ας έχουν σωστή εξυπηρέτηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό με το ebay είναι ότι εκεί χρειάζονται τις θετικές κριτικές οπότε δεν τους παίρνει να μην απαντάνε. Έτσι όταν δε δουλεύει ένα κλειδί απλά σου στέλνουν άλλο. Άσε που η τιμές έπεσαν στο ένα ευρώ. OMG!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, micos000 said:

Το καλό με το ebay είναι ότι εκεί χρειάζονται τις θετικές κριτικές οπότε δεν τους παίρνει να μην απαντάνε. Έτσι όταν δε δουλεύει ένα κλειδί απλά σου στέλνουν άλλο. Άσε που η τιμές έπεσαν στο ένα ευρώ. OMG!!!

Εχεις κανενα link για αυτα τα keys του ενος ευρω?
Διοτι με μια πρωτη ματια το μονο που βρηκα στο ebay ειναι fake advertisement για clicks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πρωτα 10 listings ηταν bids ή ειχαν βαλει 1$ το "guide" και 7$+ τα keys. Επισης σε μερικα listings η σελιδα του seller ειχε διαγραφει σε δευερολεπτα.
Κατεληξα πολυ κατω για να βρω actual keys του ενος δολλαριου/ευρω.
Thanks anyways. 👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικα εχω παρει εδω και χρονια το serial μου απο πιο “σοβαρο” κλειδαδικο, απλα ηθελα να δωσω σε φιλο που δεν εχει.

Να σημειωσω πως λιγο μετα την αγορα απο αυτα του ενος ευρω, το ebay με ενημερωσε για την διαγραφη του listing. -Το key δουλευει μεν-

Δεν νομιζω να το ξανα προτιμησω για win 10 key.

Επεξ/σία από sistah
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...