Προς το περιεχόμενο

Greek Dragon Battlers [Dragon Ball Dokkan Battle]


geogoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην ομαδα!

Εφτιαξα την σελιδα αυτη με σκοπο να συζηταμε νεα, banners, στρατηγικες και οτιδηποτε αλλο μας απασχολει σχετικα με το ισως πιο δημοφιλες Gacha game αυτη την στιγμη σε Play Store και App Store το Dragon Ball Dokkan Battle.

θα ηθελα προσωπικα να ρωτησω στρατηγικες που χρησιμοποιητε σε super battle road καθως ακομα δεν εχω καταφερει να ολοκληρωσω καποιο απο ολες τις δοκιμασιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εχει ξεκινησει το legends αλλα για να φτασει στο επιπεδο κ το βαθος του DDB εχει ακομα πολυ δρομο. Κ την καλη aρχη την χρωσταει στο hype του Dokkan κατ εμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτη την στιγμη ειμαι 373 rank . Κυριως ειμαι F2P αλλα εχω χαλασει στα 3 σχεδον χρονια που παιζω γυρω στα 200 ευρω για να υποστηριξω την προσπαθεια των DEVS γιατι μου εχει προσφερει πολλες ωρες διασκεδασης

ποσταρω τα δυο καλυτερα pull απο το τελευταιο banner μιας κ δεν αντεξα και τα εδωσα ολα (500 dragon stones) οσα κρατουσα τοσο καιρο...ειχα σκοπο να τα κρατησω για το επετειακο banner τον ιουλιο αλλα δεν αντεξα...ειμαι ικανοποιημενος γιατι πετυχα καλες μοναδες αλλα μου ελειψε ξανα ο UI Goku ωστε να πω οτι ειμαι 100% ικανοποιημενος απο την "επενδυση"...

 

 

Επεξ/σία από geogoku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...