Προς το περιεχόμενο

Xiaomi air 13.3 595€


th3rul3r

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως το έχει γράψει, φυσιολογικό ήταν να μπερδευτείς. Δεν εννοεί touch screen, εννοεί το touchpad, το οποίο είναι όντως εξαιρετικό. Touch screen δεν έχει.

Όμως, το δίλημμα σου είναι λίγο περίεργο. Για άλλη χρήση προορίζεται το Air, για άλλη το Pro. Να επιλέξεις βάσει των αναγκών σου.

Επεξ/σία από imvrios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, imvrios είπε

Όπως το έχει γράψει, φυσιολογικό ήταν να μπερδευτείς. Δεν εννοεί touch screen, εννοεί το touchpad, το οποίο είναι όντως εξαιρετικό. Touch screen δεν έχει.

Όμως, το δίλημμα σου είναι λίγο περίεργο. Για άλλη χρήση προορίζεται το Air, για άλλη το Pro. Να επιλέξεις βάσει των αναγκών σου.

Το Air υπερκαλύπτει τις ανάγκες μου. Το Pro το έχω στα υπόψιν γιατί πάντα είχα 15άρια μηχανήματα HD και δεν ξέρω πώς θα μου "κάτσουν" στο μάτι οι 13.3 ίντσες FHD. Μεγάλη η διαφορά τιμής βέβαια, αλλά αν τελικά πάω προς Pro θα περιμένω μια προσφορά-ευκαιρία αντίστοιχη με τη συγκεκριμένη του Air ...  Οπότε περιμένω να τσεκάρω μια αντίστοιχη οθόνη από κοντά μέχρι να αποφασίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

α σορυ, σε μπερδεψα. touchpad εννοουσα, παντα χρησιμοποιουσα ποντικια εντωμεταξυ και 1η φορα μετα απο πολλα λαπτοπ ειναι το touchpad πιο γρηγορο απο το κλασικο ποντικι, ειδικα αν μαθεις να το δουλευεις με 2 και 3 δακτυλα τα κανεις ολα αερα. Δεν θα το θεοποιησουμε το λαπτοπ, απλα ειναι τοπ για τα λεφτα του. Αναλογα τις αναγκες του καθενος. Παντα θα βγαινουν μετα απο λιγο καλυτερα,οπως και το επομενο της xiaomi οταν βγει...

Επεξ/σία από JeZus
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...