Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Μπαταρια


chrisnik89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έχω ένα θέμα με το τηλ μ και θέλω εάν μπορείτε να με βοηθήσετε  από εδώ...
Εχω αλλάξω μπαταρία στο s7 έχω βάλει καινούρια και έχω θέμα μόλις το ζορισω κλείνει... εάν μιλάω στο τηλέφωνο στο 20 τις εκατό θα μ κλείσει εάν κάνω πλοήγηση η μπω σε ενα παιχνίδι θα μ κλείσει και στα 50 τις εκατο έχω κάνει επαναφορά δεν εχω καμία εφαρμογή μέσα παραπανίσια...
δεν ξέρω τι να κάνω...

Επισεις η συσκευή μ ζεσταίνεται πολύ ευκολαμολις οριστεί λίγο κάτι το οποίο δεν γινόταν  πριν κανένα μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chrisnik89 είπε

Καλησπέρα έχω ένα θέμα με το τηλ μ και θέλω εάν μπορείτε να με βοηθήσετε  από εδώ...
Εχω αλλάξω μπαταρία στο s7 έχω βάλει καινούρια και έχω θέμα μόλις το ζορισω κλείνει... εάν μιλάω στο τηλέφωνο στο 20 τις εκατό θα μ κλείσει εάν κάνω πλοήγηση η μπω σε ενα παιχνίδι θα μ κλείσει και στα 50 τις εκατο έχω κάνει επαναφορά δεν εχω καμία εφαρμογή μέσα παραπανίσια...
δεν ξέρω τι να κάνω...

Επισεις η συσκευή μ ζεσταίνεται πολύ ευκολαμολις οριστεί λίγο κάτι το οποίο δεν γινόταν  πριν κανένα μηνα

Απο Σκρουτζ η απο εξωτερικό πήρες την μπαταρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτη βασικη ερώτηση την άλλαξες μονος σου? Αν ναι πως ξεκόλλησες την παλιά? επίσης χρησιμοποιησες γνήσια ανταλλακτικά? φλατζες πλάτης samsung ή τις ιδιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...