Προς το περιεχόμενο

backup εισεχομένων email στο outlook


iolakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημέρα στην παρέα! ψάχνω να βρω τρόπο να παίρνω backup των εισερχομένων email από λογαριασμό imap/smtp στο outlook. την δυνατότητα αυτή με κάποιο τρόπο μου την παρέχει το acrobat reader, αλλά δυστυχώς το τελικό pdf βγαίνει στα greeklish. Γενικά υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να κρατάω backup των εισερχομένων, χωρίς να χρειάζεται να μου πιάνουν χώρο τα μηνύματα στον imap λογαριασμό;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, iolakos είπε

καλημέρα στην παρέα! ψάχνω να βρω τρόπο να παίρνω backup των εισερχομένων email από λογαριασμό imap/smtp στο outlook. την δυνατότητα αυτή με κάποιο τρόπο μου την παρέχει το acrobat reader, αλλά δυστυχώς το τελικό pdf βγαίνει στα greeklish. Γενικά υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να κρατάω backup των εισερχομένων, χωρίς να χρειάζεται να μου πιάνουν χώρο τα μηνύματα στον imap λογαριασμό;

Κάπου έχω μπερδευτεί απ όσα διάβασα....Κυρίως σχετικά με το Acrobat Reader. Παρ ολ αυτά έχεις σκεφτεί αν σε βολεύει να δημιουργήσεις έναν άλλο λογαριασμό πχ google mail και να τα κάνεις εκεί fw?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, kormos είπε

Κάπου έχω μπερδευτεί απ όσα διάβασα....Κυρίως σχετικά με το Acrobat Reader. Παρ ολ αυτά έχεις σκεφτεί αν σε βολεύει να δημιουργήσεις έναν άλλο λογαριασμό πχ google mail και να τα κάνεις εκεί fw?

Θέλω να έχω backup  και το εισερχόμενο μήνυμα και την απάντηση. το έχω κάνει αυτό που λες, αλλά εχω αντίγραφο μόνο των εισερχομένων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...