Προς το περιεχόμενο

"έπεσε" ο σερβερ του Yahoo?


lek88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας! Όλη μέρα σήμερα μου πετάει μήνυμα ότι αποσυνδεθηκε ο λογαριασμός μου στο Yahoo mail και μου ζητάει log in. Κάνω και μετά από λίγα δευτερόλεπτα πετάει πάλι μήνυμα αποσύνδεσης. Το κάνει και σε άλλον? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πριν καιρό μου είχαν στείλει email από την ΕΥΠ λέγοντας μου να αλλάξω άμεσα τους κωδικούς εισόδου. Το email μάλιστα γράφει ότι είναι εμπιστευτικό και πως απαγορεύεται η δημοσιοποίηση του. Ωστόσο δεν είχα κανένα πρόβλημα εισόδου σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/5/2018 στις 11:33 ΜΜ, Hapatingo είπε

Εμένα πριν καιρό μου είχαν στείλει email από την ΕΥΠ λέγοντας μου να αλλάξω άμεσα τους κωδικούς εισόδου. Το email μάλιστα γράφει ότι είναι εμπιστευτικό και πως απαγορεύεται η δημοσιοποίηση του. Ωστόσο δεν είχα κανένα πρόβλημα εισόδου σήμερα.

Σοβαρα τωρα πιστευεις οτι η ΕΥΠ σου εστειλε εσενα email για τους κωδικους σου στο Yahoo???????? Σοβαρα τωρα? Προφανως δεν εχει και σχεση "οτι δεν ειχες κανενα προβλημα εισοδου" . 

Πραγματικα τωρα πιστευεις οτι η ΕΥΠ σου εστειλε πρoσωπικα email ??? Σορρυ που ξανα κανω αυτην την ερωτηση αλλα το μικρο μου μιαλουδακι δεν μπορει να το χωνεψει.

 

PS. Ποιος στο καλο κανει ακομα χρηση Yahoo mail ?! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ο Σφακιανακης :P Αλλα εμπιστευτικό δεν ειναι αφου μοιραζετε τους κωδικους του με οποιον του το λεει Μας χακεψανε το γιδι παλι :P

Επεξ/σία από Damachi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, 3llinas said:

Σοβαρα τωρα πιστευεις οτι η ΕΥΠ σου εστειλε εσενα email για τους κωδικους σου στο Yahoo???????? Σοβαρα τωρα? Προφανως δεν εχει και σχεση "οτι δεν ειχες κανενα προβλημα εισοδου" . 

Πραγματικα τωρα πιστευεις οτι η ΕΥΠ σου εστειλε πρoσωπικα email ??? Σορρυ που ξανα κανω αυτην την ερωτηση αλλα το μικρο μου μιαλουδακι δεν μπορει να το χωνεψει.

PS. Ποιος στο καλο κανει ακομα χρηση Yahoo mail ?! 

Καλά δεν είμαι καινούργιος για να μην ξέρω τι γίνετε. Όσο περίεργο και αν ακούγεται ήταν από την ευπ. Συγκεκριμένα από το [email protected]

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδία εγώ ακόμα δεν μπορώ να συνδεθώ , ούτε απο το τηλ ούτε από το πισι.. επίσης εμένα μ βγάζει μήνυμα ότι δεν αναγνωρίζουμε το mail , και όταν πάω να βάλω το mail ανάκτησης πάλι μου λέει οτι δεν αναγνωρίζουμε το mail. ξέρει κάποιος κάτι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, κκρκ είπε

παιδία εγώ ακόμα δεν μπορώ να συνδεθώ , ούτε απο το τηλ ούτε από το πισι.. επίσης εμένα μ βγάζει μήνυμα ότι δεν αναγνωρίζουμε το mail , και όταν πάω να βάλω το mail ανάκτησης πάλι μου λέει οτι δεν αναγνωρίζουμε το mail. ξέρει κάποιος κάτι;;

Κοίτα να καθαρίσεις όλο το ιστορικό από τις συσκευές σου...

Με ποιον browser δοκιμάζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kormos είπε

Κοίτα να καθαρίσεις όλο το ιστορικό από τις συσκευές σου...

Με ποιον browser δοκιμάζεις;

στο laptop δοκιμάζω με Mozilla, chrom kai explorer , στο κινητό δοκιμάζω με την εφαρμογή της yahoo και με μοζιλα και με του android.. και δεν μπαίνει από κανέναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, κκρκ είπε

στο laptop δοκιμάζω με Mozilla, chrom kai explorer , στο κινητό δοκιμάζω με την εφαρμογή της yahoo και με μοζιλα και με του android.. και δεν μπαίνει από κανέναν

μισο να ξανακοιτάξω και εγώ πάλι...

Από Firefox μόλις έκανα login κανονικά...

https://mail.yahoo.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...