Προς το περιεχόμενο

Κάτοχοι oled και γενικότερες απορίες...


Tigio13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Tenten7 είπε

Τελος καλο ολα καλα!! Καλοθεατη 

Ευχαριστώ πολύ φίλε Μου!

Τώρα περιμένω μόνο παραλαβή και λιώσιμο στις ρυθμίσεις μετά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 756
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 λεπτά πριν, Maroutas είπε

Καλημέρα παιδιά!

Μόλις με ενημέρωσαν ότι θα παραλάβω τελικά την ΒΧ

Ίσως και αύριο!

Πραγματικά εξαιρετική αντιμετώπιση και service!

Καλησπέρα φίλε μου  με υγεία να χαρείς την καινούργια.  Εγώ έχω τη B7 στην προηγούμενη καραντίνα μου άλλαξαν οθόνη μέσα σε λίγες μέρες είδα γραμμές όταν την είχα σε ζουμ  πήρα τηλ την LG κ μου είπαν αν δεις ότι συνεχίζει μας ξαναπαίρνεις..  Τώρα εκτός από τις γραμμές που βγαίνουν μερικές φορές στο ζουμ μου εμφάνισε μόνιμη λεπτή γραμμή στα δεξιά της οθόνης, πήγα από τον τεχνικό που μου την είχε φτιάξει πρώτη φορά (συνεργάζεται με την LG) κ μου είπε εξαρτάται το απόθεμα κ δεν ξέρει αν θα στείλουν οθόνη ή θα δώσουν καινούργια αν κ την πρώτη φορά μου είπε λογικά θα σ δώσουν καινούργια αν σ ξαναβγάλει τα επόμενα 2 χρόνια...   Τώρα τι κάνω παίρνω κ κάνω παράπονα να ζητήσω πιο καινούργιο μοντέλο η καινούργια την ίδια; πρέπει να πας κοντά να δεις το θέμα Αλλα εννοείται  θελω να έχω καινούργια η νέο μοντέλο με τόσα λεφτά που δώσαμε.  Τι προτείνεις να κάνω;  ζήτησες να σου δώσουν κ μεγαλύτερη ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδες δε ξερω αν ειναι το σωστο μερος για αυτη την απορια. Εχω μια oled55 e9 και ψαχνω να βρω πως κλεινει η οθονη ενω πχ παιζει ραδιόφωνο. Μια λυση ειναι να εχω τη γλώσσα στα αγγλικά και να χρησιμοποιήσω τη φωνητική λειτουργία η οποια δε λειτουργεί στα ελληνικά. Η αλλη ειναι να παω στις ρυθμίσεις eco. Αναρωτιέμαι αν υπαρχει πιο συντομος τροπος! Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2 ώρες πριν, PhantomDuck7 είπε

Καλημερα παιδες δε ξερω αν ειναι το σωστο μερος για αυτη την απορια. Εχω μια oled55 e9 και ψαχνω να βρω πως κλεινει η οθονη ενω πχ παιζει ραδιόφωνο. Μια λυση ειναι να εχω τη γλώσσα στα αγγλικά και να χρησιμοποιήσω τη φωνητική λειτουργία η οποια δε λειτουργεί στα ελληνικά. Η αλλη ειναι να παω στις ρυθμίσεις eco. Αναρωτιέμαι αν υπαρχει πιο συντομος τροπος! Ευχαριστω πολυ!

Πας ολες οι ρυθμισεις - εξοικονομιση ενεργειας-απενεργοποιημενη οθονη😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να παρω την cx.. το προβλημα μου ειναι οτι η τηλεοραση θα παιζει απο το πρωι εως το βραδυ καθε μερα.. ps5,netflix, cosmote tv. Ειναι λαθος επιλογή; απο θεμα burn in ενοω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Tenten7 είπε

Ναι δεν είναι αυτή η ενδεδειγμένη χρήση της τιβι. Αν την πάρεις κάνε το από μεγάλη αλυσίδα με 5 ετή εγγύηση.

Απο τι ξερω δεν σου καλυπτει burn in.η εχει αλλαξει κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μία απορία,για τα παιχνίδια πρέπει να αλλάξουμε το όνομα του hdmi σε pc για το croma 4.4.4?

Δεν έχω καταλάβει καθόλου

Ούτε κάν ξέρω τι είναι συγγνώμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες αγόρασα την LG cx3LNA 65'' (OXI 6LNA) από το eshop το οποίο έκανε την εισαγωγή ,ανεξάρτητα της lg Hellas. Η διετής εγγύηση ισχύει κανονικά, ξερει όμως κάποιος αν μπορώ να κάνω επέκταση μιας και δεν είναι εισαγωγή της επίσημης αντιπροσωπίας; ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...