Προς το περιεχόμενο

Αγορά μπαταρίας iPhone


taslikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

θα ήθελα κάποιος να προτείνει κάποιο κατάστημα αγοράς μπαταρίας για iPhone δοκιμασμένο.

Να πουλάει καλής ποιότητας παρακαλώ. 

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, taslikos είπε

Καλησπέρα!

θα ήθελα κάποιος να προτείνει κάποιο κατάστημα αγοράς μπαταρίας για iPhone δοκιμασμένο.

Να πουλάει καλής ποιότητας παρακαλώ. 

Ευχαριστω!

Όσα καταστήματα υπάρχουν οι μπαταρίες που "πουλανε" είναι συνήθως ΟΕΜ.

Καλό θα ήταν να αναφέρεις για ποιο απ όλα τα iPhone ενδιαφέρεσαι...

42 λεπτά πριν, flyer είπε

Εδώ.

Εγγυημένο προιόν και εγγυημένη εγκατάσταση...

Από πότε πουλάνε ανταλλακτικά;

Επεξ/σία από kormos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόσεξα και εγώ ότι είναι OEM, όμως υπάρχει κάποιο που να φτάνει την αυθεντική σε ποιότητα? Με ενδιαφέρει για 6 και 7 γιατί θα αλλάξω μπαταρία για δυο φιλαράκια. Έχω αλλάξει πάλι σε ένα 5 παλαιότερα και είχα πάρει από ematrix, έχει καλές μπαταρίες αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, taslikos είπε

Το πρόσεξα και εγώ ότι είναι OEM, όμως υπάρχει κάποιο που να φτάνει την αυθεντική σε ποιότητα? Με ενδιαφέρει για 6 και 7 γιατί θα αλλάξω μπαταρία για δυο φιλαράκια. Έχω αλλάξει πάλι σε ένα 5 παλαιότερα και είχα πάρει από ematrix, έχει καλές μπαταρίες αυτό?

Αν σε είχα καλύψει το κατάστημα* που αναφέρεις ξαναψωνισε από εκεί ☺️

Έχω την εντύπωση πως για το 7 ισως χρειαστείς και έξτρα εργαλείο για να λύσεις τις βίδες...

 

* είναι ότι πέσει σε παρτίδα λογικά. Πάνω κάτω όμως ίδιες ποιότητες έχουν οι περισσότεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα διαβάσει ότι υπάρχει έλλειψη σε μπαταρίες και επιπλέον δεν είμαστε από Αθήνα αλλά εφόσον η τιμή είναι καλή θα προτείνω να αλλαχτούν σε εξουσιοδοτημένο σέρβις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γνωστή νου που άλλαξε την μπαταρία τους μίλησε στο τηλέφωνο της είπαν θα την εχω σε μια εβδομάδα. Κράτησε το κινητό και όταν ήρθε της ξανά τηλεφώνησαν και το πήγε. Απ´οσο ξέρω για εκτός Αθήνας έχουν δωρεάν αποστολή από και προς το service τους με κούριερ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε τηλ την isystem Να κλεισεις ραντεβου. εμενα μεσα σε μια βδομαδα μου βρηκαν μπαταρια και πληρωσαν και τα μεταφορικα και απλα εμεινα μιαμιση μερα χωρις κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...