Προς το περιεχόμενο

Κόντι και πρόσθετα


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα του KODI (XBMC ...) κλείδωσε χωρίς αιτιολόγηση. Ανοίγω νέο για την ενημέρωση των χρηστών και ανταλλαγή εμπειριών/απόψεων.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, infin1tyGR είπε

Η συζήτηση για πειρατικά addon είναι μια καλή αιτιολόγηση.

Δεν ήταν αυτός ο λόγος που έκλεισε το προηγούμενο προηγούμενο θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ κρίμα που έκλεισε το άλλο θέμα γιατί θα χαθεί η συσσωρευμένη πληροφορία που είχε μαζευτεί.
Ας μας γίνει μάθημα να πηγαίνουμε αλλού να τσακωνόμαστε και όχι σε θέματα 321 σελίδων.

Να ρωτήσω κάτι, το fusion σας πάει καλά;
Σέταρα χθες εξαρχής το Pi μου και δεν μπορεί να εγκαταστήσει τίποτα από Fusion.

Ενώ μπαίνει στο repo ο file manager, βγάζει μήνυμα λάθους όταν πάει να εγκαταστήσει κάτι.

Το έχω δηλώσει στην διαδρομή
tvaddons.co/fusion

Επεξ/σία από ekkli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/5/2018 στις 12:43 ΜΜ, ekkli είπε

Πολύ κρίμα που έκλεισε το άλλο θέμα γιατί θα χαθεί η συσσωρευμένη πληροφορία που είχε μαζευτεί.
Ας μας γίνει μάθημα να πηγαίνουμε αλλού να τσακωνόμαστε και όχι σε θέματα 321 σελίδων.

Να ρωτήσω κάτι, το fusion σας πάει καλά;
Σέταρα χθες εξαρχής το Pi μου και δεν μπορεί να εγκαταστήσει τίποτα από Fusion.

Ενώ μπαίνει στο repo ο file manager, βγάζει μήνυμα λάθους όταν πάει να εγκαταστήσει κάτι.

Το έχω δηλώσει στην διαδρομή
tvaddons.co/fusion

Η σωστή διαδρομή είναι https://fusion.tvaddons.co/

Δες και τον παρακάτω οδηγό:

https://thevpn.guru/install-new-tvaddons-co-repository-kodi

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει σβηστει τιποτα..πηγαινε ποιο κατω εκει υπαρχει ολοκληρη εγκυκλοπαιδεια...απλα εκλεισε για περαιτερω συζητησεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, αυτή την διαδρομή εννοούσα, την έγραψα λάθος όμως.

Πολύ περίεργο, γιατί 2 διαφορετικά ζιπ δεν μου τα κατεβάζει, ενώ ένα βράδυ, αρχές εβδομάδας, δεν μπορούσα να κάνω μετακινηθώ μέσα στους φακέλους για να βρω τα ζιπ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες κατι συγκεκριμενο απο το fusion του tvaddons? Ή εστω απο το repo του tvaddons? 

Offtopic, πριν συνεχισω να γραφω σε αυτο το θεμα, θα ηθελα μια επισημη εξηγηση απο το ιδιο το φορουμ γιατι το παλιο θεμα εκλεισε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jim_p είπε

Θες κατι συγκεκριμενο απο το fusion του tvaddons? Ή εστω απο το repo του tvaddons? 

Offtopic, πριν συνεχισω να γραφω σε αυτο το θεμα, θα ηθελα μια επισημη εξηγηση απο το ιδιο το φορουμ γιατι το παλιο θεμα εκλεισε. 

Προσπαθώ να εγκαταστήσω το repo του JSergio και προσπάθησα για άλλο ένα, που δεν θυμάμαι τώρα ποιο είναι.

Συμφωνώ και γω, καλό θα ήταν να ξέρουμε γιατί έκλεισε, για να πάψουμε να μιλάμε με μισόλογα.
Αν και ψιλιάζομαι ότι έκλεισε λόγω καυγά και όχι λόγω περιεχόμενου.

Εκτός αν ήταν η αφορμή που χρειαζόταν για να κλείσει ένα νήμα που κινόταν στα όρια της νομινότητας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...