Προς το περιεχόμενο

Κόντι και πρόσθετα


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, μου πέταξε κι εμένα αυτό το μήνυμα στο nf addon στο kodi σε 10άρια χωρίς vpn όταν πάτησα να δω την λίστα μου, ενώ στις άλλες κατηγορίες ήταν εντάξει. Την 2η φορά που το πάτησα ξανά μου άνοιξε την λίστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, micos000 είπε

Λοιπόν, μου πέταξε κι εμένα αυτό το μήνυμα στο nf addon στο kodi σε 10άρια χωρίς vpn όταν πάτησα να δω την λίστα μου, ενώ στις άλλες κατηγορίες ήταν εντάξει. Την 2η φορά που το πάτησα ξανά μου άνοιξε την λίστα.

το  θεμα ειναι οτι οταν εχω το vpn κλειστο δεν μου γραφει αυτο το μυνημα..Addon Signals call timeout

 

οταν το βαζω  το vpn  μου λεει Addon Signals call timeout

Περα απο αυτο διαβασα αυτα  που ειπατε..https://github.com/CastagnaIT/plugin.video.netflix/wiki/FAQ-(Errors)#addon-signals-call-timeout  απλα δεν εχω βγαλει ακρη . το τι πρεπει να κανω..

 

To προβλημα  φτιακτηκε..  απλα κτες ειχα  ανοικτη την σελιδα  του νετφλιχ και παραληλα ειχα και ανοικτο και το κοδι με το νετφλίχ...

σημερα  απλα ανοιξα μονο το κοδι με το νετφλιχ και παιζει μια χαρα  χωρις κανενα προβλημα.

Επεξ/σία από technotrance
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 10/10/2020 στις 2:00 ΜΜ, Doubt είπε

Δηλαδή σε αυτό

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

yts.mx

Μπαίνετε κανονικά;

Εγώ με Voda δεν...

Κατέβασα και το εργαλείο από εδώ, πάλι δεν..

https://1.1.1.1/beta/

Ένα μικρό update.

Πλέον το "spoiler" ανοίγει κανονικά, το μόνο που άλλαξε είναι μια ενημέρωση που μου έβγαλε η εφαρμογή και την εγκατέστησα φυσικά.

All is well.. όπως φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια εχω ενα προβλημα σχετικα με το add  on   subtitles .gr./.

οταν ειμαι στο κοδι και παω να δω μια ταινια κτλ   και παω να κατεβασω   εναν  υποτιτλο απο το  subtitles .gr  μου εμφανιζει ενα  μηνυμα failed to dowload subtitles//

<Μηπως στο    subtitles .gr. απαιτειτε  εγγραφη  για να  μπορεις να  κατεβασεις στο κοδι εναν  υποτιτλο?

Οποτε γιατι μου εμφανιζει αυτο  μυνημα?    failed to dowload subtitles// απο το add  on  subtitles .gr ??

 

Πηγα να κανω  εγγραφη στο  http://www.xsubs.tv/xforum/account/signin/  εδω και  μερες    αλλα  ακομα να μου στειλουν επιβαιβαιωση στο εμαιλ εδω και ενα  ,μηνα   για να γινει active  ο λογαριασμος μου λες και δεν  υπαρχουν admin εκει περα//

 

αλλα περα απο αυτο στο kodi οταν πας στο add one  του  subtitles .gr   ζηταει   user name  και κωδικο./.

 

 όταν πατάω πάνω για να κατεβάσω έναν υπότιτλο, μου βγάζει το εξής σφάλμα: "Αποτυχία λήψης από Subtitles.gr, Ελέγξτε το αρχείο καταγραφής για περισσότερες πληροφορίες". Έχει κανένας παρόμοιο πρόβλημα και υπάρχει κάποια λύση; 

Επίσης να πω ότι το Opensubtitles.org δουλεύει κανονικά οπότε το πρόβλημα είναι μόνο στο Subtitles.gr

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

 
Επεξ/σία από technotrance
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, jim_p είπε

Υπαρχουν παραπανω απαντησεις σε αυτο που ΞΑΝΑρωτησες 10 μερες πριν.

γιατι μου εμφανιζει αυτο  μυνημα?    failed to dowload subtitles// απο το add  on  subtitles .gr ??

πριν 10  ημερες  δεν ρωτησα αυτο/

όταν πατάω πάνω για να κατεβάσω έναν υπότιτλο, μου βγάζει το εξής σφάλμα: "Αποτυχία λήψης από Subtitles.gr, Ελέγξτε το αρχείο καταγραφής για περισσότερες πληροφορίες". Έχει κανένας παρόμοιο πρόβλημα και υπάρχει κάποια λύση; 

 

Οπως  σου  ειπα  εκανα  εγγραφη  

 στο http://www.xsubs.tv/xforum/account/signin/  εδω και  μερες    αλλα  ακομα να μου στειλουν επιβαιβαιωση στο εμαιλ εδω και ενα  ,μηνα   για να γινει active  ο λογαριασμος μου λες και δεν  υπαρχουν admin εκει περα//

αλλα περα απο αυτο στο kodi οταν πας στο add one  του  subtitles .gr   ζηταει   user name  και κωδικο./.

 όταν πατάω πάνω για να κατεβάσω έναν υπότιτλο, μου βγάζει το εξής σφάλμα: "Αποτυχία λήψης από Subtitles.gr, Ελέγξτε το αρχείο καταγραφής για περισσότερες πληροφορίες". Έχει κανένας παρόμοιο πρόβλημα και υπάρχει κάποια λύση; 

 

στα  ειπα ολα  φιλε μου

 

Επεξ/σία από technotrance
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, technotrance είπε

στο http://www.xsubs.tv/xforum/account/signin/  εδω και  μερες    αλλα  ακομα να μου στειλουν επιβαιβαιωση στο εμαιλ εδω και ενα  ,μηνα   για να γινει active  ο λογαριασμος μου

Δες στα "ανεπιθύμητα". Εγώ πάντως δεν έχω κάνει εγγραφή εκεί ποτέ.

25 λεπτά πριν, technotrance είπε

όταν πατάω πάνω για να κατεβάσω έναν υπότιτλο, μου βγάζει το εξής σφάλμα: "Αποτυχία λήψης από Subtitles.gr, Ελέγξτε το αρχείο καταγραφής για περισσότερες πληροφορίες". Έχει κανένας παρόμοιο πρόβλημα και υπάρχει κάποια λύση; 

Κι εμένα μου το βγάζει που και που, απλά δοκιμάζω άλλο υπότιτλο ή άλλη υπηρεσία μέχρι να βρω αυτό που θέλω.

30 λεπτά πριν, technotrance είπε

αλλα περα απο αυτο στο kodi οταν πας στο add one  του  subtitles .gr   ζηταει   user name  και κωδικο./.

Εμένα δεν θυμάμαι να ζητάει κάτι τέτοιο. Μήπως εννοείς το Open?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, technotrance είπε

κοιτα αν πας στα setings στο  subtitles.. γραφει  για user name kαι passworld

Γράφει μόνο για το xsubs.

Με την ευκαιρία που κοίταξα, είδα πως έχω 2 εκδόσεις του Open.

Να υποθέσω πρέπει να καταργήσω την παλιότερη από τις 2;

 

τίτλο.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το έχεις σκίσει το θέμα με το να επαναλαμβάνεις συνέχεια τα ίδια. Άνοιξε νέο θέμα και όποιος μπορεί ας απαντήσει εκεί γιατί εδώ έχεις μονοπωλήσει τις τελευταίες σελίδες. Σου είπαμε βάλε άλλο πρόσθετο αν δε δουλεύει αυτό ή ξαναστήσε το kodi από την αρχή. Και μην επαναλάβεις για το login. Δεν μπορούσε να κάνουμε κάτι άλλο εδώ αν δε στέλνει το xsuns email επιβεβαίωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...