Προς το περιεχόμενο

περι καλωδιων iphone


sotiris123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα, ξερει κανεις αν μπορει να προκληθει καποιο προβλημα στη συσκευη απο φτηνα καλωδια lightning? στον οπτικο ελεγχο που κανω φαινονται να ειναι mfi και σε ενα δευτερο Iphone Που χρησιμοποιω μια χαρα φορτιζουν και παρολο τα Update δεν εχουν κλειδωσει απλα μου φαινεται οτι φορτιζουν πιο γρηγορα. ο φορτιστης ειναι ο αυθεντικος και δεν θελω να κανω καποια ζημια στη μπαταρια του νεου ιφονε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δε μπορεί να σου εγγυηθεί την ευημερία του iphone σου όταν χρησιμοποιείς μη πιστοποιημένα καλώδια.

Πάντως είναι λίγο οξύμωρο να χρησιμοποιείς φτηνά καλώδια σε ένα πανάκριβο τηλέφωνο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αυθεντικο της αππλε μουτ κρατησε 1 μηνα το ιδιο και ενα ανκερ που ειχα πληρωσει και απλα βρηκα αυτα τα φτηνα που ειναι σε στυλ σκοινιου που δεν κοβονται στισ ακρες. δεν ειναι θεμα κοστους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαλα κάνετε και τα χαλάτε τόσο γρήγορα; Εμένα εδώ και ενάμιση χρόνο σαν καινούργια είναι.

Στο θέμα μας, όχι δεν θα πάθεις (λογικά) κάτι, αλλά ίσως αφήνουν να περάσουν λιγότερα Αμπερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο ειχα το παλιο βυσμα δεν μου ειχε παθει κανενα μα κανενα τιποτα. 3 καλωδια σε 5 ετη και δε χαλασε κανενα. με το lightning χαλανε αμεσως. και ειδικα την ανκερ (που το πηρα και για καλυτερο χαλασε στο βυσμα εσωτερικα τα καλωδια)... σε ευχαριστω για την απαντηση τα δοκιμαζω και βλεπω. στο ιφονε 6 με καινουρια μπαταρια 3 μηνες τωρα δεν εχει πεσει ουτε 1% μεσω της εφαρμογης στο 11.3 και τα χρησιμοποιω καθημερινα αυτα τα καλωδια. αλλα οπως και να το κανουμε το καινουριο το φοβαμαι λιγο παραπανω. αντιθετως εχω την εντυπωση οτι φορτιζει πιο γρηγορα (αρα περνανε περισσοτερα αμπερ) αλλα ο φορτιστης ειναι ο κλασσικος της αππλε με του αιφον με το 1αμπερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...