Προς το περιεχόμενο

Αγορα ταμπλετ ή λαπτοπ


masterone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια θελω να αγορασω ενα λαπτοπ ή ταμπλετ για ταινιες και ιντερνετ κυριως με windows ομως μεχρι 200 ευρώ. Απο θεμα ταχυτητας σε αυτα τα χρήματα τι θα ειναι καλυτερο ταμπλετ ή λαπτοπ? Αν μπορειτε να μ προτεινετε κατι και απο κινα δεν εχω θεμα. Συγνωμη αν το εγραψα σε λαθος μερος απλα ή εδω θα το εγραφα ή στους φορητούς υπολογιστές 

Υ.γ αν μ προτεινεται ταμπλετ να ειναι 10 ιντσες καθως θα το χρησιμοποιω και εκτος σπιτιου και οταν ειμαι στο σπιτι θελω να μπορω να κανω mirorcast στην τηλεοραση μ οπως κανω με το λαπτοπ π εχω τωρα μς windows 10

Επεξ/σία από masterone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν παιρνω και τα  2 γτ προς το παρον εχω ενα xbox one για λιγα games π παιζω και αργοτερα θα φτιαξω σταθερο για gaming οποτε θελω κάτι φθηνό να σερφαρω και να βλεπω ταινιες γτ το παλιο μ λαπτοπ ειναι στα τελευταια τ απο θεμα hardware( απο κολληματα δεν εχει θεμα)

https://m.gearbest.com/tablet-pcs/pp_615659.html?wid=1433363 αυτο εδω αξιζει? εχει παρομοια  χαρακτηριστικά με το h10 pro και ειναι λιγο φθηνοτερο με πληκτρολογιο

Επισης ο apollo lake n3350 ειναι καλυτερος απο τον z8350 ή χειροτερος?

Επεξ/σία από masterone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αν πας για το Chuwi10 pro δε βλέπεις κ από Ελλάδα; Βγαίνει στα 215ε (με το πληκτρολόγιο) https://www.skroutz.gr/s/13009059/Chuwi-Hi10-Pro-10-1-64GB.html για πολύ πιο γρήγορη παράδοση κι εγγύηση;; Γτ από ό,τι κατάλαβα δεν το βρίσκεις κ φθηνότερο από Κίνα.

Μέχρι πρότινος έπαιζε κ στη Wind στα 200ε, δεν ξέρω αν το έχουν ακόμη (εκεί έγραφαν 2γβ ραμ, αλλά πρέπει να είναι λάθος κι απλά επιβεβαίωσε το).

 

Ο φίλος από πάνω λέει γτ όχι κ τα 2, στη λογική των μηχανημάτων που έχουν ήδη αναφερθεί που είναι 2-in-1 κι άρα τα χρησιμοποιείς ανάλογα με τη διάθεση ;) 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...