Προς το περιεχόμενο

Εργασιακά


Jimbo93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρεται! Εχω πιασει δουλεια σε ταβερνα για σεζον και εχω καποιες απορίες! Εχουμε συμφωνησει για 10 ωρεςτην ημερα, χωρις ρεπο! Θα πρεπει να υπογραψω καποια σύμβαση; Επίσης πως μπορω να τσεκαρω αν θα μ κολλανε κανονικα ενσημα, διοτι στην αρχη με ρωτησα αν θελω να με ασφαλισει για 4ωρο αλλα εγω του ζητησα κανονικα 8ωρο! Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Jimbo93 είπε

Χαιρεται! Εχω πιασει δουλεια σε ταβερνα για σεζον και εχω καποιες απορίες! Εχουμε συμφωνησει για 10 ωρεςτην ημερα, χωρις ρεπο! Θα πρεπει να υπογραψω καποια σύμβαση; Επίσης πως μπορω να τσεκαρω αν θα μ κολλανε κανονικα ενσημα, διοτι στην αρχη με ρωτησα αν θελω να με ασφαλισει για 4ωρο αλλα εγω του ζητησα κανονικα 8ωρο! Ευχαριστω!

8 ωρο ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΖΕΙ; Τι λες ρε αχάριστε; Εσύ θα του ζητήσεις να σε ταΐζει κιόλας!....

1.png.3725013e0464d1dea0c88aca404b66d8.png2.jpg.01950acbedd3809a8465b2b7a2b75af4.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, greengr21 είπε

Και εγώ φίλε το ίδιο έπαθα  πήγα σε μια δουλειά του ζήτησα 1200 μισθο μου είπε ότι θα παρω 500!πως μπορώ να το τσεκάρω; 

Παραπανω επρεπε να του ζητησεις 1200 ειναι λιγο που θα βρει αλλον σαν και σενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, greengr21 είπε

Και εγώ φίλε το ίδιο έπαθα  πήγα σε μια δουλειά του ζήτησα 1200 μισθο μου είπε ότι θα παρω 500!πως μπορώ να το τσεκάρω; 

Αλλο αυτο...εγω δεν ζητησα τιποτα, απλα με ρωτησε αν μπορουμε για εναν μηνα να κολλαμε μισα και τους υπολοιπους κανονικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Jimbo93 είπε

Αλλο αυτο...εγω δεν ζητησα τιποτα, απλα με ρωτησε αν μπορουμε για εναν μηνα να κολλαμε μισα και τους υπολοιπους κανονικα!

Μην κάνεις τέτοιες συμφωνίες, γιατί στο μήνα μπορεί να σε διώξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Μην κάνεις τέτοιες συμφωνίες, γιατί στο μήνα μπορεί να σε διώξει

Θα πρεπει να υπογραψω καποια συμβαση; γιατι ακομα δεν εχω υπογραψει κατι. Μονο σε μια λογιστρια εχουμε παει, μου ζητησε κατι αφμ κατι αμκα και μετα εδωσε 2 χαρτια στο αφεντικο! Εγω δεν πηρα τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Jimbo93 είπε

Θα πρεπει να υπογραψω καποια συμβαση; γιατι ακομα δεν εχω υπογραψει κατι. Μονο σε μια λογιστρια εχουμε παει, μου ζητησε κατι αφμ κατι αμκα και μετα εδωσε 2 χαρτια στο αφεντικο! Εγω δεν πηρα τιποτα!

Θα πάρεις τα ……………….του αφεντικού σου……………

Υ.Γ. Συγνώμη κύριε διαχειριστά! Αλλά αν διαβάζω τέτοια δε μπορώ να μη τρολάρω! Και γω νόμιζα πως τα θύματα ήταν είδος προς εξαφάνιση…   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NikosKallithea είπε

Σε πολλές μικρές επιχειρήσεις δεν υπογράφεις τίποτα.

Πικρη αληθεια .Στο μηνα φαινεται αν πληρωθεις.Συχνα σε διωχνουν με κατι εναντι.Και καλα δοκιμαστικα ,δεν κανεις οτι θελουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να μην ειναι ετσι αλλα ευχαριστω που με προϊδεάζετε για να μην πεσω απ τα συννεφα, διοτι ειμαι πρωταρης!!! Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...