Προς το περιεχόμενο

HEADPHONES - JAYS -50% σε όλα τα ενσύρματα Android ακουστικά [ΤΕΛΟΣ]


nickelodeon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από την επίσημη σελίδα της εταιρίας www.jaysheadphones.com από 21 μέχρι 31 Μαΐου όλα τα ενσύρματα ακουστικά -50% με το κουπόνι ANDROIDSPRING. 

Προσοχή ο κωδικός να δακτυλογραφηθεί στα κεφαλέα αλλιώς δεν λειτουργεί (με copy paste μερικές φορές μετατρέπετε σε μικρά) 

Επεξ/σία από nickelodeon
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χωρις να ξερω τα εν λογο ακουστικα τιμες απο 35 ευρω  μεχρι 180-190 ευρω μου φαινονται υπερβολικες οταν μαλιστα μπορεις να παρεις xiaomi σε τιμες 5-6 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, Aias είπε

χωρις να ξερω τα εν λογο ακουστικα τιμες απο 35 ευρω  μεχρι 180-190 ευρω μου φαινονται υπερβολικες οταν μαλιστα μπορεις να παρεις xiaomi σε τιμες 5-6 ευρω

Έχοντας αγοράσει τα a-Jays One+ στην αρχική τιμή 50 ευρώ πριν δύο χρόνια, έχοντας δοκιμάσει τα OnePlus Bullets V2 των 20 ευρώ και έχοντας στην κατοχή μου και ένα ζευγάρι Audio Technica M50x που σήμερα η τιμή τους κυμαίνεται στα 125 μπορώ να πω ότι οποιοδήποτε Jay's με την έκπτωση συνιστάται ανεπιφύλακτα. Τα συνιστούσα και χωρίς την έκπτωση, μπήκα να πάρω ένα δεύτερο ζευγάρι για δώρο και τυχαία είδα την έκπτωση.

 

ΠΟΣΟΧΗ όμως δεν κάνουν για τρέξιμο γιατί το πλατύ καλώδιο που έχουν όταν χοροπηδάει στο στήθος κάνει θόρυβο. Αυτό βέβαια είναι παράλληλα και πλεονεκτήματα γιατί το καλώδιο δεν μπερδεύεται. Για καθημερινή χρήση πάντα, όχι για τρέξιμο.

Επεξ/σία από nickelodeon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, notist είπε

Και αποστολή με fed ex δωρεάν? Ο κωδικός ANDROIDSPRING που το βάζουμε? Εκεί που λέει κωδικός κουπονιού?

Ναι στο check out. Δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 65 ευρώ.

 

Τα u-Jays over ear ακουστικά με την έκπτωση έχουν 59,50 ευρώ και δωρεάν αποστολή γιατί τα μεταφορικά υπολογίζονται πριν την έκπτωση. Χαζή προσφορά. Στην αρχική έκπτωση που έχουν παίρνει ΚΑΙ το κουπόνι. Μόνο λευκό χρώμα βέβαια αλλά ντάξ...

https://www.jaysheadphones.com/products/u-jays

Επεξ/σία από nickelodeon
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είμαι τώρα για ακουστικά όμως ας πούμε τα a-jays five που είναι τώρα σε εξεφτελιστική τιμή αξίζουν; Σε reviews του 15-16 είδα καλές κριτικές για τον ήχο τους... Να πάρω δυο αν είναι το ένα για δώρο σε τέτοια τιμή που τα έχουν... Πάντως για τα a-jays five ο κωδικός χωρίς copy paste γραμμένος κανονικά δεν είναι valid... Τα εξαιρούν από την έξτρα έκπτωση; Δεν έχω ιδέα... Ωπ βρήκα. Επειδή για android τελείωσαν και έβαλα στο καλάθι αυτά για windows δεν ισχύει η έκπτωση... Άρα προσοχή μόνο για τα android ακουστικά η έκπτωση... Και πάλι πάντως για τα windows a-jays five η τιμή είναι ξεφτίλα.

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Δεν είμαι τώρα για ακουστικά όμως ας πούμε τα a-jays five που είναι τώρα σε εξεφτελιστική τιμή αξίζουν; Σε reviews του 15-16 είδα καλές κριτικές για τον ήχο τους... Να πάρω δυο αν είναι το ένα για δώρο σε τέτοια τιμή που τα έχουν...

Ναι και γω τα κοίταζα, αλλά μάλλον είναι out of stock απ' ότι είδα. Παρακαλώ επιβεβαίωσε το αν μπορείς...

Επιπλέον, τα a-JAYS Four+ που κάτι λένε στα reviews, είδα στο ιστορικό τιμών στην Ελλάδα ότι έπαιζαν στα 20-30 ευρώ, πλέον όμως δεν είναι διαθέσιμα κάπου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Aias είπε

χωρις να ξερω τα εν λογο ακουστικα τιμες απο 35 ευρω  μεχρι 180-190 ευρω μου φαινονται υπερβολικες οταν μαλιστα μπορεις να παρεις xiaomi σε τιμες 5-6 ευρω

Ακουστικά από gadget-εταιρείες τύπου xiaomi - όπως και τα xiaomi των 5-6 ευρώ που δοκίμασα κι εγώ - είναι μεν καλά, αλλά στοχεύουν στο κοινό που θέλει απλά "πιασάρικο" ήχο, όχι απαραίτητα πλήρη και πιστό. Οπότε δεν τα συστήνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Aias είπε

χωρις να ξερω τα εν λογο ακουστικα τιμες απο 35 ευρω  μεχρι 180-190 ευρω μου φαινονται υπερβολικες οταν μαλιστα μπορεις να παρεις xiaomi σε τιμες 5-6 ευρω

Για οταν θες να μιλησεις με τους φιλους σου, ναι, των 5-6 αρκουν ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, hpdra είπε

Ακουστικά από gadget-εταιρείες τύπου xiaomi - όπως και τα xiaomi των 5-6 ευρώ που δοκίμασα κι εγώ - είναι μεν καλά, αλλά στοχεύουν στο κοινό που θέλει απλά "πιασάρικο" ήχο, όχι απαραίτητα πλήρη και πιστό. Οπότε δεν τα συστήνω...

Επιβεβαιωνω, δεν αξιζουν μια τα ακουστικα της xiaomi, "τσαμπα" εδωσα 15-20 ευρω στο παρελθον για ακουστικα της τα οποια ειχαν πολυ καλα σχολια απο "ολο το νετ", αλλα τελικα χαλια-πολυ μακρια απο πιστο  ηχο. (piston)

Δεν εχω ακουσει αυτα του θεματος παντως για να παρω θεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Aias είπε

ειναι τοσο γνωστη η μαρκα αυτη και τα λετε ολα αυτα...εγω πρωτη φορα την ακουω παντως

Ούτε και εγώ την είχα ακούσει, όμως δεν λέει κάτι αυτό. Απ' ότι διάβασα η Jays είναι πολλά χρόνια στον χώρο. Γενικά, υπάρχουν πολύ αξιόλογες εταιρίες που απλώς δεν διαφημίζονται, ειδικά στον χώρο του ήχου, και οι οποίες έχουν πολύ καλά και vfm προιόντα (ή και πάρα πολύ ακριβά ή και πατάτες σαφώς).

Τώρα από τα συγκεκριμένα εδώ, διαβάζω ότι μόνο τα q-Jays και τα a-JAYS Four+ λένε κάτι στην περίπτωση που κάποιος ψάχνει κάτι καλό με τα πρώτα να είναι αρκετά flat/monitor.

Τέλος, πολύ χρήσιμα το σχόλια σας για τα Xiaomi!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τί διαφορά έχουν οι versions που είναι για Windows για να καταλάβω; Απλά ότι μπορεί να μην είναι συμβατά τα controls στα κινητά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...