Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εννοεις το pcgamesupply.com.Εχω παρει αρκετες φορες απο εκει για τον αμερικανικο λογαριασμο που εχω.Πληρωνω με paypal.Δεν αντιμετωπισα προβλημα ποτε.

Επεξ/σία από Mr_Terror
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

συγνωμη για την ασχετη ερωτηση και την παρέμβαση στο τοπικ... Λοιπον, πριν κανα 2μηνο αγορασα το ps pro με το fortnite bundle και ειχε μεσα ενα βιβλιαρακι που λεει fortnite και εχει ενα serial για να το εξαργυρώσεις ως 31/12. Αυτο ειναι full game ? επειδη δεν το ψηνω να παιξω fortnite, πωλειται αυτο το serial και αν ναι, σε τι τιμη ; ευχαριστω!

Επεξ/σία από panosno1com
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, panosno1com είπε

συγνωμη για την ασχετη ερωτηση και την παρέμβαση στο τοπικ... Λοιπον, πριν κανα 2μηνο αγορασα το ps pro με το fortnite bundle και ειχε μεσα ενα βιβλιαρακι που λεει fortnite και εχει ενα serial για να το εξαργυρώσεις ως 31/12. Αυτο ειναι full game ? επειδη δεν το ψηνω να παιξω fortnite, πωλειται αυτο το serial και αν ναι, σε τι τιμη ; ευχαριστω!

Το fortnight είναι γενικά δωρεάν, οπότε ο κωδικός αυτός μάλλον είναι για κάτι in-game. Δες τι ακριβώς είναι, πόσο αξία έχει, και βγάλε το σε αγγελία. Μπορεί να βρεθεί κανείς να το πάρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, non-serviam είπε

Το fortnight είναι γενικά δωρεάν, οπότε ο κωδικός αυτός μάλλον είναι για κάτι in-game. Δες τι ακριβώς είναι, πόσο αξία έχει, και βγάλε το σε αγγελία. Μπορεί να βρεθεί κανείς να το πάρει.

απο οτι εψαξα στο google ειναι : epic neo versa outfit epic neo phrenzy back bling , 2000 V-bucks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, panosno1com είπε

απο οτι εψαξα στο google ειναι : epic neo versa outfit epic neo phrenzy back bling , 2000 V-bucks

Γύρω στο 20αρι έχουν τα vbucks με ένα 15αρι αν το βάλεις θα φύγει αέρα πιστεύω αν σκεφτείς ότι έχει και τα σκινς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα ps4 με low hackable firmware, θα το φτιάξω όταν έχω καιρό. Δυστυχώς αυτήν την περίοδο δεν υπάρχει ελεύθερος χρόνος, αλλά θα το κάνω κάποια στιγμή. Λέτε να πάρω και το ps4 pro να το έχω για online gaming μόνο, έτσι για να γουστάρω ή να περιμένω για ps5 ή να τσιμπήσω κανένα xbox one X;

Σίγουρα η microsoft δίνει κάποια παιχνίδια το μήνα μέσω συνδρομής xbox αλλά τα παιχνίδια δεν θα είναι δικής μου επιλογής, και γι' αυτό ξενερώνω.

Έχω 4K 55 ίντσες Samsung TV freesync QLED σειρά Q7FN.

Επεξ/σία από Padaz Bloody
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι του online τύπου Destiny, Fortnite, FIFA αξίζει δεύτερη κονσόλα για ονλάιν. Τώρα αν είναι να παίζεις ονλάιν 1 ώρα την εβδομάδα δεν ξέρω αν αξίζει το έξοδο.

Καλύτερα να πάρεις ένα XOneX και να παίζεις εκεί τα online παιχνίδια σου. Έτσι έχεις και τις δύο κονσόλες και δυνατότητα για online. Απλά δεν θα μπορείς να παίζεις τα μετά 5,05 αν πάρεις Xbox one Χ η επιλογή είναι δική σου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια και γω για κονσολα ενδιαφέρομαι υπαρχει το πακετο που τρεχει στο αμερικα με 3 games στα 200 δολάρια, θα βγει λετε κατι αντίστοιχο και εδω;  αν δεν κανω λαθος περισυ ειχε 200 προσφορα την κονσολα μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, tommi03 είπε

καλησπερα παιδια και γω για κονσολα ενδιαφέρομαι υπαρχει το πακετο που τρεχει στο αμερικα με 3 games στα 200 δολάρια, θα βγει λετε κατι αντίστοιχο και εδω;  αν δεν κανω λαθος περισυ ειχε 200 προσφορα την κονσολα μονο.

Στο γερμανικό άμαζον εχει προσφορά 250 σλιμ + 2 μοχλούς + death stranding 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, Choutas είπε

Αν είσαι του online τύπου Destiny, Fortnite, FIFA αξίζει δεύτερη κονσόλα για ονλάιν. Τώρα αν είναι να παίζεις ονλάιν 1 ώρα την εβδομάδα δεν ξέρω αν αξίζει το έξοδο.

Καλύτερα να πάρεις ένα XOneX και να παίζεις εκεί τα online παιχνίδια σου. Έτσι έχεις και τις δύο κονσόλες και δυνατότητα για online. Απλά δεν θα μπορείς να παίζεις τα μετά 5,05 αν πάρεις Xbox one Χ η επιλογή είναι δική σου.

Μου αρέσουνε τα adventures 3d person co op online games. Πολύ καλή ιδέα, αφού έχω ήδη ps4 να πάω σε xbox one X...🤩

Μιλάμε για 5 ώρες και πάνω online gaming την εβδομάδα...

 

Στο επόμενο ps4 exploit θα παίζω παιχνίδια που απαιτούν > 5,05 firmware, δεν τίθεται θέμα πρωτεραιότητας τα τελευταία παιχνίδια.

Το ps4 έχει πολλά σημαντικά exlusives παιχνίδια που δεν έχει το xbox one X; Αν ναι τότε ποιά είναι αυτά; Για να γίνει σωστότερη εκτίμηση.🤔

 

Επεξ/σία από Padaz Bloody
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα στον Κωτσόβολο της Συγγρού το dead or alive 6 στα 9.90 . Η τιμή ίσως να ισχύει μόνο στο μαγαζί, καθώς στο site το έχει 30 ευρώ

Επίσης στο mediamarkt δίπλα, το southpark: the stick of truth στην ίδια τιμή (9.90) στην προθήκη με τις προσφορές. Είχε μείνει ένα μόνο αντίτυπο, δεν ξέρω αν θα στοκάρουν ξανά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...