Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα ήθελα να αγοράσω 1 ps4  και έψαξα στο forum την προηγούμενη εβδομάδα περίπου στα 150 ευρώ για το slim 500 G  εκτός εγγύησης όλα .

Πήγα εχτές στον Γ€ρμ@νο και βρήκα 

Το Ps4 pro 1 tb που η τιμή του από τα 410 που είναι τώρα θα πάει στα 299 + 15 % επιστροφή 

Άρα θα πάρω την ετήσια συνδρομή δωρεάν 

Δεν είναι η τιμή super βλακ Friday 

Αλλά θεωρω ότι είναι αξιοπρεπής τιμή γι'αυτό που προσφέρει .

Λέω να το κλείσω , υπάρχει θεωρεί κάποιος να παίξει καλύτερη τιμή σε μεγάλο κατάστημα αυτές τις ημέρες ?

Επεξ/σία από geo.K
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, geo.K είπε

Καλησπέρα ήθελα να αγοράσω 1 ps4  και έψαξα στο forum την προηγούμενη εβδομάδα περίπου στα 150 ευρώ για το slim 500 G  εκτός εγγύησης όλα .

Πήγα εχτές στον Γ€ρμ@νο και βρήκα 

Το Ps4 pro 1 tb που η τιμή του από τα 410 που είναι τώρα θα πάει στα 299 + 15 % επιστροφή 

Άρα θα πάρω την ετήσια συνδρομή δωρεάν 

Δεν είναι η τιμή super βλακ Friday 

Αλλά θεωρω ότι είναι αξιοπρεπής τιμή γι'αυτό που προσφέρει .

Λέω να το κλείσω , υπάρχει θεωρεί κάποιος να παίξει καλύτερη τιμή σε μεγάλο κατάστημα αυτές τις ημέρες ?

Φιλε συγνωμη αλλα πως την βρηκες αυτη την τιμη; σου ειπαν απο τον γερμανο στο κανουμε ετσι σαν προσφορα επειδη ηρθες; να παω σημερα αν ειναι !!  :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, simplemaths είπε

Φιλε συγνωμη αλλα πως την βρηκες αυτη την τιμη; σου ειπαν απο τον γερμανο στο κανουμε ετσι σαν προσφορα επειδη ηρθες; να παω σημερα αν ειναι !!  :P 

λογικά από αύριο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, simplemaths είπε

Φιλε συγνωμη αλλα πως την βρηκες αυτη την τιμη; σου ειπαν απο τον γερμανο στο κανουμε ετσι σαν προσφορα επειδη ηρθες; να παω σημερα αν ειναι !!  :P 

Από αύριο θα ισχύσει η τιμή black Friday 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, GerasimosL είπε

απο αυτα που ακουτε θα βρισκονται και ονλαιν αυτες οι προσφορες η μονο σε καταστηματα ? θενξ

https://www.enternity.gr/Article/Games/News/Black-Friday-2019-Προσφορές-PS4-στην-Ελλάδα/56670.html

22 λεπτά πριν, simplemaths είπε

Φιλε συγνωμη αλλα πως την βρηκες αυτη την τιμη; σου ειπαν απο τον γερμανο στο κανουμε ετσι σαν προσφορα επειδη ηρθες; να παω σημερα αν ειναι !!  :P 

https://www.enternity.gr/Article/Games/News/Black-Friday-2019-Προσφορές-PS4-στην-Ελλάδα/56670.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση γρήγορη:

Αν πάρω ps4 pro και κρατήσω και το απλό που έχω τι πρέπει να κάνω με τα accounts μου;

Κανω account νέο στο pro και βάζω ως δεύτερο αυτό του απλού ή το αντίθετο; Θα μπορώ να παίζω όλα τα παιχνίδια στο plus που έχω (online εννοείται θα είναι μόνο το 1 μηχανημα);

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9 θα ξεκινήσουν οι προσφορές στο Κωτσόβολο, μου έστειλαν μήνυμα. Το τηλ κέντρο τους θα είναι ανοικτό μέχρι τις 11 λένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Γερμανός έχει από την Δευτέρα που μας πέρασε 

Το  PS4  500GB  στα €199

Και από αύριο (Πέμπτη) έχει το το PS4  1TB  στα €249 με 2 κοντρολερ. 

Έχει έκπτωση και στην pro έκδοση αλλά δεν θυμάμαι τώρα πόσο μου είπανε ότι θα το βάλουν. 

Επεξ/σία από lek88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Τα παιχνιδια του Δεκεμβριου για το ps plus ανακοινωθηκαν https://www.polygon.com/2019/11/27/20985418/playstation-plus-december-2019-free-games-titanfall-2-ps4

To titanfall ειναι επος, αλλα δε νομιζω οποιος ασχολειται με fps να μην το εχει, εχει παιξει 2ευρω παρα πολλες φορες σε εκπτωσεις. Πολυ κακος μηνας imho, αν και δινει ενα απο τα αγαπημενα μου παιχνιδια αυτης της γεννιας. Το 2ο δε το σχολιαζω 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γκαηζ μια ερωτηση, σορι αν εχει απαντηθει. Υπαρχει καποιος τροπος να δει κανεις ελευθερα καναλια στο playstation, μεσω καποιας εφαρμογης ισως? Εκτος του προφανους μεσω browser δλδ. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

To titanfall ειναι επος, αλλα δε νομιζω οποιος ασχολειται με fps να μην το εχει, εχει παιξει 2ευρω παρα πολλες φορες σε εκπτωσεις. Πολυ κακος μηνας imho, αν και δινει ενα απο τα αγαπημενα μου παιχνιδια αυτης της γεννιας. Το 2ο δε το σχολιαζω 😛

Εγώ δεν το έχω παίξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lek88 είπε

Ο Γερμανός έχει από την Δευτέρα που μας πέρασε 

Το  PS4  500GB  στα €199

Και από αύριο (Πέμπτη) έχει το το PS4  1TB  στα €249 με 2 κοντρολερ. 

Έχει έκπτωση και στην pro έκδοση αλλά δεν θυμάμαι τώρα πόσο μου είπανε ότι θα το βάλουν. 

Στον Γερμανό ανοίξαν οι προσφορές σε PS4 και PS4 Pro καθώς και bundles

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και παλι.

Μαλλον εκανα λαθος στο post και ετσι το ξαναγραφω. 

Σκεφτομαι να αγορασω μια κονσολα Sony PS4 1TB Call of Duty Modern Warfare Bundle. στα 249 ευρω .

Ειμαι πρωταρης στον χωρο και ηθελα να μου πειτε αν αξιζει.

Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...